Dr Irena Eris Vitaceric - esencja naturalnej witalności

18.03.2013 16:31

Vitaceric to seria pielęgnacyjna Dr Irena Eris dla młodych, aktywnych kobiet, która dodaje skórze energii, utrzymując jej zdrowy wygląd, opóźniając jednocześnie  efekty starzenia. Polecana jest dla cery zmęczonej, pozbawionej naturalnego blasku.

 

 

Seria została uzupełniona o dwie nowości:

Serum redukujące pory Pore Minimizer

Serum wygładza, widocznie zwężając pory i udoskonalając wygląd skóry. Zawiera formułę, która redukuje i odblokowuje rozszerzone pory, działając równolegle w powierzchniowych i głębokich strukturach skóry - wchłania się błyskawicznie, pozostawiając efekt zmatowionej skóry. Zawarty w nim kompleks antyoksydacyjny i multiwitaminowy Multi.Vit Energy nadaje skórze zdrowy wygląd. Rekomendowana cena detaliczna to 89 zł za 30 ml.

 

 

Serum rozświetlające Radiance Effect

Serum redukuje przebarwienia, poprawiając koloryt i ogólną kondycję skóry. Zastosowana w nim duo-formuła, rozświetla cerę i zapobiega hiperpigmentacji, zwalcza oznaki nierównomiernego kolorytu tj. zaczerwienienia, plamy posłoneczne, przebarwienia oraz działa profilaktycznie, przeciwko ich nawrotom. Z kolei układ cząstek optycznych i nawilżających nowej generacji niweluje widoczność drobnych zmarszczek na powierzchni skóry znacznie poprawiając jej wygląd, a zaawansowany kompleks antyoksydacyjny i multiwitaminowy Multi.Vit Energy powoduje, że skóra wygląda zdrowiej i promienniej. Rekomendowana cena detaliczna to 89 zł za 30 ml.

 

 

W linii są też inne kosmetyki dla młodych, aktywnych kobiet:

- Energizująca emulsja na dzień SPF 15, 50 ml, 89 zł do cery mieszanej i tłustej
- Witalizujący krem na dzień SPF 15, 50 ml, 89 zł do cery normalnej i suchej
- Rewitalizujący krem na noc, 50 ml, 89 zł  do każdego rodzaju cery
- Witalizujący krem pod oczy, 15 ml, 79 zł do każdego rodzaju cery
- BB Multifunkcyjny krem witalizujący do twarzy na dzień SPF 20, 50 ml, 85 zł do każdego rodzaju cery, w dwóch odcieniach: 01 Light Beige i 02 Medium Beige.

 

 

 

 

Dr Irena Eris Vitaceric
79, 85 i 89 PLN