Dwa zapachy Puma Sync i platforma taneczna Dance Dictionary!

31.07.2013 11:22

Niedawno Puma Fragrances wprowadziła dwa nowe zapachy Puma Sync - dla Niej i dla Niego. Aby to uczcić marka przedstawiła też cyfrową platformę Dance Dictionary - zapewniającą rozrywkową alternatywę do zwykłych wiadomości tekstowych, tweetów oraz statusów, dającą inspirację nowej formie niewerbalnej komunikacji.

 

 

Dynamiczne zapachy Puma Sync dostępne są w wersji dla Niej i dla Niego.

Dla Niej:

- Egzotyczna, owocowa kompozycja łącząca energetyczne nuty górne papai i mandarynki, splecione z kobiecym sercem lotosu i kwiatu drzewa mandarynkowego. Te mieszają się z nutami bazowymi kremowego drzewa sandałowego i zmysłowego bursztynu otulonych aksamitem białej brzoskwini, która dodaje słodyczy i niewinności. Puma Sync dla kobiet jest czysta, radosna i pełna zabawy.

 


Puma Sync dla Niej


Dla Niego:

- Nowy Puma Sync dla mężczyzn z łatwością miesza świeże, pobudzające i aromatyczne nuty górne limonki, bujnych zielonych liści i bergamotki z nutami serca - rozmarynu, lawendy i geranium. Wszystko zaplecione wokół bazowych nut bursztynowych, drzewa guaiac oraz drzewa cedrowego dodaje męskości - mocnej i pewnej siebie.

 


Puma Sync dla Niej

 

Takie energetyczne zapachy pobudzają do działania, do wyrażania siebie, a co jest najlepszą formą na to? Oczywiście taniec! Więc wytańcz to, czego nie masz odwagi powiedzieć!

 


Puma Sync dla Niego

 

Dance Dictionary Puma Sync, to internetowa platforma do przekazywania wiadomości, zmieniająca słowa w ruchy taneczne. Dance Dictionary przetłumaczy słowa na taneczne ruchy, które możesz wysyłać dalej swoim przyjaciołom poprzez ulubione strony społecznościowe. Ambasadorem zapachów jest znany z poprzednich kampanii jamajski sprinter Usain Bolt, który twierdzi:

 


Puma Sync dla Niego

 

- Uwielbiam tańczyć! Jest to część mnie i nadal lubię chodzić na przyjęcia i próbować nauczyć się najnowszych ruchów. Czasem, gdy tańczę, nie wiem nawet, jak ten taniec się nazywa po prostu to robię, to takie zabawne i przynosi mi wiele radości.

 

 

By zobaczyć taneczną wiadomość od sportowca, bądź też wysłać swoją, wejdź na stronę internetową Dance Dictionary

 

 


Puma Sync dla Niej i dla Niego

 


 

 

Puma Fragrances