Diamond2 i Touch Pro2 telefony od HTC

20.03.2009 13:49

HTC Corporation przedstawiła dwa nowe, flagowe modele: HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2 łączące innowacyjną łatwość użytkowania, unikatowe wzornictwo  i intuicyjny interfejs. Nowe urządzenia to równowaga funkcji, formy i najnowocześniejszych technologii personalizujących komunikację i korzystanie z mobilnego Internetu.

Nowe telefony ułatwiają dostęp do informacji dzięki technologii HTC Push Internet oraz unifikują osobistą komunikację poprzez integrację kontaktów w jednym widoku.

telefon komórka

HTC Corporation przedstawiła dwa nowe, flagowe modele: HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2 łączące innowacyjną łatwość użytkowania, unikatowe wzornictwo  i intuicyjny interfejs. Nowe urządzenia to równowaga funkcji, formy i najnowocześniejszych technologii personalizujących komunikację i korzystanie z mobilnego Internetu. 

 

telefon komórka


- HTC Touch Pro2 i HTC Touch Diamond2 wprowadzają uproszczoną komunikację mobilną we wszystkich jej formach: głosowej, SMS-owej i emailowej - powiedział Peter Chou, prezes zarządu i dyrektor generalny HTC Corp. - HTC dostarcza najnowszych, najbardziej zaawansowanych rozwiązań w szerokim asortymencie telefonów komórkowych, które ułatwiają pracę i komunikację między ludźmi.

telefon komórka

HTC Touchflo 3D z Windows Mobile
HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2 zawierają najnowszy interfejs HTC TouchFLO 3D. TouchFLO 3D został bardziej zintegrowany ze specjalną wersją Windows Mobile 6.1 i jest konsekwentniej stosowany w aplikacjach i menu systemu operacyjnego. TouchFLO 3D ma za zadanie ułatwiać nawigację i czynić ją bardziej intuicyjną. W tym celu wprowadza najważniejsze informacje na pierwszy poziom interfejsu użytkownika – w tym szybki dostęp do kontaktów, SMSów, emaili, zdjęć, muzyki i pogody. W ramach lepszej integracji z Windows Mobile, obszary funkcji dotykowej zostały powiększone i są bardziej przyjazne w obsłudze. 

telefon komórka

HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2 wprowadzają nowe podejście do komunikacji, bardziej skoncentrowane na użytkowniku, w postaci jednolitego widoku kontaktów, który przedstawia historię komunikacji z daną osobą niezależnie od jej formy, tj. komunikacji głosowej, SMS-owej i emailowej. Informacje można przeglądać z poziomu wizytówek lub na ekranie rozmowy telefonicznej, dzięki czemu najnowsza komunikacja z poszczególnymi kontaktami jest zawsze pod ręką.

telefon komórka

Oba telefony HTC są wyposażone w technologię HTC Push Internet, która usuwa problem powolnego ściągania i odtwarzania stron internetowych w telefonie komórkowym.
Użytkownicy mogą wstępnie wybrać ulubione strony internetowe i mieć do nich natychmiastowy dostęp, gdy będą potrzebne.


telefon komórka

HTC Touch Diamond2 to kolejny krok w ewolucji, cieszącego się powodzeniem, modelu HTC Touch Diamond. Wyprofilowany tak, by idealnie leżał w dłoni, Touch Diamond2 stanowi rozwinięcie kompaktowego wzornictwa i kultowego stylu oryginalnego HTC Touch Diamond. Wyróżnia się większym, 3,2-calowym ekranem VGA oferującym większe pole widzenia w obudowie o grubości zaledwie 13,7 mm. Telefon został również wyposażony w nowy, dotykowy pasek powiększania, który pozwala jeszcze szybciej przybliżać treść stron internetowych, emaili, wiadomości tekstowych, zdjęć i dokumentów.

telefon komórka


Wykorzystując doświadczenie HTC z TouchFLO 3D w połączeniu z nowym, bardziej użytkowym podejściem do komunikacji i nową technologią HTC Push Internet, Touch Diamond2 jest zoptymalizowany pod kątem obsługi jedną ręką.


telefon komórka 

Touch Diamond2 wyróżnia się też dłuższym o 50% czasem pracy na bateriach, aparatem 5 megapikseli z automatyczną ostrością, możliwością rozbudowy pamięci, czujnikiem grawitacyjnym i czujnikiem oświetlenia zewnętrznego. Są to najbardziej zaawansowane funkcje przeznaczone dla szerokiej grupy klientów poszukujących zalet oferowanych przez kategorię smartphone, bez kompromisów po stronie gabarytów, wzornictwa czy funkcjonalności.

telefon komórka

HTC Touch Pro2, zaprojektowany dla biznesu, wyróżnia się wzornictwem a jednocześnie oferuje maksymalne udogodnienia funkcjonalności. Wykorzystując HTC TouchFLO 3D, nowe podejście do komunikacji międzyludzkiej i technologię Push Internet, Touch Pro2 wyróżnia się panoramicznym ekranem 3,6 cala o rozdzielczości VGA i dużą, łatwą w obsłudze klawiaturą w układzie QWERTY. Przedłużony czas pracy na bateriach, możliwości rozbudowy pamięci i dotykowy pasek powiększania, a także czujniki grawitacji, zbliżenia i oświetlenia zewnętrznego, sprawiają, że Touch Pro2  doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu.


telefon komórka

Nowy HTC Touch Pro2 w nowy sposób wykorzystuje głos, oferując jeden z najbardziej zaawansowanych sposobów komunikacji przez telefon komórkowy. Nowa technologia HTC
Straight Talk to zintegrowana obsługa emaila, głosu i telefonu głośnomówiącego. Użytkownicy mogą płynnie przechodzić z poczty elektronicznej do pojedynczych, lub
wieloosobowych rozmów konferencyjnych, zmieniając dowolne pomieszczenie w salę konferencyjną.

Straight Talk, oprócz nowej, uproszczonej komunikacji, wyróżnia się innowacyjną konstrukcją mechaniczną i akustyczną, zapewniającą wysoką jakość połączenia
głośnomówiącego, zbliżoną do rozwiązań znanych z menedżerskich sal konferencyjnych. Straight Talk zapewnia wysoką jakość głosu i dźwięków poprzez asymetryczne głośniki i
zaawansowany system redukcji hałasu z pełną, dwukierunkową akustyką. Po odwróceniu Touch Pro2 ekranem w dół automatycznie przełączaa się na emisję dźwięku przez głośnik.HTC Touch Diamond2 będzie dostępny dla klientów rynków Azji i Europy (w tym w Polsce) na początku drugiego kwartału 2009. Szersza dostępność jest planowana pod koniec roku. Touch Pro2 będzie dostępny na większości globalnych rynków na początku lata.

htc logo firmy

HTC