Bobbi Brown - kolekcja Eye Shadow Shade Extension

01.07.2013 12:16

Nowa kolekcja Bobbi Brown Eye Shadow Shade Extension to super efektowne, odbijające światło i połyskujące cienie do powiek. Jak podkreśla sama Bobbi: "Odrobina połysku błyskawicznie przeobraża każdy makijaż w bardziej wyjątkowy".

 

Katie Holmes w makijażu Bobbi Brown - Eye Shadow Shade Extension

 

Zainspirowana prośbami fanów, jak i wizażystów, Bobbi udoskonala swoją kolekcję cieni do powiek, aby stworzyć jak najbardziej różnorodną paletę kolorów, pasującą dla każdej tonacji skóry. W kolekcji znajdują się 24 nowe cienie, w matowych, metalicznych, mieniących się i błyszczących formułach, dzięki czemu kobiety mają do swojej dyspozycji większy wybór barw i tekstur.

 

Paleta Bobbi Brown Eye Shadow Shade Extension

 

Każdy cień mieszczący się w foremnym, zamykanym od góry kompakcie, może być stosowany osobno lub można umieścić go w poręcznej dopasowywanej palecie (sprzedawanej osobno). Cienie idealne dla kobiet w biegu.

 

Cienie do powiek Bobbi Brown Eye Shadow Sparkle -
odcienie Allspice i Baby Peach

 

Nowość - Sparkle Eye Shadow

Unikalna, lekka jak powietrze formuła od Bobbi utrzymuje się na powiekach do 8 godzin, nie osadzając się w załamaniu powieki i nie blednąc. Zawierająca połączenie wielowymiarowych mieniących się perełek i brokatu formuła, błyskawicznie rozświetla oczy dzięki czystemu, połyskującemu kolorowi.

 

Cienie do powiek Bobbi Brown Eye Shadow Sparkle -
odcienie Silver Lilac i Smokey Quartz

 

Ten niezwykle lekki pudrowy cień gładko i bez trudu rozprowadza się na powiece. Dostępne odcienie to: Silver Moon, Ballet Pink, Mica, Sunlight, Cement, Taupe, Pebble, Silver Lilac, Smokey Quartz, Allspice oraz Baby Peach, a sugerowana cena detaliczna każdego z nich to 132 zł.

 

Cienie do powiek Bobbi Brown Eye Shadow  -
odcienie Antique Rose i Rich Navy

Cienie do powiek Bobbi Brown Eye Shadow  -
odcienie Maple Sugar i Khaki

 

Nowość - Eye Shadow

Wyrafinowana kolekcja subtelnych odcieni od nude po głębokie spektakularne kolory, których wyjątkowo jedwabista, matowa formuła z łatwością rozprowadza się na powiece i zapewnia niezwykłą trwałość. Bobbi Brown proponuje odcienie: Banana, Mulberry, Cool Ivory, Antique Rose, Khaki, Saddle, Camel, Rich Espresso, Rich Navy oraz Rich Caviar. Za każdy z nich zapłacimy po 115 zł.

 

Cienie do powiek Bobbi Brown Eye Shadow  -
odcienie Rich Espresso i Banana

Cienie do powiek Bobbi Brown Eye Shadow  -
odcienie Saddle i Camel

 

Edycja limitowana - Shimmer Wash Eye Shadow

Nic nie zapewni oczom takiej świetlistości, jak delikatny perłowy Shimmer Wash Eye Shadow od Bobbi Brown. Specjalnie powlekane pigmenty sprawiają, że formuła jest długotrwała i nie osadza się w załamaniu powieki, a talk i mika zapewniają równomierną, gładką aplikację formuły, która wtapia się w skórę. Shimmer Wash Eye Shadow dostępny jest w odcieniu Pink Chiffon w cenie 115 zł.

 

Cień do powiek Bobbi Brown Shimmer Wash Eye Shadow  -
odcień Pink Chiffon

 

Mettalic Eye Shadow

Najodważniejsza formuła od Bobbi łączy w sobie głębokie, nasycone pigmenty z intensywnym perłowym połyskiem. Każdy kolor gładko i równomiernie się aplikuje i daje nieskazitelny efekt kolorystyczny przez 8 godzin, nie osadzając się przy tym w załamaniu powieki. Bobbi proponuje dwa odcienie Balsam i Lapis w cenie 115 zł.

 

Cienie do powiek Bobbi Brown Metallic Eye Shadow  -
odcienie Lapis i Balsam

 

Kolekcja dostępna będzie w Polsce od sierpnia 2013 w poniższych perfumeriach Douglas:

- Warszawa: Galeria Mokotów, Złote Tarasy, Promenada, Arkadia
- Poznań: Stary Browar
- Kraków: Galeria Krakowska
- Szczecin: Kaskada
- Wrocław: Galeria Dominikańska
- Katowice: Silesia City Center
- Gdańsk: Galeria Bałtycka
- Łódź: Galeria Łódzka
- Zielona Góra: Focus Park
- Olsztyn: Galeria Alfa
- Bydgoszcz: Focus Park

 

 

 

 

Bobbi Brown
od 115 PLN
Tagi: