Jedyny w Polsce Ultrashape VDF dostępny w Centrum Elite!

02.08.2011 14:26

New Ultrashape VDF to nowy nieinwazyjny zabieg usuwania tkanki tłuszczowej z użyciem fal ultradźwiękowych. Nowatorski charakter zabiegu wynika z zastosowania technologii VDF, dzięki której do usuwania tłuszczu wykorzystywane są ultradźwięki o trzykrotnie większej sile niż w przypadku tradycyjnych zabiegów Ultrashape.

 

 

 

Efektem zabiegu jest zmniejszenie obwodu ciała średnio od 4 do 10 centymetrów po 3 zabiegach. Często wystarczy jeden zabieg, aby były widoczne jego efekty. Podczas stosowania fal ultradźwiękowych „rozbijane” są komórki tłuszczowe na wielu głębokościach, zazwyczaj od 0,7 cm do 1,5 centymetra. Zabiegi odchudzające wykonywane za pomocą Ultrashape VDF nie wymagają zastosowania znieczulenia, ponieważ są bezbolesne i skutecznie zastępują chirurgiczną liposukcję.

 

 

Czego doświadczysz podczas zabiegu New Ultrashape VDF?
Zabieg New Ultrashape VDF wykonywany w warszawskim Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite składa się z trzech etapów:

 Na początku wykonuje się masaż za pomocą specjalnej głowicy RFVac, wytwarzającej podciśnienie i dwubiegunowe fale radiowe, które zwiększają w tkance przepływ krwi i limfy, przygotowując ciało do aplikacji ultradźwięków New Ultrashape VDF.

 

 

 


Następnie odbywa się główna faza zabiegu, czyli rozbicie komórek tłuszczowych przy użyciu Nietermicznych Skupionych Ultradźwięków UltraShape VDF. Ultradźwięki, dzięki zaawansowanej technologii VDF, "rozbijają" tylko tkankę tłuszczową, nie naruszając skóry, naczyń krwionośnych i tkanki łącznej.

 

 


W ostatnim etapie zabiegu przeprowadzany jest masaż, a wykonywany jest on ponownie z użyciem głowicy RFVac. Efektem tego masażu jest drenaż limfatyczny, który ułatwia usunięcie z organizmu trójglicerydów, uwolnionychpodczas rozbijania tkanki tłuszczowej. Masaż wykonany głowicą RFVac, wykorzystującą fale radiowe, dodatkowo poprawia jędrność i napięcie skóry.

 

 

Dwubiegunowa Częstotliwość Radiowa i Zintegrowana Próźnia RFV

System łączy dwa dwubiegunowe tryby RF (0.8 & 2.0 MHz) w jednym urządzeniu, umożliwiając terapię RF na różnych głębokościach tkanki. Próżnia wciąga skórę w trzon zabiegu, podczas gdy energia RF jest dostarczana tak by umożliwić efektywne podgrzewanie pod nią tkanek. Masaż próżniowy może być wykonywany bez energii RF.

 

 

Co dzieje się po zabiegu New Ultrashape VDF?

Po zabiegu można od razu powrócić do codziennych obowiązków. Zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę Ultrashape VDF nie wymagają rekonwalescencji ani konieczności przebywania w domu. Pacjent nie odczuwa bólu, a powierzchnia skóry staje się znacznie wygładzona. Kolejny zabieg wykonywany na tej samej partii ciała może być przeprowadzony po upływie 2 tygodni. Efektem zabiegu New Ultrashape VDF jest zmniejszenie obwodu ciała średnio od 4 do 10 centymetrów. Podczas stosowania fal ultradźwiękowych "rozbijane" są komórki tłuszczowe na wielu głębokościach, zazwyczaj od 0,7 cm do 1,5 centymetra.

Co się dzieje z komórkami tłuszczowymi?

Zabieg New Ultrashape VDF prowadzi do rozerwania błon komórek tłuszczowych. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy tłuszcze oraz inne składniki są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby, gdzie jest on traktowany jako tłuszcz, który został dostarczony z pożywieniem. Do usunięcia trójglicerydów nie jest wymagane zastosowanie nienaturalnych procesów metabolicznych. Rezultaty z opublikowanej przez UltraShape, próby klinicznej i innych niezależnych badań klinicznych pokazują, że uwolnione trójglicerydy nie akumulują się w krwi ani wątrobie.

Jaka jest róznica między dotycza używanym w gabinetach Ultrashape, a New Ultrashape VDF?

 

 

New Ultrashape VDF

  • Rozbijanie tkanki tłuszczowej pojedynczym impulsem na wielu głębokościach,
  • Jeden impuls dociera do głębokości od 0,7 cm do 1,5 cm i oddziaływuje na większą ilość tkanki tłuszczowej

 


Udowodnione działanie na tkankę
Dla kogo dedykowany jest zabieg aparatem Ultrashape? Zabieg New Ultrashape VDF przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn posiadających niewielką nadwagę - do 8 kilogramów, którzy chcą w sposób nieinwazyjny pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Miejsca najchętniej modelowane to: uda, brzuch oraz pośladki.

Zabieg Ultrashape VDF przynosi bardzo dobre rezultaty jako zabieg samodzielny, jak również w połączeniu z zabiegiem i-lipo, pierwszym zimnym laserem służącym do redukcji tkanki tłuszczowej dostępnym w Polsce. Dzięki nowoczesnej technologii oba urządzenia umożliwiają trwałe usunięcie tłuszczu zgromadzonego pod skórą i uzyskanie pięknej sylwetki.

 

 

Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite w Warszawie proponuje Państwu specjalną promocję na zabieg New Ultrashape VDF. Do 19 sierpnia 2011 r. cena pojedynczego zabiegu wynosi 1700 zł zamiast dotychczasowej ceny 2800 zł. Dodatkowo Elite wprowadziło tez promocję na pakiet zabiegów - New Ultrashape VDF + i-Lipo w cenie 2100 zł zamiast 3250 zł.

 

 

 

 

 

Centrum Laseroterapii i Modelo
1700 i 2100 PLN