Nowość - okulary Gunnar

28.02.2011 15:40

Nowość na polskim rynku - okulary chroniące wzrok przed efektem korzystania z różnego rodzaju ekranów neonowych, są już dostępne do kupienia w Polsce. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego, umieszczonego na Facebooku w profilu Gunnar Optiks Polska oraz poprzez iStore i Allegro.

 

 

W sprzedaży dostępne są modele z dwóch kolekcji - Gaming oraz Office. Pierwsza z nich dedykowana jest graczom komputerowym oraz konsolowym, zarówno tym, którzy zajmują się tym zawodowo, jak i traktującym tą formę rozrywki jedynie jako dobrą zabawę.

 

 

Kolekcja Office jest natomiast odpowiedzią na potrzeby pracowników biurowych, którzy bardzo dużo czasu spędzają dziennie przed ekranem swojego komputera. Okulary Gunnar pozwalają nie tylko wyeliminować wszystkie objawy zmęczenia wzroku, ale również podnoszą efektywność użytkowników.

 

 

Nasze okulary już wkrótce będą dostępne również w sprzedaży tradycyjnej, na razie jednak zdecydowaliśmy się na nowoczesną formę dotarcia do potencjalnych Klientów. Zarówno Facebook, jak i iStore w ostatnich latach radykalnie zyskały na popularności w Polsce, jesteśmy więc pewni, że w ten sposób przedstawimy nasze rozwiązania wielu przyszłym użytkownikom - mówi Łukasz Karnas z Gunnar Optiks Polska.

 

 

Okulary Gunnar to rozwiązanie, które spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców w Niemczech oraz w Stanach Zjednoczonych. Teraz są one również dostępne w Polsce. Dzięki wykorzystaniu specjalnej technologii, produkty Gunnar chronią użytkowników przed wszystkimi przykrymi skutkami Syndromu Widzenia Komputerowego, z którym ma do czynienia coraz więcej osób obcujących na co dzień z ekranami neonowymi - monitorami komputerowymi, czy też telewizorami. Ceny okularów, w zależności od modelu, znajdują się w przedziale od 299 do 449 złotych.

 

 

Gunnar Optiks to grupa ekspertów, którzy są jedynym na świecie dystrybutorem okularów zapobiegającym chorobie CVS. Okulary Gunnar dedykowane są osobom przebywającym wiele godzin przed komputerem - zarówno graczom, jak i pracownikom biurowym.

 

 

 

 

Gunnar
299 - 449 PLN