EA Diamond Intense - luksus ponad wszystko

19.11.2008 10:09
Ekstrawagancja, dumna, zmysłowość i fascynacja ukryte w obiekcie pożądania każdej kobiety - to właśnie nowy zapach Giorgio Armani - Emporio Diamonds Intense. Odnajdziemy w nim bardzo wyraźną aurę kobiecości, podkreśloną harmoniczną nutą kwiatowo-owocową. Wibrująca, wprost zniewalająca swoim brzmieniem, stworzona aby rozpieszczać kobiece ciało i zmysły...

Diamonds Intense to pulsujący rytm, ekstremalne tempo. Na jego zachwycającą perfekcyjność i wysublimowaną linię składa się każdy wibrujący akord. Diamonds Intense to ucieleśnienie ekstrawagancji, fascynacji i zmysłowości skryte w obiekcie pożądania każdej kobiety - połyskującym diamencie. Odkryj nowy rytm, który zniewoli twoje ciało i duszę.

Giorgio Armani - Emporio Diamonds (Linia dla kobiet)
Poprzedni zapach damski Giorgio Armani - Emporio Diamonds - stworzony został przez Thierry'ego Wasser. Jest kierowany do kobiet sukcesu, silnych i nowoczesnych. Kompozycja ta jest wyzywająca i pełna seksu, w pełni odzwierciedla kobiece pragnienia.

Fasady flakonu identyczne jak w oszlifowanym diamencie, zostały zwieńczone metalową plakietką z symbolem orła, całość zamyka srebrzysta nasadka. Nuty zapachowe: świeża malina, owoc liczi, płatki róży, kwiat paczuli, amber, wetiwer, wanilia.

Giorgio Armani - Emporio Diamonds Intense (Linia dla kobiet)
Zapach Emporio Armani Diamonds Intense to najnowsza, znacznie bardziej intensywna wersja znanej już, wspomnianej wyżej kompozycji Giorgio Armani - Emporio Diamonds.

Tym razem odnajdziemy w niej bardzo wyraźną aurę kobiecości, podkreśloną harmoniczną nutą kwiatowo-owocową. Wibrująca, wprost zniewalająca swoim brzmieniem, stworzona aby rozpieszczać kobiece ciało i zmysły. Perfumy miały swoją premierę bardzo niedawno, bo we wrześniu 2008 roku.

Diamenty od zawsze były synonimem luksusu oraz najlepszym przyjacielem kobiety. Samo spojrzenie na flakon tego zapachu przywołuje skojarzenia związane z przesytem luksusu - bardzo gustownie rzeźbiony, szklany flakon, przypominający szlifowany brylant.

Przepięknie wyrafinowany z wygrawerowanym w samym środku znakiem orła Emporio Armani, lśni nowym, złotym blaskiem. Złoto łączy się ze srebrem przyciągając uwagę i wzbudzając natychmiastowe pragnienie posiadania.

Ekstrawagancja, dumna, zmysłowość i fascynacja ukryte w obiekcie pożądania każdej kobiety - to właśnie nowy zapach Diamonds Intense. Podstawowe nuty zapachowe to abolut bułgarskiej róży, malinowy nektar, paczula, burbońska wanilia.

Delikatne z zarazem zdecydowane połączenie nektaru z maliny i esencji bułgarskiej róży, która jest symbolem uwodzicielskiej kobiety, zniewala cudownie intensywnym i jednocześnie harmonijnym akordem.

Eleganckie i wyrafinowane nuty, w których odkrywamy unikatowe i odważne połączenie paczuli oraz esencję burbońskiej wanilii. Dlatego właśnie Diamonds Intense jest jak złoty diament: jeszcze bardziej luksusowy, jeszcze bardziej intensywny i niezwykle rzadki. Woda perfumowana Emporio Armani Diamonds Intense jest rekomendowana na wieczorne wyjścia dla prawdziwych kobiet.

Diamonds Intense to mieszanka zdecydowana, przeznaczona dla kobiety z charakterem, nowoczesnej i niezależnej, wolnej w swoich życiowych wyborach i odważnie podejmującej ryzyko. Giorgo Armani proponuje dla niej mieszankę zmysłowości, pożądania i ekstrawagancji. Właścicielka Diamonds Intense jest symbolem XXI wieku, zdecydowana, pewna siebie, a jednocześnie seksowna i intrygująca, w typie dzisiejszych gwiazd.

Dlatego też gwiazdą nowego zapachu (podobnie, jak i poprzednich perfum - Emporio Armani Diamonds) została Beyonce. Niepokonana i silna, jest uosobieniem wizji Giorgio Armani - kobiety nowoczesnej i niezależnej. Kobiety, która podejmuje ryzyko i żyje chwilą. Czy można się jej oprzeć?

Nie tylko jest ona symbolem seksu i kobiecości, ale również jest świetną tancerką, piosenkarką i aktorką. Dlatego Giorgio Armani od razu wiedział, ze to właśnie ona powinna być ambasadorką perfum Diamonds Intense.Nuty zapachowe:


Nuty głowy: malina, liczi.
Nuty serca: frezja, konwalia, róża.
Baza: wanilia, paczula, drewno cedrowe, wetiwer.

Marka: Giorgio Armani
Linia: Emporio Diamonds Intense
Typ: EDP woda perfumowana spray 30, 50 lub 100 ml
Cena: 167, 248 lub 285 zł


Poszukując natomiast ambasadora zapachu Emporio Armani Diamond For Men, Giorgio brał pod uwagę mężczyzn, którzy byliby odzwierciedleniem odważnej definicji seksapilu i sukcesu. Takim właśnie typem okazał się Josh Hartnett - mężczyzna odważny, elegancki i seksowny...

Giorgio Armani - Emporio Diamonds Pour Homme (Linia dla mężczyzn)
Najnowszy męski zapach Emporio Armani Diamonds Pour Homme, stworzony przez niezawodnego Jacques Cavallier, ma szansę zyskać wielu zwolenników.

Musujący, swieży drzewno-przyprawowy aromat jest skierowany do młodych, dynamicznych mężczyzn, dla których diament jest wyznacznikiem wartości i trwałości ich charakteru.

Armani udowadnie, że prawdziwy mężczyzna jest twardy jak diament. Nuty zapachowe nowości dla panów to: bergamotka, drzewo guaiac, wetiwer, drzewo cedrowe, pieprz seczuański, ziarna kakaowe, ambrox.

Giorgio Armani
od 167 PLN