Makijaż trwały w Time Clinic - piękno na dłużej

09.12.2011 18:53

Time Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej, dbająca o zrównoważony, nieinwazyjny i stopniowy proces odnowy skóry. W Klinice wykorzystywane są sprawdzone i skuteczne metody odmładzania, jak również najnowsze i obiecujące zabiegi oraz technologie. W ofercie znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, flebologii i kosmetyki oraz makijażu trwałego.

 

 

Czym jest makijaż trwały?
Makijaż trwały w sposób naturalny podkreśla piękno każdej kobiety. Jest to makijaż, który utrzymuje się od 3 do 5 lat, w zależności od typu i koloru skóry. Po tym czasie barwnik równomiernie rozjaśnia się. W każdym czasie można na nowo dokonać korekty. Co najważniejsze makijaż trwały nie zmywa się i nie rozmazuje.

 

 

Jak wykonywany jest makijaż trwały?
Makijaż trwały wykonuje się poprzez wprowadzenie do skóry mineralnych pigmentów, za pomocą wyjątkowo precyzyjnych igieł. Zabieg pomaga skorygować kształt brwi, podkreślić kontur ust, wzmocnić czerwień warg oraz podkreślić wyraz oczu - kreski na górnej i dolnej powiece.

 

 

Makijaż permanentny stosuje się również w celu likwidacji blizn lub maskowaniu defektów skóry np. plamy pigmentacyjne, przebarwienia, wprowadzając barwniki odpowiednio dobrane do koloru skóry.

 

 

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg polega na wprowadzaniu barwnika za pomocą igły, dlatego osoby nadwrażliwe na ból i mające lęk przed igłami mogą odczuwać większy dyskomfort. Zawsze jednak na miejsce nakłuwania stosuje się znieczulenie, aby zabieg był jak najbardziej komfortowy dla Klientki.

 

 

Czy barwniki mogą zaszkodzić skórze?
Barwniki wykorzystywane w zabiegach są naturalne, nie toksyczne i nie alergizujące. Renomowane gabinety kosmetyczne posiadają barwniki z certyfikatami, dlatego wyboru kliniki należy dokonać z wyjątkową czujnością.

 

 

Podczas zabiegu może wprawdzie dojść do podrażnienia, zaczerwienia skóry lub delikatnego obrzęku, ale objawy te szybko ustępują. Makijaż wykonany tą techniką daje gwarancję pięknego i naturalnego wyglądu.

 

 

Czy każdy może poddać się zabiegowi?
Chociaż przeciwwskazań do wykonywania makijażu trwałego nie ma wiele, należy pamiętać, że jest to jednak zabieg. Powstrzymać od niego powinny się osoby z nadwrażliwością na ból, jak również osoby z chorobą nowotworową, zaawansowaną cukrzycą, kobiety w ciąży karmiące piersią. Nie wskazany jest przy aktywnej opryszczce, jak również przy infekcji skóry.

 

 

Czy zabieg jest drogi?
Ceny w Time Clinic wahają się od 200 do 1600 zł w zależności od miejsca, jakie jest objęte zabiegiem. Należy pamiętać że cena makijażu odzwierciedla jakość sprzętu oraz stosowanych barwników, więc przed decyzją należy rozważyć, czy zależy nam na dobrym efekcie.

 

 

Jak długo trwa zabieg?
Każdemu elementowi, czy to ustom, brwiom, czy powiekom należy poświęcić około godziny.

 

 

Czy makijaż permanentny nie pozostawia efektu przerysowania?
Wszystko zależy od gustu Klientki i od fachowości osoby wykonującej zabieg. Kwintesencją makijażu trwałego jest to, aby był widoczny, ale subtelny. Natężenie koloru zależy od barwników i głębokości ich wprowadzania.

 

 

 

 

Time Clinic
od 200 do 1600 PLN