WallTimes - inteligentna aplikacja dla iPad'a

28.01.2011 14:52

Czy nie byłoby wspaniale gdyby iPad, Twój lub bliskiej Ci osoby, posiadał funkcję zegara, tak jak iPod czy iPhone? Firma Vogel's wprowadza WallTimes, aplikację która nadaje iPad'owi nowe, dotąd nieznane funkcjonalności.

WallTimes przemieni go w bardzo wszechstronny i użyteczny zegar, który można używać zarówno w domu, w pracy jak i podróży. Teraz, w połączeniu z nowym systemem produktów Vogel's Mount&Cover, iPad stanie się funkcjonalnym urządzeniem w kuchni, sypialni czy salonie. Ściągnij aplikacje WallTimes z iTunes już dziś! Aplikacja WallTimes jest dostępna całkowicie za darmo na stronie Apple'a! Zrób prezent sobie lub bliskim!

 

 

Czym jest WallTimes?
WallTimes to inteligentna aplikacja do iPada, które nada urządzeniu zupełnie nowe funkcjonalności. WallTimes przemieni iPada w bardzo wszechstronny i użyteczny zegar, do użytku zarówno w domu, w pracy, jak i podróży. Natomiast w połączeniu z dostępnymi na rynku akcesoriami sprawi, iż iPad stanie się również funkcjonalnym urządzeniem w kuchni, sypialni czy salonie.
 
Funkcja World Clock
Dzięki aplikacji WallTimes, zawsze będziesz wiedział która jest w danym momencie godzina, nie tylko w Twojej strefie czasowej, ale także w każdym innym miejscu na świecie, gdzie mieszkają Twoi znajomi czy rodzina. A wszystko to dzięki funkcji World Clock, która pokazuje aktualny czas w czterech wybranych przez użytkownika miejscach na świecie.

 

 

Funkcja Kitchen Timer
Gotowanie w kuchni może być teraz przyjemności! WallTimes pozwala na zaprogramowanie do 5 różnych czasomierzy, które jednocześnie i niezależnie od siebie będą odliczać czas dla każdego dania. WallTime pokazuje czas, jaki pozostał do zakończenia gotowania wybranej potrawy, aż do momentu, gdy zabrzmi alarm informujący o jego upłynięciu. Funkcja Kitchen Timer ma zaprogramowany także czas niezbędny do gotowania, pieczenia czy grillowania najbardziej popularnych dań. Natomiast czytelne ikony sprawiają, że zawsze dokładnie wiadomo, który alarm dotyczy, którego naczynia kuchennego.

 

 

WallTimes nocą
WallTimes oferuje inteligentną aplikację budzącą dla osób, które prowadzą zmienny tryb życia, wstając każdego dnia o innej porze. Wystarczy tylko raz odpowiednio zaprogramować aplikacje WallTimes, aby budziła według wskazanego planu każdego dnia w ciągu całego roku. Od razu po spojrzeniu na iPad'a będą widoczne wszystkie skonfigurowane alarmy dla wszystkich dni tygodnia. Dodatkowo, Walltimes wyświetla czas, jaki pozostał do zakończenia alarmu. Natomiast nocny zegar daje wystarczająco dużo światła, abyś w ciemności zobaczyć, która jest godzina.

 

 

Vogel's WallTimes