Fantazyjne wzory 4 telefonów Vertu

15.05.2009 12:48

Najbardziej lubiany przez gwiazdy takie jak Jay Z, Mariah Carey i Jon Bon Jovi, producent luksusowych telefonów Vertu ogłosił wprowadzenie do sprzedaży nowej edycję swoich ekskluzywnych telefonów komórkowych.

Vertu telefony

Constellation Vivre, bo tak nazywa się najnowsze dzieło speców od luksusowych telefonów, dostępne jest w czterech kolorach: Vivre Ocean Blue, Vivre Fuchsia, Vivre Pink oraz Vivre Black Limited Edition.

Vertu telefonyWspółtwórcą designu nowej serii telefonów Vertu jest aktorka Michelle Yeoh, znana z filmu "Przyczajony tygrys, ukryty smok".  Modele Vivre Ocean Blue i Vivre Fuchsia posiadają polerowaną obudowę i kontrastowe matowe klawisze, których powierzchnię uzyskano dzięki piaskowaniu stali. Tylna część telefonu pokryta jest najwyższej jakości skórą, na której wyhaftowany został fantazyjny wzór. W klawiszu funkcyjnym miejsce znalazł kamień szlachetny w kolorystyce pasującej do rodzaju skóry.

Vertu telefony

Wersja Vivre Pink jest dodatkowo dekorowane wykwintną grawerką i inkrustowana brylantami na polerowanej części panelu czołowego. W klawiszu funkcyjnym tej luksusowej słuchawki błyszczy rubin.

Vertu telefony

W zestawie oprócz telefonu i podstawowych akcesoriów znajduję się skórzane etui dopasowane kolorem do aparatu. Ceny aparatów to 5 330 euro za modele Ocean Blue i Fuchsia, oraz 8 100 euro za model Pink.

Vertu telefony

Telefon jest już dostępny tylko na zamówienie w warszawskim salonie „odCzasu doCzasu”, znajdującym się w Złotych Tarasach.
odCzasu doCzasu

 

Vertu logo

Vertu