Podkreśl swoją kobiecość w Walentynki...

11.02.2010 14:55

Każda kobieta marzy by w Walentynki poczuć się wyjątkowo. Ważne jest dla niej również, by w tym szczególnym dniu wyglądać pięknie i zmysłowo. Firma Delia Cosmetics z myślą o tym szczególnym dniu proponuje swoje nowe produkty.

 

 

Szczególnie polecamy dwa produkty do makijażu ust i paznokci w kolorze głębokiej czerwieni - Glamour Fashion Colourful Lipstick i Delia Fashion Active Calcium, oraz jedwabisty preparat do włosów Delia Natural Hair Silk z serii Hair Fashion.

 

Delia Glamour Fashion Colorful Lipstick

Pomadka do ust Delia Glamour Fashion Colourful Lipstick zawiera masę perłową pozyskiwaną z perłopława, wytwarzającego najbardziej poszukiwane perły na świecie. Jest ona bogata w liczne minerały i mikroelementy, pochodzące z samego wnętrza Oceanów - Spokojnego i Indyjskiego. Są one prawdziwym źródłem składników aktywnych, mających zbawienny wpływ na spragnione regeneracji usta.

Zawartość masła Shea oraz oleju sojowego sprawia, że pomadka daje natychmiastowe uczucie miękkości skóry, nadaje połysk oraz jedwabistą gładkość. Dodatkowo, nawet przez kilka godzin po użyciu aktywnie chroni usta przed utratą wilgoci. Pomadki Delii Glamour Fashion Colourful Lipstick kosztują po 7 złotych za sztukę.

 

Delia Fashion Active Calcium

Emalia Delia Fashion Active Calcium zawiera w składzie wyciąg z naturalnych pereł, będący substancją aktywną o multifunkcyjnym działaniu. Dostarcza on paznokciom wapń oraz mikroelementy.

Są to składniki, które wspomagają i regulują wzrost płytki, poprawiają odporność i twardość paznokci powodując, że stają się one mocne i wygładzone. Dzięki szybkoschnącej i wysoko połyskowej bazie utwardzającej lakier utrzymuje się na paznokciach nawet do 5 dni.

 

Specjalnie wyprofilowany pędzelek ułatwia precyzyjne nakładanie lakieru na paznokcie. Za słoiczek emalii o pojemności 10 ml zapłacimy 9,50 złotych.

 

 

Jedwabiste włosy z Delia Natural Hair Silk (seria Hair Fashion)

Wiele pań chciałoby też mieć idealnie gładkie i lśniące włosy. Marzą one otym, aby cieszyć się

modnymi fryzurami i móc zmieniać je w zależności od nastroju. Z myślą o pięknym i zdrowym wyglądzie włosów firma Delia Cosmetics wprowadziła na rynek jedwab - Delia Natural Hair Silk z serii Hair Fashion. Dzięki niemu w domowym zaciszu można samodzielnie przeprowadzić profesjonalną jedwabną kurację, po zastosowaniu której włosy zyskują zdrowy wygląd, są gładkie, błyszczące, nawilżone i łatwe do ułożenia. Delia Hair Silk został uhonorowany nagrodą Najlepsze dla Urody 2009 w kategorii Kosmetyki do pielęgnacji włosów.

 

Naturalny jedwab do włosów Delia Hair Silk przeznaczony jest do intensywnej regeneracji włosów słabych i zniszczonych. Skutecznie chroni delikatną strukturę włosa przed wysoką temperaturą wytwarzaną przez urządzenia do stylizacji włosów jak np. suszarki lub prostownice. Innowacyjne połączenie naturalnego jedwabiu z silikonową bazą zwiększa zatrzymywanie wody na powierzchni włosów, utrzymując optymalny poziom ich nawilżenia. Nadaje włosom wyjątkową elastyczność przez co  znacznie ułatwia układanie i modelowanie fryzury. Przeciwdziała rozdwajaniu końcówek.

Jedwab do włosów Delia Hair Silk idealnie natłuszcza i nawilża włosy nie pozostawiając na nich tłustej powłoczki. Dzięki temu mogą go stosować również osoby mające tendencję do przetłuszczania się włosów. Regularnie stosowany zapewnia jedwabisty połysk, miękkość, wyraźne wygładzenie i zdrowy wygląd. Teraz Delia proponuje jedwab do włosów w większych, bardziej ekonomicznych butelkach o pojemności 100 ml w cenie 17 złotych.

 

 

 

Delia
7, 9,5 i 17 zł