LIVE 2 - następca flagowego modelu smartfona Kruger&Matz

27.01.2015 14:33

Prezentujemy LIVE 2 - smartfon autorstwa Kruger&Matz, producenta designerskich urządzeń mobilnych oraz eleganckiego sprzętu audio. To, co go wyróżnia, to 5-calowy ekran HD IPS, największy z dotychczas dostępnych w ofercie. Tak jak poprzednia wersja, LIVE 2 oparty jest o system Android i posiada opcję DUAL SIM.

To już czwarty smartfon wprowadzony przez Kruger&Matz na rynek w 2014 roku, a na tym nie koniec. Producent zapowiada, że wkrótce oferta Kruger&Matz poszerzy się o kolejne smartfony, w tym modele oparte o system Windows Phone, gwarantujące szybki Internet LTE.

 

 

LIVE 2 to smartfon funkcjonalny i elegancki, minimalistyczny w formie, ale maksymalnie wyposażony w przydatne rozwiązania. Urządzenie posiada czterordzeniowy procesor MSM8212 ARM Cortex A7, taktowany zegarem 1,2 GHz oraz wspierany 1 GB pamięci RAM. Takie zestawienie pozwala w pełni wykorzystać możliwości systemu Android 4.3 Jelly Bean, a użytkownikowi daje gwarancję płynnej pracy w czasie grania w ulubione gry czy korzystania z różnego rodzaju aplikacji. Obraz wyświetlany w jakości HD na dużym - 5 calowym ekranie IPS o rozdzielczości 720 x 1280 Mpix gwarantuje maksymalny komfort w czasie przeglądania stron WWW, zdjęć czy filmów.

Nowy telefon od Kruger&Matz, dzięki kamerze 8 Mpix oferuje bardzo dobrej jakości zdjęcia i nagrania, natomiast fani wideorozmów czy zdjęć typu selfie mogą skorzystać z kamery przedniej 2 Mpix. Wszystkie zdjęcia i inne pliki osobiste można zapisać w pamięci wewnętrznej telefonu o pojemności 4 GB oraz dodatkowo na karcie microSD o pojemności 32 GB.

 

 

Smartfon LIVE 2 z funkcją obsługi dwóch osobnych kart microSIM to wygodne rozwiązanie dla osób, które dążą do zmniejszania liczby sprzętu w swoim otoczeniu. Ta funkcja przyda się zwłaszcza osobom aktywnym zawodowo, posiadającym dodatkowy numer np. do obsługi połączeń za granicą lub do korzystania z Internetu. Dodatkowo funkcjonalność smartfona zwiększa wyposażenie w GPS, Bluetooth 4.0, cyfrowy kompas oraz akcelerometr.

Następca smartfona LIVE, niedawnego flagowca Kruger&Matz, zachwyca również swoim designem. LIVE 2 dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej. Jego obudowa pomimo, że mieści 5 calowy ekran i baterię o pojemności 2500 mAh, posiada tylko 8 mm grubości, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do dłoni użytkownika, zapewniając idealny komfort obsługi urządzenia. Sugerowana cena detaliczna smartfona Kruger&Matz LIVE to 679 zł. Smartfon dostępny jest w sieci RTV Euro AGD.

 

 

Krüger&Matz to marka specjalizująca się w produkcji urządzeń zapewniających doskonałą rozrywkę zarówno w domu, jak i w samochodzie. Oferowane produkty odpowiadają na zróżnicowane potrzeby klientów stawiających na wysoką jakość i nowoczesny design w optymalnej cenie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom w portfolio produktów Kruger&Matz znaleźć można m.in. designerskie i zapewniające doskonałą jakość dźwięku słuchawki oraz sprzęt audio, a także nowoczesne rozwiązania mobilne jak tablety, czy smartfony.

 

 

 

 

 

Krüger&Matz
679 PLN