Dzika róża - seria do kąpieli Kamill

13.03.2012 13:34

Płatki róży od bardzo dawna były znane na Dalekim Wschodzie i używane do produkcji niezwykle cennego wonnego olejku – składnika wielu pachnideł. Starożytni wysoce cenili sobie płatki z dzikiej róży, które wkładali do pościeli, aby przyjemnie pachniała, kojąc zmysły przed snem.

 

 

W kosmetyce wyciąg z dzikiej róży zapobiega powstawaniu tzw. pajączków wzmacniając naczynia krwionośne, łagodzi podrażnienia, nawilża i regeneruje skórę oraz ma działanie przeciwzapalne. Dzika róża (z łac. Rosa canina), czyli psia róża, stosowana była kiedyś jako lek na wściekliznę, stąd też pochodzi jej angielska nazwa dog-rose. Zapach róży działa regenerująco i łagodząco, a olejek różany posiada właściwości aromaterapeutyczne. Działa uspokajająco i antydepresyjnie.

A zatem - przygotujmy sobie relaksującą kąpiel dobierając odpowiednie płyny i żele Kamill. Ciepła i przytulna łazienka, delikatny aromat świec, wanna wypełniona pachnącą wodą... to wymarzony relaks po stresującym dniu...

 

 

Dzika Róża Płyn do kąpieli Kamill Wellness Bath
Rewitalizujący płyn z olejkiem z ekstraktu z dzikiej róży odświeża skórę i pomaga jej się zregenerować. Oczyszcza, poprawia ukrwienie i sprawia, że staje się ona delikatna i miękka. Kojący zapach róży odpręża ciało i zmysły.

Dzika Róża Żel pod prysznic Kamill Wellness Shower
Pielęgnacyjny żel pod prysznic z olejkiem z dzikiej róży oczyszcza i ożywia skórę jednocześnie odprężając całe ciało. Łagodne substancje myjące oczyszczają i chronią skórę, sprawiając, że staje się ona delikatna i elastyczna.

 

 

 

 

Kamill