Zaopiekuj się swoim ciałem i duszą w wyjątkowym salonie Artderma Medical SPA

02.11.2011 16:04

W ostatnich latach salony kosmetyczne i SPA cieszą się coraz większym zainteresowaniem, nie tylko wśród kobiet, ale i mężczyzn. W gąszczu informacji i coraz to nowszych zabiegów, które mają nam poprawić nie tylko urodę i zdrowie, ale również stan duszy, ciężko wybrać taki salon, który będzie dla nas najlepszy, a jego personel zrozumie nasze oczekiwania i zaproponuje zabiegi dostosowane do naszych potrzeb.

 

 

W nowo otwartym salonie kosmetycznym Artderma Medical SPA znajdziemy nie tylko najnowocześniejszy pakiet usług z dziedziny zaawansowanej kosmetologii. Filozofia, która przyświeca właścicielom, wpisuje się w holistyczne podejście do klienta oraz zrozumienie jego potrzeb. Tu dba się nie tylko o urodę, ale o zrównoważone, harmonijne podejście do zdrowia.

 

 

Specjaliści przekonują, że należy żyć i dbać o siebie zgodnie z zegarem biologicznym, dostosowywać zabiegi do potrzeb człowieka, odkryć tajemnicę każdego ciała i pomóc mu funkcjonować. To salon autorski - nie należy do żadnej z sieci, w której panują te same procedury. To miejsce stworzone z wyobraźnią.

 

 

Kompleksowość Artderma
Salon jest podzielony na część kosmetyczną i medyczną, dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Wnętrze zostało tak zaprojektowane, aby mężczyźni nie czuli się w nim skrępowani. Nie ma tu różu, kwiatków na ścianach, które często budzą skojarzenia typowo kobiece. Wnętrze jest uniwersalne, niemalże monochromatyczne.

 

 

Można tu spędzić dzień poddając się specjalistycznym zabiegom, poczynając od konsultacji kosmetologicznej, podczas której specjalista zdiagnozuje skórę, naczynia, itp., powie o właściwościach i predyspozycjach skóry, z czym klient może mieć problem w przyszłości, poradzi, co zrobić, aby poprawić kondycję skóry i całego organizmu.

 

 

Można skorzystać z zabiegów z zakresu kosmetyki lekarskiej (np. zabiegi z kwasami, mikrodermabrazja, ultradźwięki, mezoterapia bezigłowa, terapie kosmetyczne), zabiegów medycyny estetycznej, dermatologii (zabiegi laserowe, peelingi lekarskie służące do usuwania zmian trądzikowych, blizn, przebarwień, które działają także odmładzająco, zabiegi anti-aging, zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych, mezoterapia igłowa, botox, którym leczy się nadpotliwość, migrenę, szczękościski paraliżując odpowiednie mięśnie, zabiegi likwidujące tkankę tłuszczową).

 

 

Profesjonalni, doświadczeni specjaliści - potrafią przygotować dla każdego klienta dostosowany do jego potrzeb kilkustopniowy program poprawiający urodę i kondycję całego organizmu. Z salonem na stałe współpracuje dr Barbara Jerschina, która jest doświadczonym specjalistą, pionierem medycyny estetycznej w Polsce. Wiedzę zdobywała w USA, szkoliła innych lekarzy w Polsce, wprowadzała na polski rynek wiele produktów kosmetycznych.

 

 

W Artderma pracują również filipińscy masażyści, których umiejętności doceniają klienci mówiąc, że masują najlepiej w Warszawie.

 

 

* Technologia - właściciele są cały czas na bieżąco z nowinkami, wprowadzając do salonu najlepsze urządzenia wykorzystywane podczas zabiegów.

 

 

* Rozwój - właścicielka Marlena Szatałowicz stale dba o rozwój tego miejsca, powiększając listę zabiegów, zwiększając kompetencje pracowników, sprowadzając nowy sprzęt, organizując warsztaty i prezentacje nowości (zabiegów, innowacyjnych kosmetyków).

 

 

* Lokalizacja -  z dala od zgiełku, która jako kolejny atut jest bardzo doceniana przez klientów. Nie ma tu smogu, hałasu miejskiego, jest cisza, spokój, malowniczy krajobraz, a klienci nie przeżywają szoku, kiedy wychodzą zrelaksowani ze Spa.

 

 

Lokalizacja daje również szansę na intymność. Klienci, osoby ze świata showbusinessu mają pewność, że po zabiegach (które często pozostawiają ślad na twarzy i ciele, a szczególnie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej) nie zobaczy ich żaden paparazzi ani złośliwa koleżanka. Jest garaż podziemny, z którego można się bezpośrednio dostać do salonu i być niezauważonym, parking przed budynkiem i garaż dają szansę spokojnego zaparkowania, są gwarancją wolnego miejsca, o które często trudno w centrum Warszawy.

 

 

 

 

 

Artderma Medical SPA
Tagi: