Slowbag to torebka - Slow life to sposób na życie

03.02.2014 14:01

Przedstawiamy markę Slowbag i torebkę Slow Flow, która zrodziła się z pasji tworzenia rzeczy pięknych. Slow Flow to dusza tradycyjnego rzemiosła zaklęta we współczesnej, minimalistycznej formie torebki. Fantazja i kreatywność w prostym modelu "worka".

 

 

To torebka inteligentna, która sama dostosowuje się do sylwetki dzięki nowatorskiemu połączeniu zewnętrznej, miękkiej, włoskiej skóry z wysokogatunkową tkaniną kaletniczą lub podszewkową skórą welurową.

 

 

Praktyczne, wewnętrzne kieszonki po dwóch stronach są bezpiecznym schowkiem na cenne rzeczy, dwie "smyczki" pozwalają na szybką orientację w przestrzeni torebki. Torebka na każdą pogodę i sytuację, dla kobiet o różnych charakterach. Pomieści wszystko i nic, zachowując swój styl i klasę. Jest wyjątkowa. Jak Ty!

 

 

Nowoczesny, minimalistyczny design oraz wysoka jakość materiałów i wykonania marki Slowbag to wizytówka firmy Baron, która tworzy torebki z duszą i ideą. Marka  Slowbag powstała w 2012 roku w Nowym Sączu, jako "najmłodsze dziecko" firmy Baron, uznanego producenta wysokiej jakości galanterii skórzanej, działającego na rynku polskim od 1993 roku.

 

 

Firma Baron, funkcjonując w Polsce przez 20 lat, wprowadziła na rynek wiele wysokiej jakości produktów rzemiosła kaletniczego, zdobywając lojalną grupę klientów i klientek. Nowa marka Slowbag jest kontynuacją tej tradycji, ale i odpowiedzią na zmieniający się rynek i potrzeby klienta, to idea i produkt w jednym.

 

 

Slow life to życie we właściwych proporcjach, a Slowbag to rzeczy tworzone przez ludzi dla ludzi. Zapraszamy do świata wolnych od niewygody torebek!

 

 

 

 

Slowbag
860 PLN