Bądź piękna, zdrowa i szczęśliwa z Odyssey ClubHotel Wellness & SPA!

24.04.2012 14:37

Od niedawna w pięciogwiazdkowym Hotelu Wellness & SPA Odyssey można poznać sekrety piękna gwiazd, takich jak Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Demi Moore, Madonna, Kate Moss czy Angelina Jolie. Eliksir młodości - takie miano noszą elitarne serie kosmetyków Visoanska i SkinCeuticals, używane w czasie zabiegów na twarz i ciało w gabinetach Wellness & SPA Hotelu Odyssey.

 

 

Jak mówią ich twórcy - dedykowane są kobietom, dla których młodość jest czymś więcej niż tylko wyglądem. Unikatowe formuły tych specyfików pozwalają dbać o skórę nie tylko w chwili ich stosowania.

 

 

Miejsce jedyne w swoim rodzaju

Śniegi Mount Everestu, Świętokrzyski Las, Komnata Merlina, Księżyc na Barbados, Cień Masaja, Słoneczna Łąka - to tylko kilka z kilkunastu gabinetów kosmetycznych i masażu. Każdy gabinet to miejsce szczególne - pod względem klimatu, światła, a nawet zapachu. Goście Hotelu mają do dyspozycji także sauny - klasyczną fińską, ziołową, łaźnię parową z aromaterapią oraz saunę infrared.

 

 

Centrum Wellness & SPA Hotelu Odyssey kusi nie tylko bogatą ofertą masaży, zabiegów i saun, ale także basenami - dwudziestometrowym basenem rekreacyjnym o powierzchni lustra wody 200 m2, z podwodnymi leżankami do masaży wodnych oraz basenem solankowym, którego słona, bogata w minerały woda, nie tylko pielęgnuje, ale i leczy skórę. Dodatkowy atut stanowią panoramiczne szyby i szczególna konstrukcja basenu pozwalające podziwiać niczym nie ograniczoną panoramę Gór Świętokrzyskich.

 

Strefa odpoczynku na basenie

Strefa odpoczynku na basenie

SPA lobby

Gabinet Fujiyama

Gabinet Fujiyama

Gabinet Reilife

Gabinet Reilife

Gabinet Reilife

 

Po zabiegach dedykowanych ciału można oddać się ćwiczeniom i medytacjom w Sali Buddy, w której można nie tylko odnaleźć wyciszenie, ale i nabrać dystansu do otaczającej rzeczywistości. Widoki roztaczające się za oknami ukazują piękno przyrody świętokrzyskich lasów, w których bije serce natury, na co dzień niesłyszalne w hałasie miasta. Hotel Odyssey umożliwia scalenie się z przyrodą w oderwaniu od zgiełku cywilizacji.

 

 

Genius loci

Hotel Odyssey jest jednym z nielicznych ośrodków w Europie tak kompleksowo łączących zalety prestiżowego ośrodka Wellness & SPA, pięciogwiazdkowego hotelu z ponad osiemdziesięcioma miejscami noclegowymi oraz wykwintnej restauracji z 300-metrowym tarasem, niemal zawieszonym w przestrzeni.

 

 

Bezcenną wartością hotelu jest także jego lokalizacja w sercu Gór Świętokrzyskich, oferujących liczne atrakcje turystyczno - kulturalne, a jednocześnie pozwalających oddychać pachnącym świeżym powietrzem i cieszyć oczy pięknem krajobrazu - zielenią lasów i kobiercami łąk rozpiętymi na malowniczej rzeźbie terenu.

 

 

Nie pozostawia wątpliwości fakt, że kto raz odwiedzi Hotel Wellness & SPA Odyssey, już zawsze będzie do niego powracał. Warte uwagi są wyjątkowe promocje na lato, które znaleźć można na stronie internetowej Odyssey ClubHotel Wellness & SPA.

 

 

 

 

 

 

 

Odyssey ClubHotel Wellness & S
Tagi: