Ferulac Peel Clasic i Peel Plus - nowa generacja nanopeelingów w Time Clinic

22.03.2012 14:21

Zbliża się wiosna, to najlepszy czas, aby pomyśleć o programie regeneracji naszej skóry, która jak wiosenne kwiaty rozkwitnie w pierwszych promieniach słońca. W Time Clinic w Warszawie lekarze i kosmetolodzy profesjonalnie ustalą indywidualny program odnowy skóry, stosując najnowszej generacji peelingi Ferulac.

 

 

Są to profesjonalne nanopeelingi chemiczne odmładzające skórę za pomocą zastosowany w nich kwasów, nie wywołują efektów ubocznych takich jak pieczenie czy hiperpigmentacja. Ferulac idealnie sprawdza się w terapii przeciwstarzeniowej, oraz usuwa przebarwienia posłoneczne.

 

 

Efekt jest wyjątkowo szybki - pojawia się w ciągu kilku dni po zabiegu. Co ważne zmniejsza również niekorzystne działanie promieni UV na skórę, zabezpieczając ją, dlatego warto zabieg ten wykonać wiosną, aby zabezpieczyć skórę przed latem.

 

 

W peelingach Ferulac została zastosowana innowacyjna technologia transportu substancji aktywnych. Za pomocą odpowiednich nośników - liposomów - składniki aktywne w niezwykle małych pęcherzykach wprowadzane są do wnętrza skóry i z łatwością pokonują barierę naskórkową.

Założyciele Time Clinic - dr Anna Piwek, dr Cezary Pszenny i dr Małgorzata Żak

 

Dzięki temu substancje wydzielane są stopniowo i długotrwale, a zastosowanie niewielkiej ilości preparatu znacznie redukuje ryzyko pojawienia się szkodliwych skutków ubocznych.

 

 

Dodatkowo fosfolipidy zawierające lipidy fizjologiczne, regenerują skórę i przywracają jej funkcje ochronne. W efekcie skóra staję się gładka, nawilżona, koloryt wyrównany, a nierówności zredukowane. Peelingi Ferulac stosowane są również, aby zredukować przebarwienia i piegi, czego pierwsze rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

 

 

 

 

Time Clinic