Diamentowa pielęgnacja z Soraya Art&Diamonds

05.07.2011 14:14

Kobiety kochają diamenty i to z wzajemnością. Te cudowne minerały, których symbolem jest piękno i elegancja są źródłem inspiracji dla wielu projektantów. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom urodowym, ich zawartość w kosmetykach daje natychmiastowy efekt optycznego odmłodzenia i wygładzenia skóry.

Soraya stworzyła ekskluzywną serię Art&Diamonds, w "sercu", których znalazł się luksusowy diamentowy pył. Skóra już po 30 roku życia ukazuje pierwsze oznaki starzenia. Dlatego produkty w linii Art&Diamonds dostosowane są do kobiet w różnym wieku (30+, 40+, 50+, 60+).

 

 

Ambasadorką linii kosmetyków Art&Diamonds Soraya jest Krystyna Janda, która łączy w sobie elegancję, piękno i klasykę. Wybitna Polska aktorka teatralna i filmowa, piosenkarka, prozaik i felietonistka jest dowodem na to, że pielęgnując swoją skórę w odpowiedni sposób zawsze można wyglądać olśniewająco.

Art&Diamonds Esencja Przeciw Starzeniu się Skóry 30+

Po 30 roku życia cera zaczyna okazywać pierwsze oznaki upływu czasu. Jest to najbardziej intensywny okres w życiu kobiety - czas kariery zawodowej i macierzyństwa. Esencja Przeciw Starzeniu się Skóry 30+ opóźnia i likwiduje oznaki zmęczenia, stymuluje procesy regeneracyjne oraz uelastycznia i wygładza naskórek. Cera zachowuje swój promienny i młodzieńczy blask.

 

 

W skład serii wchodzą:

Przeciwzmarszkowy krem na dzień: 50 ml, 21,00 zł
Przeciwzmarszkowy krem na noc: 50 ml, 21,00 zł
Wygładzająca maseczka Mikrodermabrazja: 50 ml, 21,00 zł

 

 

Art&Diamonds Ultra Aktywny Lifting Kolagenowy 40+

Kobiety powyżej 40 roku życia są pełne energii i czują się młodo, chcą, aby wygląd odzwierciedlał ich wnętrze. Poczucie atrakcyjności poprawia samopoczucie i jest ogromnym atutem zarówno w pracy, jak i życiu towarzyskim. Aktywny Lifting Kolagenowy redukuje ilość zmarszczek, poprawia mikrorzeźbę skóry oraz stymuluje syntezę kolagenu w skórze.

 

 

W skład serii wchodzą:

Liftingujący krem na dzień: 50 ml, 25,00 zł
Ujędrniający krem na noc: 50 ml, 25,00 zł
Wygładzający krem pod oczy: 17 ml, 17,00 zł
Błyskawiczne serum wygładzające: 33 ml, 22,00 zł
Aktywny wypełniacz zmarszczek: 15 ml, 17,00 zł

 

 

Art&Diamonds Diamentowe Odmłodzenie Skóry 50+

Po 50 roku życia w organizmie kobiety, zachodzą znaczące zmiany w strukturze i wyglądzie skóry. Skóra staje się cieńsza i gorzej ukrwiona. Diamentowe odmłodzenie skóry usuwa wszelkie oznaki starzenia. Niweluje zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.

 

 

 

W skład serii wchodzą:

Ujędrniający krem na dzień: 50 ml, 25,00 zł
Odmładzający krem na noc: 50 ml, 25,00 zł
Naprawcze serum wygładzające: 33 ml, 21,00 zł
Krem na dzień poprawiający koloryt skóry: 33 ml, 21,00 zł
Rozjaśniająco-ujędrniający krem pod oczy: 17 ml, 17,00 zł

 

 

Art&Diamonds Komórkowa Regeneracja Skóry 60+

Skóra kobiet po 60 roku życia nosi ślady dotychczasowego stylu życia. Stres, godziny spędzone na słońcu, wypalone papierosy, zarwane noce, jedzenie w pośpiechu, nadmiar kawy - to wszystko pozostawia po sobie ślad. Komórkowa Regeneracja Skóry 60+ opóźnia metaboliczne i komórkowe starzenie się skóry. Silnie uaktywnia procesy naprawcze i główne funkcje komórek oraz oprawia jej jędrność, elastyczność i sprężystość. Efektem działania jest głęboka odbudowa skóry.

 

 

W skład serii wchodza:

Odbudowujący krem na dzień: 50 ml, 26,00 zł
Naprawczy krem na noc: 50 ml, 26,00 zł
Skoncentrowane serum regenerujące: 33 ml, 22,00 zł
Skoncentrowany korektor zmarszczek: 15 ml, 18,00 zł
Napinający krem pod oczy: 17 ml, 18,00 zł

 

 

Składniki aktywne serii Art&Diamonds:

•    Diamentowt pył - sprawia, że skóra nabiera wyjątkowego blasku, staje się optycznie wygładzona i odmłodzona.
•    Tarcza antyrodnikowa - kompleksowy system, który dezaktywuje wolne rodniki, odpowiedzialne za starzenie się skóry, a także chroni jej strukturę przed uszkodzeniami.
•    Ultra expert 5D - kompleks ukierunkowany na walkę z 5 rodzajami zmarszczek (mimiczne, statyczne, grawitacyjne, genetyczne, strukturalne). Skutecznie hamuje powstawanie zmarszczek, zmniejsza ich ilość, powierzchnię oraz głębokość.
•    Laminixyl IS - peptyd, który naśladuje funkcje naturalnych składników odpowiedzialnych za spajanie komórek naskórka i skóry właściwej.
•    Nautralny kolagen - zwany "białkiem młodości", długotrwale nawilża, spowalnia procesy starzenia się skóry.

 

 

 

 

 

Soraya
17 - 26 PLN