Okulary przeciwsłoneczne Champion/Star od Carrera

26.03.2012 12:14

Najnowsza kolekcja okularów Carrera jest dedykowana wszystkim tym, którzy swoje życie postanowili przeżyć intensywnie, którzy nie boją się osiągania celów, realizowania marzeń i pragnień, którzy na każdym kroku wyrażają swój indywidualizm.

 

 

 

 

Według tych założeń powstała również kobieca linia okularów przeciwsłonecznych Champion/Star. Mamy tutaj połyskujące detale i niezwykle kobiece kolory.

 

 

Model okularów przeciwsłonecznych Champion/Star ma w sobie mnóstwo kobiecego sexapilu, m.in. dzięki delikatnemu opływowemu kształtowi kropli.

 

 

Oprawki Optyl wykonane są z ultralekkiego metalu w różnych połączeniach kolorystycznych: fuksja i biel, fiolet i biel, biel i złoto oraz kryształowa czerń i biel z cieniowanymi soczewkami.

 

 

Aby rozświetlić całość i nadać okularom kobiecego charakteru, zostały one przyozdobione na skroniach połyskującymi kryształami Swarovskiego w kształcie gwiazdek.

 

 

Kryształowe gwiazdki które doskonale komponują się z logo Carrera, umieszczonym obok. Dzięki tym wyjątkowym oprawkom osiągniesz oryginalny styl i niezwykle pociągający look!

 

 

Model Champion/Star dostępny jest w dwóch rozmiarach. Kolekcja okularów przeciwsłonecznych oraz oprawek okularów korekcyjnych Carrera jest produkowana i dystrybuowana przez Safilo Group.

 

 

 

 

 

Carrera