Mr. & Mrs. Fragrance - bo zapach ma styl

02.07.2013 09:05

Najbardziej tajemniczym i niezbadanym ze wszystkich zmysłów jest węch. To on otwiera naszą podświadomość na odczuwanie przestrzeni wokół nas. Jednak nie wszystko, co ładnie pachnie jest atrakcyjne dla kolejnego z naszych zmysłów - wzroku.

 

 

A gdyby tak połączyć doznania węchowe z estetycznymi i stworzyć zapach, który ma styl? Naprzeciw tym oczekiwaniom wyszła firma Mr. & Mrs. Fragrance - producent prestiżowych perfum do wnętrz.

 

Kolekcja, opracowana we współpracy z włoskim projektantem Luca Trazzi, jest doskonałym połączeniem elegancji, niezwykłej estetyki, świeżości i nowoczesności.

 

 

Mr. & Mrs. Fragrance to mieszanka aromatów, która w każdym wnętrzu wprowadzi niepowtarzalny klimat i w mgnieniu oka uczyni je przytulnym oraz wygodnym. Przyjemna woń sprawi, że odpoczynek po ciężkim dniu będzie znacznie lepszy.

 

 

Zapachy, stworzone przy użyciu czystych i naturalnych esencji, są świeże, radosne i zdecydowane - zaprojektowane tak, by wypełnić dom pięknem i nadać mu niezwykłej aury.

 

 

Elegancki w swojej prostocie i skuteczny w działaniu dyfuzor, nie tylko spełnia funkcję perfum do wnętrz, ale także wspaniale wyróżnia się jako ozdoba.

 

 

Motto marki brzmi: "freedom to change", czyli wolność do zmian - to przede wszystkim wolność w wyborze koloru, kształtu i zapachu. Ale też wolność do stworzenia w swoim domu atmosfery, jaka najbardziej Ci odpowiada.

 

 

W ofercie firmy znajduje się kilka różnych kształtów dyfuzorów, w rozmaitych wariantach kolorystycznych oraz zapachowych. Mr. & Mrs. Fragrance z pewnością spełni oczekiwania każdej osoby ceniącej kreatywność, klasę i oryginalność.

 

 

 

 

Mr. & Mrs. Fragrance