Poznaj nowości od Victoria's Secret!

03.12.2012 14:20

Victoria's Secret oferuje sygnowaną kolekcję akcesoriów takich, jak kosmetyczki, portfele, torby torebki i walizki. Dostępne są one wyłącznie w salonach Victoria's Secret Beauty & Accessories. Nowości dostępne będą w sprzedaży już od 7 grudnia 2012 roku.

 

Victoria's Secret Runway Ready - torebka skorzana 899 zł, chustka jedwabna 259 zł

 

Runway Ready
 
Przygotuj się na bliskie spotkanie z kolekcją Runway - idealną dla stylowej kobiety w biegu. Piękne akcesoria VS z prawdziwej skóry barwionej na różowo z perłowym połyskiem, złotą zawieszką i logo w kształcie serduszka.

 

Victoria's Secret Runway Ready - skórzane etui na iPhone, różowe z płyskiem i motywem serca 149 zł

 

W kolekcji znajdziemy torebkę-beczułkę, kosmetyczkę, etui na iPada, etui na iPhone'a i okładkę na paszport. Ponad to VS proponuje piękne chusty z jedwabiu z kolekcji VS Jets Set.

 

Victoria's Secret Runway Ready - kosmetyczka skórzana 299 zł

Victoria's Secret Runway Ready - torebka skórzana 899 zł

 

Luxe in Leather
 
Nowa kolekcja VS Jets Set jest kolekcją stylowych akcesoriów wysokiej jakości dostępnych z prawdziwej skóry lakierowanej typu Saffiano. Ta luksusowa kolekcja obejmuje etui na iPhona i iPada, torby na laptopa w żywych kolorach i wzorach, z lakierowanym wykończeniem.

 

Victoria's Secret Luxe in Leather - skórzane etui na iPhone - czarne i złote grafitti 149 zł

 

 

Są to świetne akcesoria do biura, szkoły czy do domu. Dla modnej podróżniczki, proponujemy również pasujące okładki na paszport. Kolekcja Supermodel obejmuje linię torebek i szykownych portfeli pozwalających na łączenie i mieszanie różnych wzorów i kolorów w celu stworzenia niepowtarzalnego looku.

 

Victoria's Secret Luxe in Leather - etui na iPhone - skórzane czarne 149 zł, biały leopard z materiału 99 zł, skórzane różowe 149 zł, złote grafitti 149 zł, skórzane, różowe z połyskiem i motywem serca 149 zł oraz Etui na iPhone, żółty leopard z materiału 99 zł

Victoria's Secret - etui na iPhone - biały i żółty leopard z materiału 99 zł

 

Leopard & Lace

Panterka i koronka w nowej odsłonie. Ulubione style w zalotnej formie dla tych bardziej odważnych. Motyw czarnej koronki na pudrowym tle oraz duża panterka w standardowym brązie i czerni oraz w wersji czarno-białej dodaje całej kolekcji animuszu.

 

Victoria's Secret Leopard & Lace - torebka 359 zł, kosmetyczka 89 zł i okulary 429 zł

Victoria's Secret Leopard & Lace - okulary 429 zł

 

Stylowe, wielofunkcyjne i trwałe kosmetyczki oraz torebki dostępne są w wielu wzorach, kolorach i rozmiarach. Akcesoria podróżne i bagaż z kolekcji Jets Set sprawią, że staniesz się obiektem zazdrości całego lotniska.

 

Victoria's Secret Leopard & Lace - torebka w cętki, skóra 999 zł

Victoria's Secret Leopard & Lace - torebka w lamparcie cętki, nylon 179 zł

Victoria's Secret Leopard & Lace - torebki, nylon 179 - 359 zł

Victoria's Secret Leopard & Lace - duża czarna torebka, nylon 359 zł

 

Torba VS typu East-West jest teraz dostępna w laminowanym płótnie, laminowanym nylonie i w prawdziwej skórze - jeden kształt trzy różne style, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

Victoria's Secret Leopard & Lace - czarna torba, nylon 259 zł

Victoria's Secret Leopard & Lace - portfel podróżny, materiał biały leopard 299 zł

Victoria's Secret Leopard & Lace - torba, materiał biały leopard 299 zł

 

Candy Stripes

Odważne paski w cukierkowych kolorach osłodzą dzień każdego aniołka! Linia płóciennych akcesoriów z kolekcji Angel zawiera torbę rozmiaru A4 i torbę typu 2-w-1, która składa się w torbę zakładaną przez ramię (typu crossbody). Kolekcja nylonowych kosmetyczek Supermodel to świetny, kolorowy dodatek do torebki.

 

Victoria's Secret Candy Stripes - kosmetyczki: mała 89 zł, weekender 229 zł

Victoria's Secret Candy Stripes - torby Angel, rozmiar A4

 

 

Pretty in Pink

Piękne, różowe i totalnie wyjątkowe! Szeroki wybór stylowych, trwałych i wielofunkcyjnych kosmetyczek i toreb z kolekcji Victoria, akcesoria podróżne i biznesowe z kolekcji Jets Set dostępne są we wzorach w różowe paski i w nowym wzorze różowego graffiti na różowym tle, które wyróżniają z tłumu! Miłym i miękkim dodatkiem są szaliki z wiskozy z kolekcji Jets Set - idealne w podróży!

 

Victoria's Secret Pretty in Pink
- etui na paszport 199 zł, portfel 529 zł, torebka 459 zł - skórzane, różowe

Victoria's Secret Pretty in Pink -  skórzane różowe etui na iPhone 149 zł

Victoria's Secret Pretty in Pink - portfel 529 zł - skórzany, różowy

 

 

 

 

Victoria's Secret
od 89 do 999 PLN