'O bag' - innowacyjne, włoskie torby wreszcie dostępne w Polsce!

10.05.2013 12:45

'O bag' to piękny i prosty design oraz bogactwo praktycznych rozwiązań. Miękkie, przyjemne w dotyku, a do tego wodoodporne, lekkie i niezwykle wytrzymałe torby zachwycają swoją kolorystyką. 'O bag' zaprojektowany został dla młodych, dynamicznych ludzi, którzy doceniają prostotę i funkcjonalność przedmiotów.

 

 

Unikalne cechy i oryginalne dodatki pozwolą 'O bag' każdego dnia może zmieniać się razem z Tobą, by jak najlepiej wyrażać Twój charakter i styl. Dzięki firmie Fullspot teraz także w Polsce będziesz mogła wybrać swoją własną wersję 'O bag'.

 

 

Torby 'O bag' - to przede wszystkim nowatorski i innowacyjny koncept, który w 100 procentach jest projektowany i produkowany we Włoszech. Cały proces kreacji, od pomysłu do samej dostawy produktu ma miejsce w obrębie kultury, która od zawsze słynęła z jakości produkcji oraz designu.

 

 

Autorem projektu jest Emanuele Magenta, który wraz z włoską firmą Fullspot założoną w 2009 roku przez pełną zapału i doświadczoną grupę nadzwyczaj innowacyjnych osób, zapragnął stworzyć coś, co będzie nowe, niekonwencjonalne i modne.

 

Podstawowa część każdego 'O bag-a' wykonana jest z niezwykle intrygującego tworzywa EVA - miękkiego i wytrzymałego, dzięki któremu torby są miłe w dotyku, wodoodporne i niezwykle lekkie. Szeroki wybór jasnych, ciemnych i pastelowych kolorów, wymiennych uchwytów wykonanych z wysokiej jakości skóry naturalnej i ekologicznej, czy też marynarskiego sznurka umożliwia stworzenie niepowtarzalnego modelu. Mieszanie i łączenie rozmaitych akcesoriów pozwala dopasować 'O bag' do własnego stylu, ubioru, potrzeb i gustu.

 

Twój 'O bag' co sezon, w zależności od aury i humoru, możesz uzupełniać nowymi dodatkami. Oprócz rozmaitych uchwytów, możesz wyposażyć go w płócienną torbę-wkład z suwakiem, dla zyskania większego bezpieczeństwa lub wybrać oryginalne wykończenia wykonane z wełny lub imitacji futra z lisów i norek, by wyjść na przeciw sezonowym trendom. Dzięki szerokiemu wachlarzowi wariantów kolorystycznych 'O bag' dopasuje się do każdej Twojej stylizacji.

 

Stwórz swoją torbę idealną - dobierz do części głównej uchwyty oraz dodatki, które podobają Ci się najbardziej i wyróżniaj się w tłumie dzięki Twojej 'O bag'! Modele 'Shopping/City O bag', 'Vevet O bag', 'Beach O bag' dostępne są w 20 wariantach kolorystycznych. Torby 'O bag' już od 6 maja 2013 roku można kupić w sklepie internetowym Fullspot.

 

 

 

 

 

O bag