Chocoholicks - zestaw czterech smakowy błyszczyków do ust

28.07.2011 15:25

Poczęstuj się czekoladką Chocoholicks! Dla miłośników słodkości i owocowych smaków mamy coś specjalnego. Marka Jane Iredale, lider na rynku makijażu mineralnego na świecie, przedstawia swój najnowszy produkt - doskonały, smakowy błyszczyk do ust Chocoholicks.

 

 

Chocoholiks, swym kusząco czekoladowym aromatem, dopieści usta nawet najbardziej wymagających użytkowniczek pomadek i błyszczyków. Oprócz zachwycających i niespotykanych walorów smakowych, Chocoholicks wykazują również właściwości pielęgnujące i nawilżające usta, a jednocześnie nadają im ciekawy koloryt.

 

 

Chocoholicks to doskonały wybór na co dzień, na niezapomniany wyjazd na urlop, czy romantyczny wieczór we dwoje. A dzięki doskonałej gamie smakowej, możesz dopasować smak błyszczyku Chocoholicks zarówno do specjalnej okazji, jak i Twojego nastroju. Ciesz się doskonałym aromatem Chocoholicks - poczęstuj się czekoladką.

Rewelacyjne błyszczyki do ust Chocoholicks o smaku trufli, karmelu oraz pomarańczy i truskawki, dostępne są w zestawie, bądź na sztuki. Za zestaw czterech błyszczyków zapłacisz 130 zł, a za pojedynczy Chocoholicks - 39,90 zł.

 

 

 

 

Jane Iredale