• Sekret gwiazd - fenomen nieprzemijającego piękna - zabiegi w SkinClinic Med & Beauty

  03.12.2013 09:05

  Kult młodego i pięknego ciała stał się wszechobecny w naszej kulturze. Trudno w dzisiejszych czasach pozostać nań obojętnym, zwłaszcza, gdy wiele spośród naszych sławnych rówieśniczek - znanych z dużego i małego ekranu gwiazd - wygląda tak, jakby upływ czasu ich nie dotyczył.

  czytaj dalej >

 • Kuchnia trzech kultur - Gryzonia - nieznana Szwajcaria

  19.04.2013 12:22

  Niewielki kraj w Alpach zaskakuje nie tylko narciarzy i miłośników wysokogórskich wycieczek. Sąsiedztwo pięciu krajów spowodowało, że Szwajcaria wytworzyła bogatą tradycję kulinarną.

  czytaj dalej >

 • Sobienie Królewskie - czas rozpocząć sezon na golfa

  16.04.2013 11:51

  Zielona trawa, powiew lekkiego wiosennego wiatru, długo wyczekiwane słońce... i dołki. Opóźniony w tym roku, ze względu na przedłużającą się zimę, sezon na golfa czas uznać za otwarty. Pomimo obecnego ciągle w Polsce stereotypu, że gra należy do elitarnych i kosztownych, według danych Polskiego Związku Golfa dyscyplina rozwija się u nas bardzo dynamicznie, a uprawia ją już 20 tys. osób.

  czytaj dalej >

 • andel's Hotel Łódź - najmodniejszy hotel w mieście

  30.07.2012 14:23

  andel's Hotel Łódź to pierwszy czterogwiazdkowy deluxe design hotel w Łodzi. Oferuje 277 pokoi i apartamentów oraz największe w regionie centrum konferencyjne. Obiekt mieści się w budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego i zlokalizowany jest na terenie kompleksu rozrywkowo-kulturalno-handlowego Manufaktura.

  czytaj dalej >

 • Dołącz do Bukovina Club i poczuj się wyjątkowo!

  14.05.2012 11:32

  Chcesz poczuć się wyjątkowo? Dołącz do Bukovina Club. Z myślą o najbardziej wymagających gościach, hotel Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej przygotował elitarny Bukovina Club. Klubowicze skorzystać będą mogli z licznych przywilejów, które sprawią, że pobyt w Tatrach stanie się niezapomniany.

  czytaj dalej >

 • Bądź piękna, zdrowa i szczęśliwa z Odyssey ClubHotel Wellness & SPA!

  24.04.2012 14:37

  Od niedawna w pięciogwiazdkowym Hotelu Wellness & SPA Odyssey można poznać sekrety piękna gwiazd, takich jak Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Demi Moore, Madonna, Kate Moss czy Angelina Jolie. Eliksir młodości - takie miano noszą elitarne serie kosmetyków Visoanska i SkinCeuticals, używane w czasie zabiegów na twarz i ciało w gabinetach Wellness & SPA Hotelu Odyssey.

  czytaj dalej >

 • Sheraton Sopot Spa wprowadza zabiegi kosmetyki profesjonalnej

  19.04.2012 10:46

  Słynne sopockie Spa mieszczące się w hotelu Sheraton rozszerzyło swoją ofertę zabiegów o kosmetykę profesjonalną. Wśród nowych propozycji Spa znajdą się m.in. lifting falą radiową, mikrodermabrazja, specjalistyczne peelingi oraz fotoodmładzanie.

  czytaj dalej >

 • Ferulac Peel Clasic i Peel Plus - nowa generacja nanopeelingów w Time Clinic

  22.03.2012 14:21

  Zbliża się wiosna, to najlepszy czas, aby pomyśleć o programie regeneracji naszej skóry, która jak wiosenne kwiaty rozkwitnie w pierwszych promieniach słońca. W Time Clinic w Warszawie lekarze i kosmetolodzy profesjonalnie ustalą indywidualny program odnowy skóry, stosując najnowszej generacji peelingi Ferulac.

  czytaj dalej >

 • Drużyna camel active odkrywa tajemnice Rosji

  30.01.2012 10:46

  Rosja - największe państwo świata. Gigant, który rozciąga się na dwa kontynenty i zdaje się nie mieć końca. Gdzie lodowate zimno miesza się z ciepłym przyjęciem.

  czytaj dalej >

 • Ogień Pustyni na zimę - zabiegi SPA na mroźne dni

  20.01.2012 14:58

  Zimą nasza skóra jest szczególnie narażona na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych. Słabną jej naturalne mechanizmy obronne, a cera staje się matowa i zmęczona. Należy wtedy zadbać o prawidłowy poziom nawilżenia i natłuszczenia, a także dostarczyć jej niezbędnych składników mineralnych i witamin.

  czytaj dalej >