Stylowa, mobilna rewolucja z Belkinem!

10.12.2012 14:32

To zwrot o 360 stopni w historii stylowych akcesoriów do iPada. Nowoczesne, praktyczne i modne etui marki Belkin podbiją serca nie tylko miłośników technologii, ale wszystkich wokół. Codzienny szalony pęd? Nieustanna dynamika miasta? Życie w biegu? Znajome, prawda?

 

 

Naprzeciw wariactwu spraw zawodowych i prywatnych wychodzi amerykański brand Belkin z linią nowatorskich i niezawodnych w każdej sytuacji futerałów do najnowszego iPada. Zróżnicowana gama 50 modeli została zaprojektowana, jak podkreśla Tristan Lericollais, dyrektor ds. zarządzania produktami w Belkin - w celu zwiększenia sposobów wykorzystania iPada przez jego właścicieli, bez poświęcania własnego stylu.

 

 

Estetyka etui oscyluje wokół ponadczasowej klasyki w postaci skórzanych, eleganckich futerałów. Ale i wielbiciele stylowego szaleństwa znajdą coś dla siebie - różnorodne wariacje kolorystyczne pozwolą na wyrażenie własnego charakteru. Na czym polega rewolucja Belkin? Poza niebanalnym designem etui ułatwiają i uprzyjemniają życie.

 

 

Jak? Modele Storage Folio czy Pro-Tri Fold Folio posiadają obrotowe plecy, czyli regulowane kąty oglądania i pisania na iPadzie. A dzięki miękkiej podszewce oraz elastycznemu paskowi utrzymują sprzęt w jednej pozycji i jednocześnie chronią ekran.

 

 

 

To nie wszystko! Cinema Swievel Folio, oprócz funkcji automatycznego wybudzania i usypiania przy otwieraniu i zamykaniu, pozwala na oglądanie ulubionych filmików czy programów w każdym miejscu. Nowatorskie etui można szybko przekształcić w podstawkę do oglądania filmów, zarówno w pionie, jak i poziomie, pod różnymi kątami nachylenia. Innowacyjny futerał marki Belkin to ideał zarówno w pracy, jak i podczas chwili relaksu - mobilny, elastyczny, a przede wszystkim modny.

 

 

 

- Łącząc styl i osobowość oraz funkcjonalność, mamy kolekcję, która oferuje coś dla każdego - powiedział dyrektor Tristan Lericollais. Rzeczywiście, linia etui marki Belkin  do najnowszego iPada to odpowiedź na potrzeby ludzi aktywnych, którzy stawiają na elegancję i chęć wyróżnienia się w tłumie. Możliwość posiadania iPada zawsze pod ręką w oryginalnym etui zapewnia bycie modnym i trendy w każdym miejscu na świecie i w każdej sytuacji. Stylowa mobilność górą!

 

 

Belkin - to wielokrotnie nagradzana firma inspirowana przez ludzi. Posiada ponad 200 patentów i wciąż nie ustaje w kreowaniu i tworzeniu produktów, mających na celu polepszanie i ułatwianie życia innym. W swojej ofercie Belkin posiada szeroki wachlarz akcesoriów do tabletów, iPadów i iPhone'ów. Założona w 1983 roku innowacyjna firma zatrudnia ponad 1200 pracowników w 25 krajach. Jej siedziba mieści się w Playa Vista w Kalifornii.

 

 

 

 

 

 

 

Belkin