Time Clinic - rewolucyjna, bezbolesna depilacja laserowa

21.10.2011 13:41

Time Clinic poleca pierwszą w Warszawie rewolucyjną metodę bezbolesnej depilacji laserowej. Jesień to idealny czas na poddanie się zabiegom depilacji laserowej - nasza skóra uspokoiła się po intensywnym lecie i nie jest już narażona na nadmierne nasłonecznienie.

 

 

Przez ostatni rok mieliśmy okazję przebierać wśród ofert depilacji laserowej lub pseudo laserowej. Zapewne wiele z Was skusiły oferty depilacji, których rezultaty bywały dalekie od składanych w nich obietnic. Nadszedł koniec nieudanych prób. Time Clinic - klinika medycyny estetycznej oferuje depilacje najnowszej generacji - skuteczną, a co najważniejsze bezbolesną.

 

 

Zabieg przeprowadzany jest laserem diodowym skonstruowanym przez firmę Lumenis - LightSheer Duet. Laser posiada dwie głowice, jedna do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc, oraz większa - używaną w trakcie depilacji m.in. rąk, nóg czy pleców. Wyjątkowym dla LightSheer Duet jest system zasysania skóry Vacum, który pozwala na bezpieczną depilację również u osób z ciemniejszą karnacją, wrażliwą skórą oraz tendencją do pękających naczynek. Wiązki lasera docierają w ten sposób do każdej partii włosa, działając holistycznie, a przez to skutecznie.

 

 

Laser LightSheer Duet zaopatrzony jest w dwie głowice. Mniejsza precyzyjna, przeznaczona do mniejszych powierzchni posiada dynamicznie chłodzącą końcówkę szafirową, która zapobiega oparzeniom nawet przy ekstremalnie wysokich mocach. Jest to najmocniejszy z istniejących systemów, co pozwala na zmniejszenie liczby seansów terapeutycznych i zapewnia nieporównywalną z innymi systemami skuteczność. Druga głowica pozwala na bardzo szybką, skuteczną i bezbolesną trwałą depilację dużych powierzchni ciała. Liczba impulsów potrzebnych do depilacji danej powierzchni jest 10-krotnie niższa w porównaniu z zabiegiem klasycznym, co powoduje niewyobrażalne dotąd skrócenie czasu zabiegu z 3 godzin do 20 minut!

 

 

Należy pamiętać, że zjawiskiem, które ma kluczowe znaczenie w trakcie depilacji jest cykl wzrostu włosa. Każdy włos przechodzi trzy fazy wzrostu - wzrostową, przejściową i spoczynkową. Laser usuwa skutecznie te włosy, które znajdują się w fazie wzrostu, biorąc więc pod uwagę, że nie wszystkie rosną jednocześnie, zabiegi wykonuje się w seriach. W trakcie pierwszego zabiegu zostaje usunięte 30-40 % włosów, po 3-4 zabiegach - 95 %. Każda skóra reaguje na depilację indywidualnie.

 

 

Time Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej, stworzona przez zespół doświadczonych lekarzy: dr Annę Piwek i dr Cezarego Pszennego. W klinice wykorzystywane są sprawdzone i skuteczne metody odmładzania, jak również najnowsze, obiecujące zabiegi i technologie. W ofercie znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, flebologii i kosmetyki oraz makijażu trwałego. Motto Time Clinic to: Zachowaj młodość. Naturalnie. Bezpiecznie.

 

 

 

 

Time Clinic