Mobilny Stolik - pracujesz i odpoczywasz

20.11.2008 21:32
Wielofunkcyjny, łatwy w użyciu, dopasowujący się do wybranego miejsca pracy. Dzięki Mobilnemu Stolikowi możesz korzystać ze swojego notebooka, gdzie tylko zapragniesz, i w każdej, dowolnej pozycji. To Ty wybierasz miejsce do pracy - możesz pracować siedząc wygodnie na sofie albo surfować po Internecie leżąc w łóżku...

Jest wielofunkcyjny, łatwy w użyciu, a co najważniejsze dopasowuje się do wybranego miejsca pracy. Dzięki Mobilnemu Stolikowi możesy korzystać ze swojego notebooka gdzie tylko zapragniesy, i w każdej, dowolnej pozycji. To Ty wybierasz miejsce do pracy - możesz pracować siedząc wygodnie na sofie albo surfować po Internecie leżąc w łóżku. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwala na dopasowanie położenia stolika do potrzeb użytkownika zaledwie w kilka sekund. Cena Mobilnego Stolika nie jest bardzo wysoka - w promocji można go kupić za 175 złotych.

Lekka, ale bardzo trwała i stabilna konstrukcja zapewnia komfort wielogodzinnej pracy. Duża powierzchnia użytkowa blatu Mobilnego Stolika zmieści większość dostępnych na rynku laptopów, pozostawiając miejsce na operowanie myszą. Możliwość modyfikacji wysokości i kąta nachylenia biurka pozwala na zmianę pochylenia nawet o 360 stopni i perfekcyjne dopasowanie do sylwetki. Można więc pracować i odpoczywać jednocześnie!

Ze względu na ciężar i ciepło działającego urządzenia, bardzo uciążliwe jest korzystanie z notebooka trzymając go na kolanach. Mobilny Stolik sprawi, że zaczniesz używać swojego notebooka z przyjemnością, kiedykolwiek zechcesz i gdzie chcesz: na kanapie, podłodze czy macie. Aluminiowa konstrukcja stolika zatrzymuje ciepło emitowane przez nagrzewającego się notebooka, a trójłącznikowa podstawa zapewnia wielofunkcyjność. Może on służyć jako biurko, łatwo przekształcane w nocny stolik - dowolność ustawienia zależy od pomysłowości i potrzeb użytkownika. Dodatkowym udogodnieniem jest łatwy sposób demontażu Mobilnego Stolika i małe wymiary po złożeniu.

Bed style
Mobilny Stolik nie wybiera za Ciebie przestrzeni użytkowej. Może być używany wszędzie. Możesz pracować i odpoczywać jednocześnie.

Pracujesz i odpoczywasz

Desk style
Ze względu na trójłącznikową podstawę możliwe jest każde nietypowe ustawienie biurka. W pozycji pionowej, może być ustawione jako biurko, a następnie łatwo przekształcone w nocny stolik. Dowolność przekształcania, zależy od Twojej pomysłowości i od potrzeb. Od stolika pod notebooka po stolik użytkowy dla domowników.

Trójłącznikowa podstawa

360 stopni możliwości
Modyfikacja wysokości lub kąta nachylenia biurka jest niezwykle łatwa, co pozwala na perfekcyjne dopasowanie się do sylwetki użytkownika. Jedno naciśnięcie i podstawa biurka obraca się o 360 stopni.

360 stopni możliwości rozłożenia

Ergonomia i wygoda
Bardzo łatwy sposób demontażu biurka i niewielkie wymiary po złożeniu umożliwiają przechowywanie go niemalże wszędzie, nawet pod łóżkiem lub szafą.

Łatwość składania i przechowywaniaOgólne informacje: 

    * lekka, ale bardzo trwała i stabilna konstrukcja
    * wysokiej jakości wykończenie, łatwe do utrzymania w czystości
    * zastosowanie aluminium pozwala na pochłanianie ciepła nagrzewającego się notebooka
    * obrót ramion stolika w zakresie 360 stopni poprzez naciśnięcie przycisków na przegubach
    * duża powierzchnia użytkowa blatu stolika, mieszcząca większość dostępnych na rynku laptopów, oraz miejsce wystarczające na operowanie myszą
    * miękki, gumowy ogranicznik utrzymujący notebooka w stabilnej pozycji
    * niewielkie wymiary po złożeniu, dla łatwiejszego przechowywania

Możliwość praktycznie dowolnego ustawienia czyni Mobilny Stolik prawdziwie wielofunkcyjnym. Dzięki Mobilnemu Stolikowi będziesz mógł korzystać ze swojego notebooka gdzie tylko chcesz, w dowolnej pozycji. Możesz pracować siedząc wygodnie na sofie, albo surfować po internecie leżąc w swoim łóżku. Dzięki unikalnej konstrukcji, dopasujesz położenie stolika w ciągu kilku sekund. Tylko od Twojej pomysłowości zależy, czy będzie on stolikiem nocnym, ministolikiem do makijażu czy podasz na nim śniadanie do łóżka.


Wymiary Mobilnego Stolika: 

    * wymiary blatu: 48 x 24 cm,
    * waga całkowita: 2,4 kg,
    * udźwig: około 12 kg

Dystrybutorem urządzenia jest firma AutoID Polska S.A., a kupić je można w sklepie internetowym Nowoczesne Technologie.

AutoID
175 PLN