Ubierz swój tablet Toshiba Encore razem z Mariuszem Przybylskim

20.03.2014 14:15

Moda staje się zjawiskiem, które przenika do każdej dziedziny życia, nawet do nowych technologii. Podążając za tym trendem, Toshiba wraz z topowym polskim projektantem Mariuszem Przybylskim, stworzyła wyjątkowe, designerskie etui na tablet Toshiba Encore.

 

 

Toshiba nie tylko podąża za trendami, ale też je kreuje, dlatego rozpoczyna realizację kolejnego przedsięwzięcia w obszarze mody przy wsparciu czołowego polskiego projektanta Mariusza Przybylskiego. W poprzednich latach Przybylski zaprojektował specjalną linię pokrowców  pod nazwą "Prêt-à-Portégé" dla limitowanej serii laptopów Toshiba oraz sygnował swoim nazwiskiem hasło "To się nosi". Owocna współpraca zaprocentowała kolejnym projektem, tym razem związanym z tabletami. 
 
Mariusz Przybylski specjalnie dla Toshiba zaprojektował wyjątkową limitowaną kolekcję etui do tabletu Toshiba Encore z Windowsem 8.1 oraz pełną wersją Microsoft Office Home & Student 2013. Model ten, podobnie jak kolekcje projektanta, z jednej strony charakteryzuje się wyjątkowym, eleganckim designem, a z drugiej nowoczesnością i funkcjonalnością. Encore dzięki charakterystycznemu stylowi i odpornej, ergonomicznej konstrukcji został stworzony z myślą o podróżach. Jest zoptymalizowany do pracy w trybie portretowym i wygodny do trzymania w każdej pozycji. Premiera limitowanej edycji etui Encore odbyła się podczas pokazu najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego.

 

 

Od dziś każdy, kto zdecyduje się na zakup tabletu Toshiba Encore u jednego z partnerów Toshiba otrzyma w prezencie designerskie, skórzane etui zaprojektowane i sygnowane przez samego Mariusza Przybylskiego. Etui dostępne jest w sześciu wariantach kolorystycznych: czarnym, brązowym, fioletowym, różowym, czerwonym i srebrnym. Tablety Encore wraz z etui od Mariusza Przybylskiego dostępne będą wyłącznie w sieci Sferis i na stronie internetowej. Po dokonaniu rejestracji na stronie i wyborze koloru, etui zostanie przesłane pod wskazany adres pocztą lub kurierem. Nowa, limitowana kolekcja etui nie tylko ochroni tablet Toshiba Encore przed zarysowaniem, ale również pozwala się wyróżnić z tłumu typowych, biznesowych gadżetów.

Mariusz Przybylski jest jednym z najzdolniejszych polskich projektantów i jurorem w programie telewizyjnym "Project Runway" w TVN - dedykowanym młodym kreatorom mody. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi, na której zdobywał pierwsze modowe szlify. Jego debiutancki pokaz miał miejsce w roku 2005 i spotkał się z niebywałym uznaniem krytyków. Obecnie Mariusz Przybylski ubiera największe polskie gwiazdy ze świata show-biznesu, sztuki i kultury. Jego kolekcje uszyte są z najszlachetniejszych tkanin i charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, a także misterną dbałością o detale. Sam Przybylski określa swój styl jako połączenie rzeźbiarskich form z czystymi modernistycznymi elementami.

 

 

 

Toshiba
Tagi: