Vertu luksusowe telefony kolekcji Pure

27.03.2009 11:22

Vertu – światowy lider w produkcji luksusowych, ręcznie wykonywanych telefonów anonsuje kolejną, nową edycję limitowanych aparatów. Vertu Pure Collection, to seria, w której obok tradycyjnych i tradycyjnie stosowanych elementów z najwyższej jakości skóry i szafirowego szkła, użyto również kolorowych spieków ceramicznych - nowoczesnego i innowacyjnego materiału.

Kontrast połączenia podkreślony jest także poprzez idealny połysk ceramiki i widoczną strukturę skóry. Takie właśnie zestawienie, w sumie zaowocowało nowoczesną i unikatową formą nadzwyczaj eleganckich telefonów.

Vertu telefon

Jak mówi Frank Nuovo, projektant i wizjoner firmy - kolekcja Pure czerpie inspirację z prostoty formy. Te eleganckie przedmioty starają się sygnalizować swoją prostotę, ale zaskakują poprzez innowacyjne użycie spieków ceramicznych. One wydają się takimi, jakimi określa je nazwa kolekcji – czyste.

Vertu telefony

Prezentowany model wykonany jest ze spieku ceramicznego w kolorze białym, co jeszcze bardziej podkreśla czystość i prostotę linii.

Vertu telefonVertu telefon

Doskonalenie procesów produkcyjnych związanych z uzyskaniem odpowiedniej jakości kolorowych spieków ceramicznych dla linii Pure zajęło firmie ponad dwa lata, ale to właśnie Vertu jako pierwsza w branży stosuje ją w swoich telefonach. Każdy z elementów ceramicznych był produkowany indywidualnie i do wytworzenia każdego z nich potrzeba było indywidualnego oprzyrządowania w trakcie procesu produkcyjnego. Odwrotna strona wszystkich przycisków telefonu jest pokryta specjalną warstwą, która łącznie z lakierem wypełniającym kontury znaków klawiatury zapewniają optymalną dyfuzję światła i widoczność znaków graficznych.

Vertu telefon

Każdy z telefonów Vertu jest zaprojektowany z perfekcją i ręcznie wykonany w zakładach firmy w Anglii, przez wysoko wykwalifikowany zespół rzemieślników firmy.
Model Pure White jest wyprodukowany w serii limitowanej do 2500 sztuk, dostępny w sieci sprzedaży firmy Vertu i oferowany w cenie ok. 6 800,00

Vertu telefon

Vertu zapowiedział w kolekcji Pure także telefon Black, wykonany ze stali i czarnej ceramicznej klawiatury z wykończeniami z czarnej wysokojakościowej skóry. Producent zapowiedział też poszerzenie kolekcji Pure o dwa kolejne telefony - Pure Silver i Pure Chocolate.


Telefony firmy Vertu, w tym kolekcje Pure można znaleźć w ofercie salonu odCzasu doCzasu w stołecznych Złotych Tarasach. odCzasu doCzasu

 

Vertu logo

Vertu
6800 zł