Logitech dla iPada 3 - Ultrathin Keyboard Cover i Solar Keyboard Folio

10.05.2012 12:10

Dwa nowe produkty Logitech - zapewniająca komfort użytkowania klawiatura Logitech Ultrathin Keyboard Cover oraz ultra cienka, elegancka obudowa z wbudowaną klawiaturą, zasilaną światłem Solar Keyboard Folio - pozwolą w pełni wykorzystać potencjał nowego iPada.

 

 

Solar Keyboard Folio - zasilana światłem ochrona dla iPada

Nowy Solar Keyboard Folio to ochrona i funkcjonalność dla iPada trzeciej generacji oraz iPada 2. Logitech łączy dwie linie produktowe, urządzeń solarnych oraz akcesoriów tabletowych, premierowym Logitech Solar Keyboard Folio. Stworzona z myślą o iPadzie trzeciej generacji nowość to ultra cienka, elegancka obudowa z wbudowaną klawiaturą zasilaną światłem.

 

 

Nowość Logitecha podobna jest do poprzednich klawiatur solarnych producenta, dedykowanych komputerom PC oraz Mac. Logitech Solar Keyboard Folio wyposażony jest w panele słoneczne, które ładują wbudowaną klawiaturę Bluetooth w każdym świetle - sztucznym i słonecznym. Po pełnym naładowaniu urządzanie może pracować nawet przez dwa lata w kompletnych ciemnościach (przy standardowym czasie dziennego użycia 2 godziny).

 

 

- Obecnie ludzie nie rozstają się ze swoimi tabletami. Używają ich do wszystkiego od wysyłania e-maili po oglądanie filmów i chcą, aby akcesoria dedykowane tym urządzeniom były skrojone idealnie na ich potrzeby - mówi Alexis Richard, director of product marketing w Logitech.

 

 

- Logitech Solar Keyboard Folio to doskonały towarzysz dla iPada. Elegancka, wbudowana klawiatura zasilana jest przez energię świetlną, natomiast dopasowana obudowa idealnie chroni iPad podczas podróży. To ochrona i funkcjonalność w jednym, bez zwiększania wagi czy rozmiaru tabletu - dodaje.

 

 

Bez względu na to czy piszemy e-maila czy oglądamy film, dzięki specjalnej podstawce z dwoma możliwościami ustawień, nowość Logitech pozwoli ustawić tablet pod optymalnym kątem. Pierwsza pozycja zapewnia dostęp do pełnej klawiatury i pozwala wygodnie wprowadzać teksty, w drugim ustawieniu iPad oparty jest tuż za pierwszym rzędem klawiszy, dzięki czemu możemy oglądać filmy, a przyciski klawiatury będą nam służyć do ustawienia głośności dźwięku czy pauzowaniu lub przewijaniu treści.

 

 

Logitech Solar Keyboard Folio jest wyposażony także w inteligentną funkcję On/Off. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, iPad automatycznie włącza się po otwarciu etui, natomiast gdy je zamkniemy, przechodzi w tryb czuwania. Urządzenie dostępne jest w Europie od początku maja 2012 w sugerowanej przez producenta cenie 549 złotych.

 

 

Logitech Ultrathin Keyboard Cover

Firma Logitech prezentuje nową klawiaturę dedykowaną iPadom trzeciej generacji oraz iPadom 2: Logitech Ultrathin Keyboard Cover. Premierowy produkt to znacznie więcej niż tradycyjny dodatek. Nowość od Logitech zapewnia wysoki komfort pracy na tablecie oraz intuicyjną obsługę, a także chroni urządzanie przed zarysowaniami czy wstrząsami. 

 

 

- iPad trzeciej generacji oraz jego aplikacje zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikowi większą kontrolę uwalniając tym samym jego kreatywność w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy edytuje zdjęcia i filmy, tworzy muzykę czy piszę pierwszą powieść - powiedział Richard Alexis. - Aby dopełnić ideału Logitech stworzył urządzenie dedykowane specjalnie nowemu iPadowi. Elegancki wygląd oraz efektywna bateria, pozwalają w pełni cieszyć się możliwościami tabletu oraz chronią go przed uszkodzeniami - dodał.

 

 

Nowe urządzenie Logitech dedykowane iPadowi to połączenie wysokiej jakości, zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz eleganckiego wyglądu. To właśnie dbałość o te cechy zapewniła firmie miejsce lidera wśród producentów klawiatur. Idealny towarzysz iPada - Logitech Ultrathin Keyboard Cover - chroni ekran urządzenia dzięki eleganckiej aluminiowej pokrywie oraz poprawia komfort pracy na tablecie dzięki wbudowanej klawiaturze łączącej się z urządzeniem za pośrednictwem technologii Bluetooth.

 

 

Podobne do Smart Cover, etui Logitech Ultrathin Keyboard Cover bardzo solidnie i bezpiecznie trzyma iPad dzięki mocnemu magnetycznemu klipsowi. Chcesz napisać e-maila czy obejrzeć film? Nowość Logitech pozwala ustawić iPad w dwóch pozycjach, które zapewnią wygodę korzystania z urządzenia i optymalny kąt ustawienia ekranu.

 

 

Dzięki 6-miesięcznej żywotności baterii (przy założeniu przeciętnego użycia tabletu: 2 godziny dziennie) nie musimy martwić się o doładowywanie urządzania, wreszcie możemy skoncentrować się na pracy. Ultra smukła osłona klawiatury posiada również funkcję natychmiastowego włączania i wyłączania, która automatycznie budzi twojego iPada po otwarciu pokrywy oraz przełącza go w tryb czuwania po jej zamknięciu.

 

 

Funkcjonalna klawiatura i eleganckie czarne wykończenie Ultrathin Keyboard Cover to wygoda i zaawansowane rozwiązania, a także stylowy dodatek do iPada. Firma Logitech potwierdza także, że urządzenia Logitech Keyboard Case for iPad 2 i Logitech Tablet Keyboard for iPad są w pełni kompatybilne zarówno z iPadem 2, jak i iPadem trzeciej generacji.

 

 

Nowe urządzenie, Logitech Ultrathin Keyboard Cover, jest dostępne na rynku europejskim od kwietnia 2012 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 419 złotych.

 

 

 

 

Logitech
419 i 549 PLN
Tagi: