Nowość La Pavoni - Puccino Dosata!

14.02.2012 15:42

Ekspresy La Pavoni wprowadzą Cię w świat doskonałej włoskiej kawy... Przedstawiamy najnowszą propozycję włoskiej marki La Pavoni! Jest to ekspres z grupy zaawansowanych. Puccino Dosata to rozwiązanie dla właścicieli niedużych kuchennych powierzchni, którzy mimo wszystko nie chcą rezygnować ze smaku prawdziwej kawy. Ten mały, zgrabny i nowoczesny ekspres zachwyci nie tylko designem - kawa z niego to prawdziwe espresso!

 

 

Ekspresy domowe są to urządzenia umożliwiające przygotowanie kawy espresso, cappuccino i innych gorących napoi w warunkach domowych. Znajdują się wśród nich ekspresy mniej lub bardziej zawansowane, nawiązujące swoją konstrukcją do ekspresów profesjonalnych wykorzystywanych w lokalach gastronomicznych. Wyróżniają się oryginalnym wzornictwem i najwyższą jakością wykonania.

 

 

Nowość La Pavoni, Puccino Dosata, posiada nowoczesny panel sterujący dla jeszcze większej wygody obsługi. Bojler, grupa i mosiężny uchwyt sitka zapewniają bardzo dobrą stabilność termiczną, a co za tym idzie - kawę zawsze w odpowiedniej, idealnej temperaturze! Opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia kolby NPF (Naked Portafilter).

 

 

Puccino Dosata posiada dodatkowo zamontowany elektrozawór, który zapobiega kapaniu z kolby oraz manometr wskazujący ciśnienie podczas parzenia kawy. Został dodatkowo wzbogacony o elektroniczny panel sterujący, umożliwiający zaprogramowanie wielkości kaw. Puccino Dosata polecamy kawoszom pragnącym otrzymać wyśmienitą kawę!

Dane techniczne:

- obudowa ze stali nierdzewnej z elementami ABS
- wyjmowany pojemnik na wodę 1,2l
- wskaźnik poziomu wody
- parzenie dwóch filiżanek kawy w tym samym czasie
- zawór gorącej wody/ pary
- zawór trójdrożny
- manometr
- płytka ze stali nierdzewnej podgrzewająca filiżanki
- elektroniczny panel sterujący
- mosiężny bojler
- ciśnienie pompy 15 bar
- grupa i uchwyt wykonane z mosiądzu
- dysza do spieniania mleka oraz automat "cappuccino automatic"
- sitko na podsy lub kapsułki z kawą (opcjonalnie)
- miarka/ubijak do kawy
- 2 sitka na jedną i dwie porcje kawy
- wymiary: 37 x 32 x 23,5 cm
- waga 6,5kg
- zasilanie 230 V, 50Hz

 

 

La Pavoni jest producentem ekspresów do kawy od 1905 roku. Wciąż projektuje i wprowadza na rynek nowe, coraz bardziej zaawansowane technologicznie produkty. Dużą wagę przywiązuje do ergonomii i niebanalnego wyglądu swoich wyrobów. Firma współpracuje z wybitnymi architektami włoskimi. Gio Ponti, Alberto Rosseli, Antonio Fornaroli i Bruno Munari - to nazwiska znane w świecie designu. Wszyscy oni pomogli kreować styl, urok i historię włoskiego wzornictwa.

Model Professional, połączenie elegancji i jakości, jest wystawiony w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Oferta La Pavoni skierowana jest zarówno do odbiorców komercyjnych - barów, restauracji, hoteli, jak i do pojedynczych konsumentów.  

 

 

 

 

La Pavoni
2599 PLN
Tagi: