Święta w doborowym towarzystwie - poznajcie renifera - home&you i Lotari

03.12.2013 10:45

W krainie Świętego Mikołaja przygotowania do Świąt już dawno ruszyły pełną parą. Wkrótce przyjdzie na nie czas także w naszych domach. To, czy w tym roku obok gwiazdek, śnieżynek i aniołków, znajdzie się miejsce również dla wesołej Mikołajowej ekipy, zależy tylko od nas. Prezentujemy garść świątecznych inspiracji!

 

Kolekcja home&you

Kolekcja home&you - filiżanka Happy Deer

 

Jak z bajki

Bez Świętego Mikołaja nie byłoby Świąt - z tym stwierdzeniem zgodzą się chyba wszyscy - i duzi, i mali, którzy 24 grudnia zasiadają do kolacji wigilijnej, a po niej do rozpakowywania świątecznych prezentów. I choćbyśmy się zapierali, że Święty Mikołaj to jedynie wymysł bajkopisarzy, przy dzieciach już nie tak łatwo powiedzieć to z całym przekonaniem.

 

Kolekcja home&you - filiżanka Happy Deer

Kolekcja home&you - patera Happy Deer

 

Z tego względu w Boże Narodzenie często sami ulegamy świątecznej bajce i zaczynamy z tęsknotą wypatrywać na niebie pędzących i wypełnionych prezentami sań prowadzonych przez dzielne renifery. A gdyby tak zaprosić je do wnętrza i zatrzymać na dłużej?

 

 

Kolekcja home&you - świeczka Happy Deer

Kolekcja home&you - świecznik Happy Deer

 

Zabawny Rudolph w home&you

Motyw zabawnego renifera odnajdziemy na przykład w świątecznej kolekcji ozdób i akcesoriów wyposażenia wnętrz marki home&you. Mięciutkie poduszki, świece, komplety pościeli czy kapcie z czerwononosym wprowadzą nas w wyjątkowo radosną atmosferę Świąt.

 

Kolekcja home&you - kubek Renne

Kolekcja home&you - poszewka Reindeer

 

Wesoły Rudolph jest również głównym bohaterem kuchennej serii Happy Deer, Renne oraz Reindeer składających się m.in. z kubków, filiżanek, świeczników, pojemników czy ozdobnych pater. Propozycja z pewnością przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym domownikom. Dodatki ozdobione uroczym motywem będą też idealną propozycją na świąteczny upominek dla najbliższych.

 

Kolekcja home&you - kubek Elk

Kolekcja home&you - kapcie Rudolf

Kolekcja Lotari - roleta Zimowy Haft


Jelonek w oknie

Uwikłane w najróżniejsze historie jelonki i renifery stanowią także oś zimowo-świątecznej kolekcji Lotari, którą można nabyć w sklepie internetowym marki. Znajdziemy w niej wzory przedstawiające zwierzęta na tle lasu, w zimowej scenerii, tańczące czy spokojnie przemierzające leśną krainę.

 

Kolekcja Lotari - roleta Jelonki

Kolekcja Lotari - roleta Tajemnicza Noc

Kolekcja Lotari - roleta Skandynawska Zima

 

To jednak nie wszystkie możliwości. Dekorator Lotari - podstawowe narzędzie do tworzenia rolet i dekoracji pozwala czerpać zarówno z wzorów dostępnych na stronie, jak również dodawać własne obrazki, na których podstawie tworzy nowe, spersonalizowane rolety.

 

Kolekcja Lotari - roleta Spotkajmy się

Kolekcja Lotari - roleta Spotkajmy się

Kolekcja Lotari - roleta Spotkajmy się

 

Wzór może także zostać wykorzystany na tapecie, abażurach, poszewkach na poduszki, a nawet na obrazkach. Choć cały dom w jelonkach to pewnie za dużo, jedno zwierzę wychylające się zza przepięknie ozdobionej choinki pomoże zaprowadzić we wnętrzu wyjątkową atmosferę Świąt, a gdy te dawno już przeminą, przywoła ciepłe wspomnienia. Ładne dekoracje sprawdzają się przecież przez cały rok.

 

 

 

 

 

 

home&you
Lotari