Snap nowy smartfon od HTC

03.04.2009 14:01

HTC Snap to najnowszy smartfon HTC z klawiaturą QWERTY. W telefonie tym zestaw funkcji został wyselekcjonowany w taki sposób, by nie przytłaczać użytkownika niepotrzebnymi dodatkami, eksponując jednocześnie najpotrzebniejsze z nich. Ta idea przyświecała HTC podczas tworzenia funkcji "Inner circle", ułatwiającej kontakt z najważniejszymi dla użytkownika osobami.

telefon komórka htc

Wiele osób przytłaczane jest liczbą otrzymywanych e-maili. HTC, aby ułatwić życie użytkownikom telefonów, stworzyło funkcję "Inner circle", która po naciśnięciu odpowiedniego klawisza pobiera e-maile od zdefiniowanej grupy osób i przenosi je na górę listy odebranych wiadomości, w celu łatwiejszej obsługi najważniejszych wiadomości. 

telefon komórka htc


- W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, zasypywanych lawinowo mailami, stworzyliśmy funkcje Inner Circle, w celu priorytetyzacji komunikacji z najważniejszymi osobami poprzez naciśnięcie jednego przycisku  - powiedział John Wang, Chief Marketing Officer, HTC Corporation.  - Telefon HTC Snap to najnowszy krok w dziedzinie tworzenia innowacyjnych smartfonów, które oferują konkretne korzyści użytkownikom.

telefon komórka htc

Telefon w cienkiej i niewielkiej obudowie, o grubości 12 mm, doskonale mieści się w dłoni, zapewniając do 8,5 godziny rozmów ze standardową baterią o pojemności 1500 mAh. Pełna klawiatura QWERTY została zaprojektowana z myślą o ergonomii. Duże, wypukłe klawisze reagujące na dotyk pozwalają szybko, dokładnie i komfortowo tworzyć nowe wiadomości e-mail. Modem 3G wysokiej szybkości przyspiesza wysyłanie obrazów, dostęp do ulubionych stron internetowych oraz pobieranie dużych plików. 

telefon komórka htc

HTC Snap doskonale sprawdzi się wśród użytkowników biznesowych poszukujących telefonu, który może zdalnie synchronizować pocztę elektroniczną, dane z kalendarza czy listę kontaktów z serwera Microsoft Exchange. Uniwersalna platforma Microsoft Windows Mobile 6.1 sprawia, że telefon polecany jest także dla początkujących użytkowników smartfonów, którzy czują potrzebę organizacji życia rodzinnego.

telefon komórka htc


Telefon HTC Snap będzie dostępny w wybranych sieciach sprzedaży w drugim kwartale 2009 r., a w pełni dostępny komercyjnie będzie w drugiej połowie roku. Wersja telefonu  z obsługa HSDPA 850/1900MHz na rynku USA będzie dostępna pod nazwą HTC S721 w połowie 2009 r.

 

htc logo firmy

HTC
1500 zł