Polska - Nic się nie stało!: limitowana seria T-shirtów Patrol Dla Kibica

16.04.2012 12:55

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej coraz bliżej. Wraz z nadchodzącym wydarzeniem sportowym marka odzieżowa Patrol przygotowała limitowaną serię T-shirtów Dla Kibica. Trzeba być przygotowanym na każdą sytuację. Wśród propozycji wariant patriotyczny, neutralny i... kontrowersyjny.

 

 

Wraz z nadchodzącym wydarzeniem sportowym - EURO 2012 i udziale w nim polskiej reprezentacji, marka odzieżowa Patrol przygotowała limitowaną serię T-shirtów Dla Kibica. Ponieważ Kibic musi być przygotowany na każdą sytuację, fani piłki nożnej mają do wyboru T-shirt w wersji patriotycznej: z napisem POLSKA, neutralnej: z motywem piłki nożnej i logo Patrol oraz w wersji kontrowersyjnej z napisem POLSKA - nic się nie stało!, w przypadku spełnienia się najczarniejszego scenariusza...

 

 

Piłka nożna wywołuje wielkie emocje. W ramach akcji promocyjnej, wspierającej sprzedaż T-shirtów, marka Patrol zorganizowała na Facebooku konkurs dla fanów footbolu - "Moc jest w Kibicach!". Marka zaproponowała fanom, by pokazali, jak kibicują Biało-Czerwonym, poprzez dodawanie zdjęć na tablicy profilu marki. 

 

 

Kibicowanie to spotkania, w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Pokazujemy duże emocje, do których Patrol zaprasza z przymrużeniem oka.

 

 

 

 

Patrol