Superszybki MOTOKRZR K3 - mariaż stylu i funkcjonalności

06.04.2007 13:38
Motorola wprowadza na polski rynek trzeci z kolei telefon komórkowy z możliwością transferu danych przez internet w technologii HSDPA: model MOTOKRZR K3. Po telefonach MOTORAZR V3xx i MAXX V6 to kolejna Motorola działająca w sieciach 3G. Rozbudowane funkcje multimedialne, błyskawiczny dostęp do internetu w technologii HSDPA oraz futurystyczny design to atuty nowego telefonu z klapką Motoroli.

 

Motorola wprowadza na polski rynek trzeci z kolei telefon komórkowy z możliwością transferu danych przez internet w technologii HSDPA: model MOTOKRZR K3. Po telefonach MOTORAZR V3xx i MAXX V6 to kolejna Motorola działająca w sieciach 3G. Rozbudowane funkcje multimedialne, błyskawiczny dostęp do internetu w technologii HSDPA oraz futurystyczny design to atuty nowego telefonu z klapką Motoroli.

Motorola wprowadza na polski rynek stworzony z metalu i szkła MOTOKRZR K3 - następny telefon w swoim portfolio działający w sieciach 3G. Dzięki zastosowaniu standardu transferu danych HSDPA telefon umożliwia szerokopasmowy przesył informacji. To z kolei pozwala m.in. na szybkie ściąganie plików, płynne oglądanie wideo czy wygodne przeglądanie stron WWW w przeglądarce Opera Mobile. Wbudowany 2-megapikselowy aparat cyfrowy z ośmiokrotnym zoomem oraz dodatkowy aparat VGA pozwalają przeprowadzić wideokonfencję z jakością 15 klatek na sekundę.

- MOTOKRZR K3 to propozycja

MOTOKRZR K3 to propozycja dla osób pragnących korzystać z zaawansowanych technologii codziennie - pliki ściągają się w sekundy, nie minuty, gniazdo kart pamięci pozwala dogodnie przechowywać różne pliki od zdjęć przez muzykę po wideo, a standard Stereo Bluetooth pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem bez użycia kabli. Ten model to jednak nie tylko bogate wnętrze - ale również subtelne połączenie szklanych i metalowych elementów, które sprawia, że model jest gustownym dodatkiem dla osób ceniących oryginalność - mówi Joanna Lewandowska, dyrektor strategii sprzedaży telefonów komórkowych Motoroli na region Europy Środkowo-Wschodniej. MOTOKRZR K3 jest kolejnym przykładem realizacji wizji Motoroli Seamless Mobility - prostej i wygodnej komunikacji niezależnie od czasu i miejsca - podsumowuje Joanna Lewandowska. Nowość MOTOKRZR K3 jest dostępny w dwóch odcieniach szarości w ofercie operatora Play.

Podstawowe MOTOcechy:
* łączność szerokopasmowa przez technologię HSDPA (3,6 Mbps), UMTS i EDGE (klasa 12);
* bezprzewodowa łączność Bluetooth Stereo (profil A2DP oraz AVRCP), możliwość połączenia z komputerem, słuchawkami i innymi kompatybilnymi urządzeniami wykorzystującymi Bluetooth;
* aparat cyfrowy 2 megapikseli z ośmiokrotnym zoomem i opcją edycji obrazu;
* nagrywanie i odtwarzanie plików MPEG4;
* wbudowana pamięć 50 MB;
* gniazdo kart microSD - możliwość rozszerzenia pamięci do 2 GB;
* streaming audio/wideo (3GPP);
* odtwarzacz muzyczny obsługujący pliki MIDI, MP3, AAC i AAC+;
* technologia MotoSync umożliwiająca synchronizowanie kontaktów, kalendarza
i poczty elektronicznej przy pomocy jednego klawisza;
* "tryb dozwolony w samolocie" - umożliwia bezpośredni dostęp do kontaktów, gier i muzyki podczas lotu;
* wymiary: 104,2 x 42,3 x 16,3 mm; waga: 110 g;
* czas rozmowy: do 230 min; czas czuwania: do 450 godz.;
* zakresy: GSM 900/1800/1900, UMTS 2100;
* wyświetlacz wewnętrzny: 2,2'' 320 x 240 pikseli, QVGA, 262 tys. kolorów, TFT;
* wyświetlacz zewnętrzny: 1,3'', 120 x160 pikseli, 65 tys. kolorów, TFT.

MOTOKRZR K3 to już trzeci multimedialny superszybki telefon Motoroli z HSDPA na polskim rynku. W pierwszym kwartale 2007 Motorola wprowadziła na polski rynek dwa modele 3G: MOTORAZR maxx V6 i MOTORAZR V3xx. Oba telefony zapewniają łatwy dostęp do szerokopasmowego internetu z prędkością nawet do 3,6 Mbps (prędkość uzależniona od infrastruktury operatora sieci komórkowej). MOTORAZR maxx V6 został zaprojektowany z myślą o miłośnikach muzyki - wbudowany odtwarzacz multimedialny odtwarzający wiele formatów plików audio może być sterowany dzięki klawiszom dotykowym na klapce telefonu. Telefon doskonale współpracuje ze słuchawkami stereofonicznymi Motoroli, dzięki technologii Bluetooth. Telefon dostępny w sieci Play. Z kolei MOTORAZR V3xx to przede wszystkim telefon dla użytkowników Internetu. Bogato wyposażona słuchawka pozwala korzystać z wszelkiego rodzaju plików multimedialnych oraz przeprowadzać wideokonferencję. Ten telefon dostępny jest z kolei w sieciach Orange i Play.

Motorola jest światowym liderem w dziedzinie telekomunikacji, należącym do grona firm z listy Fortune 100. Jest dostawcą mobilnych produktów i rozwiązań z dziedziny łączności szerokopasmowej i sieci bezprzewodowych. W 2006 roku globalna sprzedaż Motoroli wyniosła 42,9 mld USD. W domu, w samochodzie, czy w pracy, Seamless Mobility daje pełną mobilność, pozwalając w każdej chwili skontaktować się z ludźmi i zdobyć potrzebne informacje od przemieszczających się urządzeń i ludzi. Seamless Mobility wykorzystuje  potencjał konwergencji technologii, umożliwiając szybszą, oszczędną i elastyczną komunikację. 

Motorola