Melting Pot - nowojorski szyk

01.03.2012 12:57

Nowy Jork to nieformalna stolica świata i główny amerykański ośrodek mody i sztuki. Nie bez przyczyny metropolia uznawana jest za melting pot - miejsce skrzyżowania wielu kultur, idei i stylów. Takie połączenie tworzy wybuchową mieszankę, w której każdy jest niepowtarzalny.

 

 

Takie są również torby Michaela Korsa, czołowego nowojorskiego projektanta dostępne w polskim sklepie internetowym - front-ROWS.com.

 

 

W Nowym Jorku powstają najnowsze trendy, wyprzedzające resztę świata mody. Torby sygnowane znakiem MK gwarantują świeżość stylu na kilka nadchodzących sezonów. Po raz pierwszy kolekcja Michaela Korsa dostępna jest w polskim sklepie internetowym front-ROWS.com.

 

 

Najnowsza kolekcja torebek tego znakomitego amerykańskiego projektanta to połączenie szyku i elegancji z codziennym, miejskim stylem. Torby MK wpisują się w ekskluzywną linię jego projektów, są także nowoczesne i lekkie.

 

 

Sportowa elegancja, wyrafinowana prostota czy wysmakowany seksapil - tak w skrócie można opisać poszczególne modele torebek. Dodając do tego różnorodność barw - od klasycznej czerni, przez wiosenne pastele, aż po efektowne kolory - otrzymujemy szeroki wybór możliwości!

 

 

Torebka marki Michael Kors to jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny dodatek. Wyróżniając się fakturą skóry, paskiem lub subtelnym dodatkiem potrafi oddać indywidualny styl atrakcyjnej i pewnej siebie kobiety. Piękne zdobienia i delikatne detale, wpisujące się w trend "no logo", pozwalają na poczucie luksusu, jaki dają doskonale zaprojektowane i wykonane torebki.

 

 

front-ROWS.com to modowy sklep internetowy. Skierowany jest do kobiet ceniących wysoką jakość, indywidualny styl oraz prekursorskie, innowacyjne rozwiązania w modzie. Na stronie front-ROWS.com osoby zainteresowane nowościami znajdą nieobecne do tej pory na polskim rynku luksusowe marki z całego świata.

 

 

front-ROWS.com to nowe przedsięwzięcie, które kobiety pokochały za propozycje stylizacyjne i edukację w dziedzinie mody.

tekst: Klaudia Lis

 

 

 

 

 

 

front-ROWS.com