Rozwesel się na Święta!

19.12.2012 09:23

Zielona dżdżownica, złota sztabka czy kosmiczny robot - oni wszyscy mogą stać się towarzystwem dla twojego komputera... i Ciebie! Zabawne i użyteczne - to cechy najnowszych produktów Manhattan. W rozdzielacze USB w rozmaitych kształtach, rozmiarach, kolorach można już wyposażyć swoje środowisko pracy.

 

 

Radosne rozdzielacze USB odznaczają się praktycznymi funkcjonalnościami - umożliwiają  zwiększenie pamięci komputera, poprzez podłączenie dodatkowych dysków. Współgrają także z dynamicznym tempem pracy - działając na zasadzie Plug and Play nie wymagają restartu komputera po instalacji oprogramowania. Posiadają także zabezpieczenie przeciwprądowe Hot-Swap, czyli możliwość podłączania lub odłączania urządzeń zewnętrznych przy włączonym zasilaniu.

 

 

Jeden hub ma 4 porty USB Hi-Speed 2.0, które pozwalają na dołączenie do komputera zewnętrznych urządzeń, jak wiatrak, podgrzewacz do kubka, mini lodówka czy lampka LED w tym samym czasie. Rozdzielacze USB są przydatne podczas pracy na PC, w którym często wejście USB znajduje się z tyłu. W przypadku korzystania z hubu nie trzeba za każdym razem sięgać za biurko szukając gniazda, ponieważ rozdzielacz znajduje się tuż pod ręką.

 

 

Użytkownicy laptopów z kolei często doświadczają sytuacji, w których gniazda USB osadzone są zbyt blisko siebie, co powoduje, że szersze pamięci USB lub inne zewnętrzne urządzenia o niestandardowych kształtach nie mogą być jednocześnie podłączone.

 

 

Ułatwieniem będzie skorzystanie z wygodnego rozwiązania Manhattan np. hubu USB pod postacią robota. W ofercie firmy znajdują się rozdzielacze w kształcie donicy z kwiatami, kości dla psa czy biegnącego businessmana.

 

 

Huby USB firmy Manhattan posiadają dożywotnią gwarancję Lifetime Warranty. Sugerowana cena detaliczna rozdzielaczy USB to 25 - 55 złotych. Do kupienia w dobrych sklepach internetowych i detalicznych.

 

 

 

 

Manhattan
25 - 55 PLN