Nokia 700 - ultrasmukły, kompaktowy smartfon, idealny na prezent

12.12.2011 17:56

13% Polaków chciałoby znaleźć pod choinką gadżet elektroniczny, taki, jak na przykład odtwarzacz mp3 lub telefon komórkowy - wynika z sondażu TNS na zlecenie eBay. Pozbądźmy się problemu nerwowego rozmyślania nad prezentem dla najbliższych i zainwestujmy w najnowszy, ultrasmukły model firmy Nokia - smartfon Nokia 700.

 

 

 

Najnowszy smartfon Nokia 700 jest urządzeniem nie tylko na czasie, ale również funkcjonalnym i stylowym. Model został wyposażony w system Symbian Belle, procesor 1 GHz oraz duży wyświetlacz Amoled w rozmiarze 3,2 cala. Dzięki Nokia 700 można bezpłatnie korzystać z nawigacji GPS oferowanej przez firmę Nokia.

 

 

 

Urządzenie zapewnia również dostęp do sklepu internetowego oferującego tysiące aplikacji komórkowych. Nokia 700 jest wyposażona w technologię NFC, która pozwala na zbliżeniowe udostępnianie zdjęć i plików wideo oraz bezprzewodowe połączenia z kompatybilnymi akcesoriami i urządzeniami. 

 

 

 

Wartością, która wyróżnia smartfon Nokia 700, jest ultrasmukłość telefonu. Jego szerokość to niecałe 10 mm, dzięki czemu zmieści się on komfortowo nie tylko w dłoni, ale również w niedużej damskiej torebce czy przeładowanej zawartością kieszeni.

 

 

W parze z niedużymi rozmiarami idzie również lekkość - Nokia 700 z wagą 96 gramów bije na głowę inne telefony tej klasy. Telefon został okrzyknięty najmniejszym smartfonem świata. Warto również wspomnieć, że Nokia 700 jest gadżetem designerskim, dostępnym w pięciu kolorach.

 

 

Smukły i piękny - najbardziej kompaktowy smartfon

Nie uwierzysz, jak lekki jest ten niezwykle smukły telefon z ekranem dotykowym. Nokia 700 nie tylko wygodnie mieści się w dłoni, ale również nie zabiera wiele miejsca w kieszeni lub torebce. Cały jest po prostu piękny - matowa metalowa obudowa po jednej stronie i lustrzane szkło po drugiej. Model ten wyróżnia nadzwyczajna jakość obrazu na ekranie ClearBlack Amoled, nawet na zewnątrz budynku.

 

Smartfon Nokia 700 z niezwykle jasnym, 3,2-calowym ekranem dotykowym

 

Ekrany zaprojektowane dla Ciebie - wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu

 

To tu wszystko się dzieje. Nowoczesny wygląd oraz do sześciu ekranów głównych, na których wyświetlane są wszystkie ważne informacje, dotyczące znajomych, wpisów w serwisie Facebook, muzyki i nie tylko. A Ty decydujesz, jak wyglądają. Zmień tapety i dodaj skróty do ulubionych aplikacji. Możesz również dodać nowe widżety poczty e-mail i radia - małe aplikacje, którymi można sterować na ekranie głównym.

 

Smartfon Nokia 700 z sześcioma dostosowywanymi ekranami głównymi

 

Wbudowana technologia NFC - dotknij, udostępnij i paruj

Technologia NFC pozwala łatwo łączyć się i udostępniać bezprzewodowo. Wystarczy dotknąć innego telefonu z technologią NFC, aby udostępnić wspaniałe zdjęcie lub wideo ze znajomym. Możesz także użyć technologii NFC do łączenia telefonów i grania w interesujące gry dla wielu graczy, takie jak Angry Birds Magic. Możesz też połączyć się natychmiast z akcesoriami obsługującymi NFC, takimi jak głośnik Nokia Play 360°. Wystarczy jedno dotknięcie i parowanie wykonane.

 

Smartfon Nokia 700 z NFC

 

Email i serwisy społecznościowe - zawsze na bieżąco

Bycie w kontakcie powinno zawsze być tak proste. Wszystko, czego potrzebujesz, jest gotowe po wyjęciu z pudełka - i łatwe w dostępie. Nowy widżet poczty e-mail oznacza, że można przeglądać skrzynkę odbiorczą bezpośrednio na ekranie głównym - dotknij wiadomości, aby ją odczytać i odpowiedzieć na nią. A za pomocą widżetu do obsługi serwisów społecznościowych można przewijać wpisy i pozostawać na bieżąco bez konieczności otwierania aplikacji.

 

Smartfon Nokia 700 z widżetami na ekranie głównym

 

Aplikacje i gry HD

Wiele aplikacji jest zainstalowanych standardowo w telefonie 700, na przykład aplikacje do serwisów Facebook i Twitter, aplikacje biznesowe, mapy, poczta e-mail i nie tylko. A to dopiero początek. W Sklepie są aplikacje do wszystkiego - od aplikacji podróżnych po komunikatory i najnowsze gry. Codziennie dodawane są nowe. Aplikacje, dzięki którym życie jest atrakcyjniejsze, łatwiejsze lub po prostu weselsze.

 

 

Darmowe mapy i nawigacja - wyszukiwanie nowych miejsc i udostępnianie informacji o nich

Dzięki Nokia Mapy zawsze wiesz, co się dzieje wokół Ciebie. Znajdź natychmiast najlepsze miejsca w swoim mieście - kawiarnie, sklepy, hotele i nie tylko. Miliony miejsc na świecie sprawdzone i ocenione, a dodatkowo wskazówki ekspertów z Trip Advisor i Lonely Planet. A co najlepsze, telefon Nokia 700 jest wyposażony w darmową nawigację pieszą i samochodową ze wskazówkami głosowymi. Planuj wycieczki za pomocą oprogramowania Nokia Mapy online!

 

Smartfon Nokia 700 z aplikacją Nokia Mapy i bezpłatną nawigacją GPS

 

Ekologiczny smartfon - mały i przyjazny dla środowiska

Niewielka rzecz może mieć ogromne znaczenie. Nokia 700 to najbardziej ekologiczny smartfon firmy Nokia – jest zbudowany z przyjaznych środowisku materiałów i energooszczędny. Wiele cech składa się na niskie zużycie energii, np. ekran OLED i szybka i ekologiczna szybka ładowarka Nokia AC-15 w komplecie z telefonem Nokia 700.

 

 

Dystrybutorem tego modelu w Polsce jest firma Brightpoint Poland, która oferuje korzystne ceny telefonu na rynku. Oferta, skierowana do resellerów i dystrybutorów, jest wsparta świąteczną kampanią promocyjną. Jak pokazują wyniki sondażu TNS przeprowadzonego na zlecenie portalu eBay, przedświąteczna gorączka zakupów sprawia nam wiele przyjemności - radość podczas niej odczuwa aż 38% Polaków.

 

 

Myślą przewodnią jest bowiem uszczęśliwienie najbliższych. Dla 21% z nas zaopatrywanie się w prezenty jest jednak stresujące. Głównymi powodami negatywnych emocji są zatłoczone sklepy i trudności ze znalezieniem odpowiedniego w naszym odczuciu prezentu. Dlaczego nie pozbawić się tego problemu?

 

 

13% Polaków chciałoby znaleźć pod choinką drobny sprzęt elektroniczny, jak odtwarzacz mp3 lub telefon komórkowy. To drugi wynik ilościowy wśród wskazań, zaraz po podarowanej wycieczce (17%) i przed ubraniami lub dodatkami (11%).

 

 

 

Elektronika jest więc notowana wysoko wśród wymarzonych prezentów, a zwłaszcza technologiczne nowinki, takie jak najnowsze modele smartfonów. Nokia 700 jest więc super pomysłem na prezent i powinna znaleźć swoje miejsce pod choinką w 2011 roku.

 

 

 

 

 

Nokia
Tagi: