Samsung wie, czego pragną kobiety

03.07.2008 11:09

Nowy telefon komórkowy Samsunga L310 to super design w kobiecym stylu, przeznaczony dla kobiet świadomych trendów w modzie. Czarno-złota obudowa clamshella Samsunga przypomina nieco z zewnątrz produkt kosmetyczny, dzięki czemu staje się modnym akcesorium, które z przyjemnością wkładamy do damskiej torebki. Kobiecy charakter telefonu podkreśla złoty, metalowy zawias w kształcie...

Design w kobiecym stylu
Samsung prezentuje L310 - nowy telefon komórkowy przeznaczony dla kobiet świadomych trendów w modzie. Samsung L310 to telefon z klapką, którego czarno-złota obudowa przypomina nieco produkt kosmetyczny.


Dzięki temu urządzenie staje się wspaniałym, modnym akcesorium, które z przyjemnością można włożyć do damskiej torebki. Kobiecy charakter telefonu podkreśla złoty, metalowy zawias w kształcie litery "S", widoczny po otwarciu klapki.

Obiektyw aparatu fotograficznego, umieszczony z przodu telefonu, został ozdobiony mieniącymi się kryształkami, ułożonymi w kształt kwadratu. Wyróżniające się wzory, delikatnie dekorujące obudowę telefonu z obu stron, z pewnością oczarują płeć piękną.

Dla dodatkowego efektu wzór na klapce został podświetlony, a znajdująca się pod nim koperta sygnalizuje nadejście wiadomości SMS.

Zaawansowane funkcje w życiu codziennym
Wyjątkowe wrażenia, związane z użytkowaniem kobiecych telefonów komórkowych marki Samsung, to zasługa nie tylko wyróżniającego się designu, ale także niespotykanych aplikacji.

Samsung L310 oferuje na przykład funkcję o nazwie lista zakupów, która umożliwia dodawanie i edytowanie pozycji listy wraz ze zdjęciami, ceną i ilością. Funkcja obliczania kalorii pozwala określić całkowitą liczbę kalorii przyjmowanych w czasie codziennej pracy, pracy w biurze, spotkań i innych czynności.

Funkcja określania nuty zapachowej sugeruje kobiecie najbardziej odpowiedni dla niej zapach. Czyni to na podstawie analizy informacji o użytkowniczce, np. jej ulubionej potrawy, napoju i innych jej upodobań. Dzięki takim rozwiązaniom korzystanie z telefonu staje się jeszcze bardziej przyjemne!

Samsung L310 wyposażono oczywiście w najbardziej popularne funkcje multimedialne, w tym w aparat o rozdzielczości 2 megapikseli, odtwarzacz plików MP3, radio FM, łączność Bluetooth.

Telefon posiada 30 MB pamięci, która można rozszerzyć dzięki czytnikowi kart microSD. Samsung L310 dostępny jest już w sprzedaży, a cena sugerowana przez producenta to 699 złotych.

Specyfikacja techniczna Samsunga SGH-L310:

Standard: GPRS/EDGE/Tri-Band
Wyświetlacz: LCD TFT, 176 x 220 (1,8")

Multimedia:  
aparat fotograficzny (rozdzielczość 2 megapiksele), MP3, AAC, AAC+, AMR, WAV, MIDI, USB 2.0, Bluetooth v2.0, video recorder & playback

Funkcje:
dyktafon, tryb głośnomówiący, SMS, MMS, wgrywanie melodyjek i logo, szablony sms, klient poczty, słownik T9, gry i aplikacje java, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, A2DP, AVCR

Specjalne aplikacje:
  * Lista zakupów 
  * Kalkulator kalorii 
  * Rodzaj zapachu

Pamięć: 30 MB + micro SD
Wymiary: 44 x 93,4 x 17,9 mm
Bateria: Li-Ion 800 mAh


Samsung
ok. 699 PLN