andel's Hotel Łódź - najmodniejszy hotel w mieście

30.07.2012 14:23

andel's Hotel Łódź to pierwszy czterogwiazdkowy deluxe design hotel w Łodzi. Oferuje 277 pokoi i apartamentów oraz największe w regionie centrum konferencyjne. Obiekt mieści się w budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego i zlokalizowany jest na terenie kompleksu rozrywkowo-kulturalno-handlowego Manufaktura.

 

andel's Hotel Łódź - wejście frontowe

andel's Hotel Łódź - basen na dachu

 

Niebanalne położenie oraz innowacyjne wnętrza sprawiają, że andel's Hotel Łódź to wyjątkowe połączenie historycznego budynku z nowoczesną architekturą i niepowtarzalną stylistyką. Hotel andel' s to więcej niż hotel... to niepowtarzalna przestrzeń, w której to, co zastane, zestawiono z surową industrialna nowoczesnością.

 

andel's Hotel Łódź - basen na dachu

andel's Hotel Łódź - basen na dachu

andel's Hotel Łódź - Honeymoon Suite

 

W koncepcie designerskim marki andel's liczą się przede wszystkim: styl, świeże kolory, czyste formy i materiały najwyższej jakości. Za wnętrza odpowiedzialni są Jestico+Whiles, jedni z najbardziej znanych brytyjskich projektantów wnętrz, mający na swoim koncie wiele nagród i dziesiątki projektów w tym m.in. The Yas Hotel w Abu Dhabi, Paddington Bridge w Londynie i oczywiście pozostałe trzy hotele andel's w Pradze, Berlinie i Krakowie.

 

andel's Hotel Łódź - Maisonette De Luxe

andel's Hotel Łódź - Maisonette Superior

 

andel's Hotel Łódź jest idealnym miejscem zarówno dla turystów, jak i dla osób podróżujących służbowo. To również nowoczesne centrum konferencyjne i bankietowe z największą w regionie salą balową o powierzchni 1300 m2 mieszczącą 800 osób. Dzięki specjalnemu systemowi akustycznemu, przystosowana jest ona do organizacji koncertów, przedstawień, happeningow, targów, a dzięki windzie cargo nawet do prezentacji najnowszych modeli samochodów.

andel's Hotel Łódź - Sky Lounge

andel's Hotel Łódź - Restauracja Delight

 

Pozostałe siedem sal w połączeniu z przestrzenią foyer konferencyjnego tworzą oryginalną pod względem architektonicznym przestrzeń o łącznej powierzchni 1800 m2. Na specjalne okazje na najwyższym piętrze hotelu, udostępniany jest Lounge Room. Profesjonalizm, najwyższej klasy obsługa, dbałość o detale - to główne cechy, dzięki którym andel's Hotel Łódź zapewnia doskonałą oprawę imprez i uroczystości zorganizowanych według indywidualnych oczekiwań. 

 

andel's Hotel Łódź - lobby

andel's Hotel Łódź - lobby

 

Dbając o doznania kulinarne Gości, andel's Hotel Łódź zaprasza do Oscar's Bar oraz Restauracji Delight, oferujących bogate menu kuchni fusion i niezwykły klimat w nowoczesnych wnętrzach. Hotel szczyci się również własnym Centrum SPA i Fitness skySPAce. Goście skySPAce - oprócz profesjonalnych luksusowych zabiegów kosmetycznych - mają do dyspozycji oszklony basen z przepięknym widokiem na miasto, sauny suche i parowe, sale do treningu siłowego i cardio, studio masażu i Wellness Bar.

 

andel's Hotel Łódź - foyer konferencyjne

andel's Hotel Łódź - sala konferencyjna

 

andel's Hotel Łódź jest partnerem wielu wydarzeń kulturalnych i festiwali. W trakcie Fashionphilosophy Fashion Week Poland staje się jednym z miejsc, w których odbywają się pokazy mody i wystawy. Podejmował wielu gości specjalnych polskiego tygodnia mody, takich jak Kenzo Takada, Patricia Gucci, Custo Barcelona, Marios Schwab.

 

andel's Hotel Łódź - sala balowa

andel's Hotel Łódź - Fitness skySPAce

 

To również ulubione miejsce przyjeżdżających do Łodzi na koncerty artystów. Hotel gościł Rihannę, Depeche Mode, Thirty Seconds to Mars, Placido Domingo, Tanita Tickaram i wielu innych.

 

 

 

 

andel's Hotel Łódź
Tagi: