Detoks wspomagany algami - Saluran Vitana

23.04.2012 11:19

Narzekasz na brak siły i energii? Często czujesz się ociężała i masz gorsze samopoczucie? Pora na detoks! Oczyszczanie organizmu z toksyn jest bardzo ważne dla zdrowia i urody. Nieodpowiednia dieta, zanieczyszczone środowisko oraz ciągły stres powodują, że toksyny stale gromadzą się w organizmie.

Przeprowadzenie kuracji oczyszczającej doskonale wpływa na utrzymanie odpowiedniej wagi, poprawę stanu skóry i włosów oraz ogólną kondycję organizmu. Warto w tym wszystkim wspomóc organizm sięgając po suplement, który pomoże Ci odzyskać szczupłą sylwetkę i świetny humor. Jak wspomóc organizm w walce z zalegającymi zanieczyszczeniami?

 

 

Poprzez menu i suplementy diety wspomagające detoksyfikację. Pożywienie powinno zawierać jak najmniej składników takich jak tłuszcze czy konserwanty, które obciążają wątrobę czyli największy filtr naszego organizmu. Naturalne suplementy wspomagają prawidłowe funkcjonowanie wątroby i oczyszczają ją z zalegających złogów.

Dietę wspomagaj suplementami diety na bazie alg. Algi są niezwykle bogate w cenne składniki, m.in. białko i szereg związków mineralnych, pierwiastków śladowych, witamin i przeciwutleniaczy. To one dostarczają organizmowi antyoksydanty i witaminy antyoksydacyjne (wit. A, C i E, m.in. kwercetyna, kwas liponowy, EGCG), witaminy z grupy B, składniki mineralne (m.in. cynk, selen, magnez, wapń, żelazo, mangan czy molibden), błonnik. Za najcenniejsze składniki alg uważa się jod, który odtruwa organizm i przyspiesza metabolizm.

 

 

Sprawdź suplement diety Saluran z algami z linii Vitana. Preparat został wzbogacony o morską algę - chlorellę, która niezwykle efektywnie odtruwa organizm, skutecznie usuwając z niego toksyny. Ta zielona alga ma unikalną budowę komórkową. Skutecznie wiąże zalegające w organizmie szkodliwe produkty przemiany materii i toksyny, w celu ich usunięcia. Dodatkowo uszczelnia ścianki jelit, co zapobiega wtórnemu przenikaniu toksyn do organizmu.

Odpowiednio dobrana kompozycja ziół dobranych w preparacie Saluran z algami to recepta na sukces. W składzie tabletek znajdziesz więc wyciąg z mniszka lekarskiego (jednego z najbardziej efektywnych ziół oczyszczających). Pomaga on w wydalaniu szkodliwych produktów przemiany materii, stymulując wątrobę i pęcherzyk żółciowy. Zawarte w nim związki tworzą nierozpuszczalne kompleksy ze szkodliwymi metabolitami, dzięki czemu łatwiej wydala się je razem z moczem. Pobudza pracę nerek. Dodatkowo ekstrakt ze skrzypu zawiera flawonoidy, które działają moczopędnie, usuwając z organizmu nadmiar wody i moczanów. Odtruwają wątrobę, przeciwdziałają obrzękom i usprawniają pracę serca. W preparacie znalazł się także ekstrakt z korzenia pokrzywy, który przeciwdziała zatrzymywaniu się płynów w organizmie. Tabletki zostały wzbogacone o magnez, ponieważ oczyszczanie może powodować jego niedobory.

 

 

 

 

Vitana
27,50 PLN