Chantarelle Liftango R - peptydowa linia liftingująca

05.11.2013 10:02

Liftango R to nowa linia pielęgnacyjna Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics. Ta ekspresyjna, dynamiczna, pełna elegancji linia przeznaczona dla każdego typu skóry, szczególnie wiotkiej, dojrzałej, ze zmarszczkami. Zawiera preparaty liftingujące i modelujące architekturę włókien sprężystych, z zaawansowaną technologią peptydów najnowszej generacji.

W preparacie do pielęgnacji powiek i konturu oka zastosowano rewolucyjny składnik aktywny - Beautifeye, inspirowany najnowszymi badaniami w dziedzinie medycynie estetycznej.

 

 

Wskazania

Linia Liftango R jest polecana dla skóry wiotkiej, o obniżonej gęstości, zmniejszonej elastyczności i sprężystości, a także dojrzałej, ze zmarszczkami mimicznymi i wiekowymi. Taki problem występuje również po gwałtownym odchudzaniu lub po inwazyjnych zabiegach modelujących i wyszczuplających. Preparaty przeznaczone są także dla skóry słabiej nawilżonej, szorstkiej, bez zdrowego kolorytu. Preparat do pielęgnacji oczu dedykowany jest osobom z problemem opadającej górnej powieki, ze zmarszczkami typu "kurze łapki" oraz obrzękami i cieniami na skórze pod oczami.

W składzie bogatej i innowacyjnej formuły preparatów znajdują się m.in.:

"    Retino-Pept - nowoczesny peptyd, o skuteczności kwasu retinowego w zakresie aktywności przeciwstarzeniowej, przeciwzmarszczkowej i przeciw nadmiernej pigmentacji;
"    Cyclo-Pept 5 - innowacyjny peptyd cykliczny o działaniu redukującym zmarszczki, zwiększającym jędrność i poprawiającym elastyczność skóry - wysoka skuteczność i efekt działania liftingującego dzięki unikalnej budowie cyklicznej;
"    Gravi-Pept - lipopeptyd wzmacniający właściwe napięcie i sprężystość skóry, odbudowujący kontur oraz przeciwdziałający wiotkości i obwisłości skóry spowodowanej wiekiem i siłą ciężkości;
"    R-Bio-Repair - stymuluje skórę do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, wygładza zmarszczki i poprawia kontur twarzy;
"    Beautifeye - innowacyjny składnik do odmładzania całego obszaru skóry wokół oczu i korekty powieki górnej;
"    ekstrakt z ryżu - łagodzi stany zapalne, działa przeciwstarzeniowo hamując aktywność wolnych rodników;
"    ekstrakt z nagietka - działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie;
"    ekstrakt z miłorzębu japońskiego - pobudza mikrocyrkulację i redukuje obrzęki;
"    olej avokado - regenerujący, nawilżający o właściwościach antyoksydacyjnych.
"    masło Shea - zmiękcza i regeneruje naskórek, ochrania warstwę lipidową skóry;
"    inne składniki o działaniu regenerującym: olej z róży rdzawej, wosk pszczeli i odmładzające witaminy E i A.

 

 

Efekt Liftango R

"    zwiększenie elastyczności i sprężystości skóry;
"    widoczna redukcja zmarszczek wiekowych i mimicznych;
"    wygładzenie skóry i normalizacja procesu złuszczania;
"    poprawa struktury skóry i konturu twarzy dzięki stymulacji odbudowy włókien elastycznych;
"    cofanie objawów starzenia i fotostarzenia;
"    rozjaśnienie przebarwień różnego pochodzenia, w tym posłonecznych i hormonalnych;
"    poprawa ukrwienia i wyrównanie kolorytu skóry twarzy;
"    rewolucyjna metoda rekonstrukcji opadających powiek górnych i odmłodzenie skóry wokół oczu bez skalpela;
"    redukcja zmarszczek typu "kurze łapki" w kącikach oczu;
"    rozjaśnienie ciemnych kręgów pod oczami, niwelacja obrzęków i zasinień.

Liftango R - ekspresja piękna

16 października 2013 r. firma Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics zaprosiła dziennikarzy do restauracji Akademia w Warszawie na konferencję prasową, podczas której zaprezentowano nowość - liftingującą linię peptydową Liftango R z zastosowaniem najnowszych metod fotodynamicznych. Zaproszeni eksperci przybliżyli gościom innowacyjne rozwiązania, jakie zastosowano w Liftango R, prof. Romuald Olszański - metody fotodynamiczne w medycynie estetycznej, a dr Zbigniew Dąbrowiecki - peptydy i składniki fotoaktywne w najnowszych technologiach odmładzania. Goście mieli również okazję poznać pełną ofertą marki.

 

 

Atrakcją spotkania był pokaz pełnego ekspresji tanga argentino i towarzyskiego w wykonaniu Aleksandry Jurczak i Łukasza Tomczaka, obecnych wicemistrzów Polski, finalistów mistrzostw świata i zwycięzców prestiżowych turniejów tanecznych.

Preparaty z linii Liftango R:

Liftango R Lift Peptide Cleansing Milk - liftingujące peptydowe mleczko oczyszczające

Liftingujące peptydowe mleczko oczyszczające do demakijażu każdego typu skóry, wzmacniające elastyczność skóry, ujędrniające. Skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia skóry. Preparat z zaawansowaną formułą aktywną lipopeptydu cyklicznego i ekstraktów roślinnych. Zawiera Cyclo-Pept 5 - innowacyjny peptyd o działaniu redukującym zmarszczki, zwiększającym jędrność i poprawiającym elastyczność skóry. Formułę aktywną wzbogaca ekstrakt z ryżu - przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy i regenerujący, ekstrakt z nagietka - przeciwbakteryjny, przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz ekstrakt z miłorzębu o własnościach pobudzających mikrocyrkulację i redukujących obrzęki. Po stosowaniu mleczka skóra jest wygładzona, z poprawioną elastycznością i konturem twarzy.

Składniki aktywne - peptyd Cyclo-Pept 5, ekstrakt z ryżu, z nagietka i miłorzębu.
Cena detaliczna - 73 zł (200 ml)

 

Liftango R Lift Peptide Toner - liftingujący peptydowy tonik

Liftingujący peptydowy tonik do tonizacji i oczyszczania każdego typu skóry, ujędrniający i wzmacniający jej elastyczność. Preparat z zaawansowaną formułą aktywną peptydów, w tym peptydu o działaniu kwasu retinowego i ekstraktów roślinnych. Zawiera przeciwstarzeniowe liftingujące peptydy: Retio-Pept - redukujący zmarszczki, wygładzający, rozjaśniający plamy pigmentacyjne oraz Cyclo-Pept 5 - wzmacniający sprężystość i elastyczność, poprawiający kontur twarzy. Formułę aktywną uzupełnia ekstrakt z ryżu - przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy i regenerujący, ekstrakt z nagietka - przeciwbakteryjny, przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz ekstrakt z miłorzębu o własnościach pobudzających mikrocyrkulację i redukujących obrzęki. Po użyciu toniku skóra jest wygładzona, bardziej elastyczna i z poprawionym konturem twarzy.
Składniki aktywne - peptyd Retino-Pept, peptyd Cyclo-Pept 5, ekstrakt z ryżu, z nagietka i miłorzębu.
Cena detaliczna - 73 zł (200 ml)

Liftango R Peptizone 26,8% Lift Serum Face & Neck - peptydowe serum liftingujące 26,8%

Bogate, peptydowe serum liftingujące wzmacnia architekturę skóry - ma działanie przeciwzmarszczkowe, stymulujące nowe włókna elastyczne i ujędrniające. Przeznaczone do skóry twarzy i szyi. Preparat z zaawansowaną formułą aktywną peptydów, w tym peptydu o działaniu kwasu retinowego, lipo-i cyclopeptydów, odmładzającego R-Bio-Repair, wygładzających emolientów i ekstraktów roślinnych. Zawiera przeciwstarzeniowe liftingujące peptydy: Retio-Pept - redukujący zmarszczki, wygładzający, rozjaśniający plamy pigmentacyjne, Cyclo-Pept 5 - wzmacniający sprężystość i elastyczność, poprawiający kontur twarzy oraz Gravi-Pept - wzmacniający właściwe napięcie i sprężystość skóry, naprawiający architekturę włókien sprężystych, przeciwdziałający obwisłości spowodowanej wiekiem i oddziaływaniem siły ciężkości na skórę.

 

 

Innowacyjny składnik Beautifeye wzmacnia strukturę skóry, zwiększa kurczliwość włókien, zmniejsza wrażenie zmęczenia poprzez zagęszczenie sieci mikronaczyń. Formułę aktywną uzupełnia ekstrakt z ryżu - przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy i regenerujący, ekstrakt z nagietka - przeciwbakteryjny, przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz ekstrakt z miłorzębu o własnościach pobudzających mikrocyrkulację i redukujących obrzęki. Serum zawiera dodatkowo emoliencyjne składniki regenerujące: masło Shea, wosk pszczeli i olej awokado oraz odmładzające witaminy E i A.

Składniki aktywne - peptyd Retino-Pept, peptyd Cyclo-Pept 5, peptyd Gravi-Pept, Beautifeye, ekstrakt z ryżu, z nagietka i miłorzębu, masło Shea, olej awokado, wosk pszczeli, witamina E i A.
Cena detaliczna - 205 zł (30 ml)

Liftango R Lift Peptide Day Cream SPF20 UVA/UVB - liftingujący krem peptydowy SPF20 UVA/UVB

Liftingujący krem peptydowy SPF20 UVA/UVB, ujędrniający, przeciwzmarszczkowy, wzmacniający architekturę skóry, stymulujący nowe włókna elastyczne. Preparat z zaawansowaną formułą aktywną peptydów, w tym peptydu o działaniu kwasu retinowego, lipo- i cyclopeptydów, odmładzającego R-Bio-Repair, wygładzających emolientów i ekstraktów roślinnych. Zawiera przeciwstarzeniowe liftingujące peptydy: Retino-Pept - redukujący zmarszczki, wygładzający, rozjaśniający plamy pigmentacyjne, Cyclo-Pept 5 - wzmacniający sprężystość i elastyczność, poprawiający kontur oraz Gravi-Pept - wzmacniający właściwe napięcie i sprężystość skóry, naprawiający architekturę włókien sprężystych, przeciwdziałający obwisłości spowodowanej wiekiem i oddziaływaniem siły ciężkości na skórę.

 

 

R-Bio-Repair - to fotodynamiczny składnik liftingujący i odmładzający, który stymuluje skórę do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, wygładza zmarszczki i poprawia kontur twarzy. W skład preparatu wchodzą także: ekstrakt z ryżu - przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy i regenerujący, ekstrakt z nagietka - przeciwbakteryjny, przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz ekstrakt z miłorzębu o własnościach pobudzających mikrocyrkulację i redukujących obrzęki. Inne składniki: olej z róży rdzawej, wosk pszczeli i masło Shea - regenerują skórę, działają wygładzająco.

Składniki aktywne - peptyd Retio-Pept, peptyd Cyclo-Pept 5, peptyd Gravi-Pept, R-Bio-Repair, ekstrakt z ryżu, z nagietka i miłorzębu, masło Shea, olej z róży rdzawej, filtry UVA/UVB.
Cena detaliczna - 178 zł (50 ml)

Liftango R Lift Peptide Night Cream - liftingujący krem peptydowy na noc

Liftingujący krem peptydowy na noc, regenerujący, wygładzający, ujędrniający, wzmacniający architekturę skóry, przeciwzmarszczkowy, stymulujący nowe włókna elastyczne. Preparat z zaawansowaną formułą aktywną peptydów, w tym peptydu o działaniu kwasu retinowego, lipo- i cyclopeptydów, wygładzających emolientów i ekstraktów roślinnych. Zawiera przeciwstarzeniowe liftingujące peptydy: Retino-Pept - redukujący zmarszczki, wygładzający, rozjaśniający plamy pigmentacyjne, Cyclo-Pept 5 - wzmacniający sprężystość i elastyczność, poprawiający kontur twarzy oraz Gravi-Pept - wzmacniający właściwe napięcie i sprężystość skóry, naprawiający architekturę włókien sprężystych, przeciwdziałający obwisłości spowodowanej wiekiem i oddziaływaniem siły ciężkości na skórę.

 

 

Formułę aktywną uzupełnia ekstrakt z ryżu - przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy i regenerujący, ekstrakt z nagietka - przeciwbakteryjny, przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz ekstrakt z miłorzębu o własnościach pobudzających mikrocyrkulację i redukujących obrzęki. Masło Shea i olej awokado - regenerują skórę, działają wygładzająco.

Składniki aktywne: peptyd Retio-Pept, peptyd Cyclo-Pept 5, peptyd Gravi-Pept, ekstrakty z ryżu, z nagietka i miłorzębu, masło Shea, olej awokado.
Cena detaliczna - 178 zł (50 ml)

Liftango R Lift Peptide Eye Contour Cream - liftingujący, peptydowy krem na powieki i pod oczy

Liftingujący peptydowy krem na powieki i pod oczy - nieinwazyjna korekcja konturu powieki górnej bez skalpela, inspirowana medycyną estetyczną. Odmładzający krem wzmacniający architekturę skóry wokół oczu, redukujący zasinienia i obrzęki, wypłycający zmarszczki. Zawiera innowacyjny składnik Beautifeye, poprzez wzmocnienie struktury skóry i zwiększenie kurczliwości włókien, unosi fałdę powieki górnej przeciwdziałając opadaniu, redukuje zmarszczki - kurze łapki. Rozjaśnia ciemne kręgi pod oczami, zmniejsza wrażenie zmęczenia poprzez zagęszczenie sieci mikronaczyń oraz redukcję akumulacji pigmentów.

 

 

Peptyd Cyclo-Pept 5 o działaniu poprawiającym jędrność i elastyczność skóry wygładza zmarszczki i modeluje kontur oka. Formułę aktywną uzupełniają ekstrakty z ryżu - przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy, regenerujący, z nagietka - przeciwbakteryjny i przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz z miłorzębu o własnościach pobudzających mikrocyrkulację i redukujących obrzęki. Masło Shea i olej awokado działają emoliencyjnie i regenerująco.

Składniki aktywne - Beautifeye, peptyd Cyclo-Pept 5, ekstrakt z ryżu, z nagietka i miłorzębu, masło Shea, olej awokado.
Cena detaliczna - 174 zł (15 ml)

 

 

 

 

Chantarelle
73 - 205 PLN
Tagi: