Delia Onyx - mineralna linia kosmetyków do makijażu

16.02.2011 16:41

W lutym 2011 Delia Cosmetics wprowadziła na rynek innowacyjną linię kosmetyków do makijażu Delia Onyx, w skład której wchodzą: mineralny błyszczyk Delia Onyx Colour & Shine, mineralny błyszczyk w tubce Delia Onyx Care & Shine, maskara Super Volume, maskara Super Long, odżywiająca baza pod maskarę 2 w 1 oraz eyeliner w płynie.

Seria produktów opracowana jest na bazie składników BIO-mineralnych, takich jak: krzem, wapń, sód i związki fosforowe, które w naturalny sposób występują w ludzkim organizmie. Kompleks BIO-mineral jest chemicznie obojętny, nie zawiera konserwantów i nie traci swych wartości wraz z upływem czasu – wszystkie produkty Delia Onyx długo zachowują swe pierwotne właściwości.

 

 

Mineralny błyszczyk Delia Onyx Colour & Shine
Mineralny błyszczyk Delia Onyx Colour & Shine dzięki kompleksowi BIO-mineral doskonale odżywia i chroni usta nadając im subtelny kolor. Delikatna, nieklejąca konsystencja produktu wpływa na idealne i równomierne  pokrycie ust, a najmodniejsze odcienie zapewniają im superlśniący i kuszący wygląd. Eleganckie opakowanie z elastycznym aplikatorem idealnie wpisuje się w aktualne trendy designu w kosmetyce.

 

 

Mineralny błyszczyk w tubce Delia Onyx Care & Shine
Mineralny błyszczyk w tubce Delia Onyx Care & Shine dzięki kompleksowi BIO-mineral intensywnie regeneruje skórę ust, a wyselekcjonowane polimery tworzą delikatny, wysoko  nabłyszczający film chroniący je przed pierzchnięciem i wysuszeniem. Owocowy zapach i diamentowe pigmenty dodatkowo rozświetlają usta delikatnym kolorem. Praktyczna i wygodna końcówka tubki ułatwia aplikację błyszczyka, a nowoczesne wzornictwo podkreśla wyszukany styl kosmetyku.

 

 

Maskara Super Volume
Pogrubiająca rzęsy, intensywnie czarna maskara to "must have" każdej kobiety dbajacej o doskonały makijaż oczu. Akrylowe polimery pokrywają rzęsy elastycznym filmem zwiększają wyraźnie ich objętość i perfekcyjnie podkreślają głębię spojrzenia. Zawarty w produkcie kompleks BIO-Mineral w połączeniu z miką wpływa na skuteczną regenerację i wzmocnienie rzęs. Wyjątkowo gruba i puszysta szczoteczka o gęstym włosiu jest specjalnie dobrana do głównej funkcji kosmetyku – pogrubiania rzęs. Mascara precyzyjnie rozprowadza tusz na całych rzęsach, ściśle do nich przylega, nadbudowuje ich strukturę wyraźnie je pogrubiając.

 

 

Maskara Super Long
Ta super wydłużająca maskara o niezwykle głębokiej czerni to wyjątkowa kombinacja polimerów akrylowych pozwalających optycznie wydłużyć rzęsy, jednocześnie nie powodując ich usztywnienia. Zawarty w tuszu kompleks Bio-Mineral wpływa korzystnie na kondycję rzęs pielęgnując je i odżywiając. Prosta i wąska szczoteczka z niezwykłą precyzją rozdziela rzęsy zapewniając im niespotykaną długość. Innowacyjna technologia sprawia, że maskara nie rozmazuje się, nie kruszy i pozostaje na rzęsach przez cały dzień.

 

 

Odżywiająca baza pod maskarę 2 w 1
Głęboko odżywiająca baza pod maskarę 2 w 1 dzięki zawartości protein pszenicznych działa jak pielęgnujące serum wzmacniające. Jednocześnie dokładnie pokrywa każdą rzęsę, uwydatniając właściwości maskary i intensyfikując makijaż oka. Po nałożeniu mascary wydłużającej na bazę zwielokrotniamy efekt wydłużenia, natomiast po użyciu mascary pogrubiającej na wcześniej nałożoną bazę znacznie zwiększymy objętość rzęs. Specjalnie dopasowana szczoteczka ze zwężającą się końcówką pozwala nanieść bazę nawet w kąciku oka.

 

 

Eyeliner w płynie
Elastyczny pędzelek produktu pozwala na wykonanie precyzyjnej i niezwykle trwałej kreski na powiece. Specjalnie opracowana masa nie rozmazuje się, dokładnie przylega do powieki i zapewnia głęboką, trójwymiarową czerń. Składniki eyelinera wzmocnione kompleksem BIO-Mineral dodatkowo działają odżywczo na delikatną skórę wokół oczu. Kosmetyk idealny do wykonywania modnego makijazu "smoky eyes' lub malowania precyzyjnych kresek.

 

 

Delia Cosmetics Sp. z o.o.
8 - 9,92 PLN