Sekret gwiazd - fenomen nieprzemijającego piękna - zabiegi w SkinClinic Med & Beauty

03.12.2013 09:05

Kult młodego i pięknego ciała stał się wszechobecny w naszej kulturze. Trudno w dzisiejszych czasach pozostać nań obojętnym, zwłaszcza, gdy wiele spośród naszych sławnych rówieśniczek - znanych z dużego i małego ekranu gwiazd - wygląda tak, jakby upływ czasu ich nie dotyczył.

 

 

Pragnienie, by zahamować destrukcyjny proces starzenia się towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. Walkę z czasem podjęła wszak jedna z najsłynniejszych kobiet w historii starożytnej, legendarna władczyni Egiptu - Kleopatra, stosująca jako remedium na gładką i jędrną skórę regularne kąpiele w oślim mleku. Mit wiecznej młodości wciąż rozpala umysły badaczy i - chociaż wiele jeszcze pozostaje do odkrycia w tej dziedzinie - współczesna nauka oferuje nam cały arsenał środków, dzięki którym możemy przedłużyć swoją młodość.

 

 

Ale jak wybrać ten najskuteczniejszy sposób? Poznaj receptę gwiazd na młody i piękny wygląd - bez użycia skalpela. Zdrowie, piękno i młodość, na które monopol posiadły dotychczas jedynie największe gwiazdy, już dziś mogą stać się również i Twoim udziałem. Choć brzmi to niewiarygodnie, możesz zatrzymać czas i, co więcej, zniwelować negatywne skutki jego działania. Poznaj dwie innowacyjne, a zarazem nieinwazyjne, metody trwałej odnowy skóry, które zapewnią spektakularną poprawę jej kondycji, a przy tym ujmą Ci lat.

 

 

Profilaktyka - Thermolifting Zaffiro - Lifting Termiczny

Thermolifting Zaffiro to rewolucyjna metoda odmładzania przy pomocy światła podczerwonego. Zaawansowane technologicznie urządzenie Zaffiro wyposażone jest w wykonaną ze szlachetnego kryształu szafirowego głowicę, emitującą promieniowanie podczerwone IR, które powodując wzrost temperatury włókien kolagenowych, doprowadza do ich obkurczenia do pierwotnej długości. 

 

 

W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Pobudzone do działania fibroblasty (komórki skóry właściwej) wytwarzają w wyniku zabiegu aż o 30 procent więcej nowych włókien kolagenowych, co pogłębia efekt liftingu! Thermolifting Zaffiro to zabieg całkowicie bezbolesny. Po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Ciekawostką jest fakt, że wykorzystana w tej metodzie podczerwień ma szerokie zastosowanie we współczesnych technologiach, m.in.: noktowizji, obserwacji kosmosu, zdjęciach satelitarnych czy telefonii komórkowej.

 

 

Zaffiro poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza zmarszczki, likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, niweluje obwisłość twarzy i koryguje jej owal. Likwiduje również obwisłości na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz na obszarach nad kolanami. Poprawia wygląd dekoltu i opadających z wiekiem piersi. Obkurcza także skórę na brzuchu u kobiet po porodzie.

 

 

Efekt jest widoczny już w kilka chwil po zabiegu i utrzymuje się 1-2 lat. Zabieg Thermolifting Zaffiro przeznaczony jest profilaktycznie dla osób w wieku 25-35 lat (1 zabieg). Seria zabiegów zalecana jest natomiast osobom po 35 roku życia.

 

 

Interwencja - Ulthera – Lifting metodą ultradźwięków

Ulthera to przełomowa nieinwazyjna metoda liftingu twarzy za pomocą energii ultradźwiękowej, której rezultaty porównywalne są jedynie z efektami chirurgii plastycznej! Metoda ta polega na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych punktach, na określonej uprzednio głębokości i skutkuje natychmiastowym obkurczeniem skóry.

 

 

Strumienie energii, nie naruszając zewnętrznych warstw skóry, oddziałują w jej głębokich warstwach, stymulując fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Efekt - wyraźny lifting i ujędrnienie skóry. Ulthera to jedyne urządzenie, które dzięki ekranowi USG umożliwia wgląd w tkankę, co gwarantuje wyjątkową skuteczność i precyzję zabiegu. Zabieg nie wywołuje większego dyskomfortu i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności.

 

 

Jakie efekty daje metoda Ulthera?

Ulthera przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Rezultatem liftingu jest zwiększenie napięcia skóry i jej podniesienie, m.in.: dające spektakularny efekt odmładzający uniesienie górnych powiek, modelowanie policzków, linii żuchwy czy podbródka. W odróżnieniu od innych nieinwazyjnych zabiegów, Ulthera powoduje nie tylko ujędrnienie skóry, ale także niwelowanie jej nadmiaru! Efekty pojawiają się stopniowo w okresie do 90 dni (tyle, ile trwa produkcja kolagenu) i utrzymują się przez minimum rok.

 

 

Terapia metodą Ulthera polecana jest osobom w wieku dojrzałym o znacznym ubytku elastyczności skóry: Paniom o obniżonych brwiach, opadających powiekach, obwisłej skórze policzków, głębokich bruzdach nosowo-wargowych, zwiotczałym podbródku czy opadających kącikach ust. Młody ponętny wygląd od wieków stanowił przedmiot kobiecych marzeń oraz nieustannych zabiegów i wysiłków.

 

 

W ubiegłym stuleciu zarezerwowany był wyłącznie dla wąskiego grona wybranek. Dziś, gdy recepta gwiazd na młodzieńczy wygląd przestała już być pilnie strzeżoną tajemnicą, skorzystaj z dobrodziejstw medycyny estetycznej i podaruj sobie ciało młodsze o kilka czy nawet kilkanaście lat. Zatrzymaj upływ czasu i poczuj siępiękna jak w czasach swojej młodości!

 

 

SkinClinic Med & Beauty

SkinClinic Med & Beauty to innowacyjna marka, kreująca trendy i wyznaczająca standardy w medycynie estetycznej, kosmetologii medycznej i ginekologii estetycznej. Posiada dwie nowoczesne kliniki mieszczące się w prestiżowych lokalizacjach Warszawy przy ul. Stawki 4b oraz Żaryna 7. Ambasadorkami piękna odkrywanego w SkinClinic są wyjątkowe gwiazdy: Joanna Krupa, Anna Dereszowska, Justyna Steczkowska, Magdalena Cielecka, Katarzyna Sokołowska, Dorota Williams, Magdalena Różczka, Katarzyna Glinka, Karolina Malinowska, Edyta Olszówka.

 

 

 

 

 

SkinClinic Med & Beauty
Tagi: