Triblade Kenwood - moc potrójnego ostrza

14.03.2011 13:00

Najnowsze blendery ręczne Kenwood Triblade, pracują teraz lepiej, szybciej i czyściej, towarzysząc nam w kuchennych zmaganiach. Nazwa Triblade oznacza trzy dłuższe ostrza, które szybko i dokładnie rozdrobnią oraz zmiksują składniki.

 

 

Zabiegana mama, zapracowany singiel czy zawodowy kucharz znajdą w blenderze Triblade sojusznika w kuchni. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów Triblade okaże się pomocny w przygotowaniu wielu potraw, od zupek dla dzieci, ciast, sosów, koktajli po sałatki. 

 

 

W zestawie podstawowym znajdziemy odporną na wysokie temperatury i przebarwienia metalową końcówkę, wyposażoną w trzy ostrza. Dzięki długości końcówki - 19 cm - możemy jej używać do miksowania w głębokich naczyniach.

 

 

Do miksowania na patelni przyda się nam końcówka Big Foot, której szeroka stopa zadba o to, aby nie zachlapać kuchenki, blatu ani kucharza podczas pracy. Teraz można zmiksować sos od razu na patelni bez konieczności przelewania składników do wyższego naczynia.

 

 

Końcówka Masher przygotuje jedwabiście gładkie puree z ziemniaków, marchwi, buraków czy zielonego groszku. Szczególnie przydatny okaże się więc dla rodzin z małymi dziećmi oraz dla osób starszych.

 

 

Dzięki trzepaczce szybko ubijemy jajka na puszystą pianę, aby przygotować wyśmienite omlety, suflety lub kremy do deserów. Ostre ostrza szatkownicy rozdrobnią mięsa, warzywa, a nawet orzechy.

 

 

Szatkownica blendera Triblade wyposażona jest w półlitrowy pojemnik, który uchroni nas od płaczu podczas szatkowania nawet większej ilości cebuli. Antypoślizgowa podstawka pojemnika służy również jako jego szczelna przykrywka, dzięki czemu nadwyżki rozdrobnionej żywności lub przygotowane wcześniej produkty możemy schować do lodówki.

 

 

Ten sam system został zastosowany przy projektowaniu kielicha blendera, który ponadto został wyposażony w podziałkę, aby móc odmierzać składniki bezpośrednio, nie brudząc niepotrzebnie innych naczyń. Zimą przygotujemy w kielichu rozgrzewający krem z soczewicy, latem gazpacho ze świeżych pomidorów lub koktajl owocowy np. z truskawek. 

 

 

Na brak kulinarnych inspiracji Triblade również przygotował rozwiązanie. Na stronie Triblade znajdziemy proste, szybkie przepisy dostosowane do polskich produktów i spełniające potrzeby całej rodziny. Blendery Triblade dostępne są w kilku gotowych zestawach. Sugerowana przez producenta cena zależy do zestawu i wynosi od około 190 do 350 złotych.

 

 

Specyfikacja techniczna blendera Kenwood Triblade HB724:

* moc: 700W
* 3 ostrza ze stali nierdzewnej
* 2 prędkości z przyciskiem "turbo"
* wyjmowane ostrze ze stali nierdzewnej
* akrylowy kielich o pojemności 0,75 l z rączką i pokrywką

 

 

* metalowa końcówka do miksowania
* końcówka Big Foot do miksowania w dużych naczyniach
* trzepaczka
* końcówka Masher do przygotowywania puree
* szatkownica
* waga 1,98 Kg
* gwarancja 2 lata

 

 

 

 

 

 

 

 

Kenwood
190 - 350 PLN