Wbiegnij w nowy sezon z adidas miCoach Speed Cell

01.02.2013 10:14

Wiosna tego roku będzie należeć do Ciebie! Nie wierzysz? Poznaj adidas miCoach Speed Cell, który zmierzy Twoją szybkość, przyspieszenie, odległość i tempo. Twój osobisty trener pomoże Ci sięgnąć po życiową formę.

 

 

adidas miCoach Speed Cell to osobisty trener biegowy. Urządzenie zapamiętuje do ośmiu godzin treningu, wliczając w to: czas biegu, przebyty dystans, średnie tempo, maksymalną prędkość a także liczbę sprintów. Statystykami ze swoich treningów możesz dzielić się m.in. na Facebooku i rywalizować z przyjaciółmi. Ciekawe, kto przebiegnie najwięcej?

 

 

Jak to działa?

Najpierw zarejestruj się na www.miCoach.com i wybierz bezpłatną aplikację kompatybilną ze Speed Cell (dla iPod i iPhone) lub pobierz i włącz aplikację miCoach Manager (dla PC/MAC). Potem po prostu przypnij lub wsuń Speed Cell do buta adidas. Dane o twoim treningu zapiszą się automatycznie. Po zakończeniu ćwiczeń zsynchronizujesz swoje dane za pomocą miCoach Connect.

 

 

Speed Cell z butami adidas

Po adidas miCoach Speed Cell sięgniesz jeszcze chętniej wiedząc, że jest on w pełni kompatybilny z butami biegowymi adidas, np. bardzo popularnymi adidas Supernova Glide 5. W praktyce oznacza to, że przygotowane dla Ciebie buty posiadają specjalną kieszeń pod wewnętrzną wkładką w którą możesz wsunąć urządzenie. Dzięki temu możesz korzystać z adidas miCoach Speed Cell nie martwiąc się o to, że zmoknie, gdy trenujesz w deszczu.

 

 

Twój osobisty tłumacz - miCoach.pl

Więcej o możliwościach jakie daje urządzenie dowiesz się na stronie internetowej. Polski przewodnik, który się tam znajduje w sposób jasny i łatwy, pomoże też zrozumieć amerykańską stronę, służącą do rejestracji biegowego profilu i zaplanowania treningu. Znajdziesz tam narzędzia, instrukcje oraz filmy wideo, w których lektor krok po kroku wytłumaczy Ci mechanizmy elektronicznego trenera.

Teraz pozostaje Ci już tylko utworzyć swój profil, wyznaczyć biegowy cel, i monitorować postępy. Czas zacząć trening!

 

 

 

 

adidas miCoach Speed Cell
169 PLN