Effective Skin Care 5D L'ARISSE - innowacja Laboratorium Kosmetycznego AVA

19.09.2012 13:46

Innowacyjne kremy przeciwzmarszczkowe Effective Skin Care 5D L'ARISSE są dedykowane kobietom pomiędzy 35+ a 75+ rokiem życia, przeznaczone dla skóry suchej i wrażliwej. Formuła kremów oparta jest na najnowocześniejszych aktywnych składnikach, połączonych unikalną recepturą bogatą w antyoksydanty, peptydy, komórki macierzyste i substancje nawilżające, które efektywnie walczą z oznakami upływającego czasu.

Linia kremów 5D skutecznie redukuje zmarszczki na 5 poziomach działań:

"    głęboko odżywia
"    wzmacnia odporność skóry przed wysuszeniem
"    regeneruje skórę
"    przywraca gładkość
"    rewitalizuje i odmładza

Każdy z 9 kremów zawiera inny aktywny składnik wiodący (komórki macierzyste, olej arganowy, morskie DNA, bioCalcium Plus, biokolagen, retinol, fitohialuron, ceramidy roślinne i koenzym Q10) dostosowany do potrzeb skóry w danym przedziale wiekowym, aby skutecznie redukować istniejące zmarszczki i opóźniać powstawanie nowych.

 

 

Składniki aktywne odbudowują warstwę hydrolipidową skóry, głęboko ją nawilżając. Skóra osiąga optymalny poziom natłuszczenia. Kremy Effective Skin Care 5D L'ARISSE doskonale radzą sobie z objawami starzenia nawet u pań po 75 roku życia. Oto składniki aktywne kremów L'ARISSE  Effective Skin Care 5D:

"    Koenzym Q10 - stymuluje odnowę naskórka, regeneruje, spłyca zmarszczki i hamuje proces powstawania nowych
"    Peptydy IQ - ułatwiają i przyspieszają syntezę kolagenu i elastyny
"    Ceramidy roślinne - hamują transepidermalną utratę wody własnej z naskórka, chronią go i nawilżają
"    Witaminy A, E, F - wspomagają proces odnowy komórek, zapewniają intensywną kurację przeciwzmarszczkową, spowalniają proces starzenia się skóry
"    Fitohialuron pochodzenia naturalnego - doskonale nawilża skórę, wypełnia zmarszczki, ułatwia wprowadzenie innych składników preparatu w głąb skóry
"    Retinol (witamina A) - stymuluje proces odnawiania komórek głęboko w skórze, redukuje zmarszczki
"    Witamina C - wspomaga regenerację komórek skóry, w tym kolagenu i elastyny, likwiduje wolne rodniki, rozjaśnia przebarwienia pigmentacyjne, wyrównuje koloryt
"    Biokolagen - stymuluje odnowę naskórka, regeneruje,  poprawia jędrność, elastyczność i nawilżenie skóry
"    Masło Karite - naturalny filtr słoneczny, bogaty w witaminy A, E i F, odpowiednio odżywia, nawilża i wygładza skórę

 

 

"    Roślinne fitohormony - poprawiają owal twarzy, działają antyoksydacyjnie, regenerują naskórek, hamują aktywność enzymów niszczących włókna kolagenowe, przez co spowolniony zostaje proces powstania zmarszczek
"    Morskie DNA (kwas dezoksyrybonukleinowy) - przeciwdziała wiotczeniu skóry i pojawianiu się zmarszczek, chroni przed działaniem wolnych rodników, odżywia i wygładza skórę
"    Komórki macierzyste z jabłoni - mają zdolność do samoodnawiania się, utrzymują prawidłową strukturę skóry poprzez dynamiczną odnowę naskórka. Chronią one komórki macierzyste znajdujące się w skórze przed starzeniem się, zapewniając im długowieczność i aktywność
"    Olej arganowy - przeciwdziała starzeniu się komórek skóry
"    Kwasy omega 3 + 6 - chronią skórę przed nadmierną utratą wody i przesuszeniem
"    Krzem - poprawia jędrność i elastyczność skóry, zapobiega jej wiotczeniu, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych
"    BioCalcium - przenika głęboko w skórę, poprawia jej gęstość, skutecznie liftinguje, skraca i zmniejsza zmarszczki.

Kosmetyki L'ARISSE nie zawierają parabenów i barwników, zostały przebadane dermatologicznie i nie były testowane na zwierzętach. Poniżej prezentujemy szczegółowe opisy poszczególnych kremów L'ARISSE Effective Skin Care 5D:

Krem przeciwzmarszczkowy 35+ formuła koenzym Q10 + peptydy IQ
pojemność - 50 ml
sugerowana cena - 17,50 zł
cel stosowania - nawilżenie, odmłodzenie

 

 

Krem do skóry z oznakami przesuszenia i pierwszymi zmarszczkami. Biologicznie aktywna substancja - koenzym Q10, zawarta w liposomach, stymuluje odnowę naskórka, regeneruje, spłyca zmarszczki i hamuje proces powstawania nowych. Nowoczesna formuła z peptydami IQ intensywnie nawilża i odżywia, wspiera naturalną ochronę skóry, przyspiesza regenerację włókien kolagenu i elastyny. Sposób użycia: krem nanieść na skórę twarzy i szyi i delikatnie wklepać. Można stosować pod makijaż.

Krem przeciwzmarszczkowy 40+ formuła ceramidy roślinne + witaminy A, E, F
pojemność - 50 ml
sugerowana cena - 17,50 zł
cel stosowania - intensywna regeneracja, wygładzenie zmarszczek

 

 

Krem do skóry o obniżonej jędrności i elastyczności. Biologicznie aktywna substancja - ceramidy roślinne, pozyskiwane z soi, uzupełniają naturalne ceramidy, których w naskórku wraz z wiekiem jest coraz mniej. Multiaktywny kompleks witaminowy zapewnia intensywną kurację przeciwzmarszczkową, odpowiedni poziom nawilżenia, wygładza skórę, odżywia ją i spowalnia proces starzenia się. Sposób użycia: krem nanieść na skórę twarzy i szyi i delikatnie wklepać. Można stosować pod makijaż.

Krem przeciwzmarszczkowy 45+ formuła fitohialuron + peptydy IQ
pojemność - 50 ml
sugerowana cena - 17,50 zł
cel stosowania - intensywna nawilżenie, spłycenie zmarszczek

 

 

Krem do skóry dojrzałej, przesuszonej o obniżonej jędrności i elastyczności. Połączenie poczwórnej dawki kwasu hialuronowego pochodzenia naturalnego z peptydami IQ doskonale nawilża głębsze warstwy naskórka, wypełnia zmarszczki, przyspiesza regenerację włókien kolagenu i elastyny. Sposób użycia: krem nanieść na skórę twarzy i szyi i delikatnie wklepać. Można stosować pod makijaż.

Krem przeciwzmarszczkowy 50+ formuła retinol + witamina C
pojemność - 50 ml
sugerowana cena - 17,50 zł
cel stosowania - spłycenie głębokich zmarszczek, redukcja przebarwień

 

 

Krem do skóry dojrzałej, wymagającej efektywnego działania przeciwzmarszczkowego. Biologicznie aktywna substancja - retinol (witamina A), zawarta w liposomach, stymuluje produkcję kolagenu, poprawia elastyczność, neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry. Witamina C rozjaśnia przebarwienia pigmentacyjne. Sposób użycia: krem nanieść na skórę twarzy i szyi i delikatnie wklepać. Można stosować pod makijaż.

Krem przeciwzmarszczkowy 55+ formuła biokolagen + masło Karite
pojemność - 50 ml
sugerowana cena - 17,50 zł
cel stosowania - regeneracja, redukcja zmarszczek

 

 

Krem do skóry dojrzałej z widocznymi zmarszczkami, o obniżonej jędrności i elastyczności. Biologicznie aktywna substancja - biokolagen, zawarty w liposomach, stymuluje odnowę naskórka, regeneruje, poprawia jędrność, elastyczność i nawilżenie skóry. Głębokie zmarszczki ulegają spłyceniu. Masło Karite sprawia, że skóra jest gładka, odpowiednio natłuszczona, nawilżona i odżywiona. Sposób użycia: krem nanieść na skórę twarzy i szyi i delikatnie wklepać. Można stosować pod makijaż.

Krem przeciwzmarszczkowy 60+ formuła morskie DNA + roślinne fitohormony
pojemność - 50 ml
sugerowana cena - 19,00 zł
cel stosowania - wygładzenie, regeneracja, uzupełnienie kolagenu

 

 

Krem do skóry dojrzałej, o obniżonej elastyczności. Zawiera roślinne fitohormony, które poprawiają owal twarzy, działają antyoksydacyjnie, regenerują naskórek, hamują aktywność enzymów niszczących włókna kolagenowe, przez co spowolniony zostaje proces powstania zmarszczek. Dodane do kremu morskie DNA (kwas dezoksyrybonukleinowy) przeciwdziała wiotczeniu skóry i pojawianiu się zmarszczek, chroni przed działaniem wolnych rodników, odżywia i wygładza skórę.

Krem wzbogacony został w lipidy z oleju z ryżu Inków, które natłuszczają i zapobiegają przeznaskórowej utracie wody. Skóra odzyskuje jędrność i prawidłowe napięcie. Sposób użycia: krem nanieść na skórę twarzy i szyi i delikatnie wklepać. Pozostawić do wchłonięcia.

Krem przeciwzmarszczkowy 65+ formuła olej arganowy + kwasy omega 3 + 6
pojemność - 50 ml
sugerowana cena - 19,00 zł
cel stosowania - redukcja zmarszczek, regeneracja, ujędrnienie

 

 

Tłusty krem do skóry dojrzałej, wymagającej intensywnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Zawiera olej arganowy o silnym działaniu odmładzającym i regenerującym skórę. Prawie 80% oleju to nienasycone kwasy tłuszczowe oraz duża dawka tokoferoli (witaminy E), które przeciwdziałają starzeniu się komórek, skutecznie redukują już istniejące i opóźniają powstawanie nowych zmarszczek.

Kwasy omega 3 + 6, których źródłem jest olej z orzechów macadamia, chronią skórę przed nadmierną utratą wody i przesuszeniem. Składniki te odbudowują warstwę hydrolipidową skóry, głęboko nawilżają, odżywiają i wygładzają zmarszczki. Chronią przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, ujędrniają i napinają skórę. Sposób użycia: krem nanieść na skórę twarzy i szyi i delikatnie wklepać. Pozostawić do wchłonięcia.

Krem przeciwzmarszczkowy 70+ komórki macierzyste + krzem
pojemność - 50 ml
sugerowana cena - 19,00 zł
cel stosowania - regeneracja DNA skóry, zmniejszenie głębokich zmarszczek

 

 

Krem do skóry dojrzałej z widocznymi oznakami upływającego czasu, wymagającej intensywnej regeneracji. Innowacyjna formuła zawiera samoodnawiające się roślinne komórki macierzyste z jabłoni, które utrzymują prawidłową strukturę skóry poprzez dynamiczną odnowę naskórka. Chronią one komórki macierzyste znajdujące się w skórze przed starzeniem się, zapewniając im długowieczność i aktywność.

Krem wzbogacony został w olej arganowy przeciwdziałający starzeniu się komórek oraz krzem, który poprawia jędrność i elastyczność skóry, zapobiega jej wiotczeniu, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych. Skóra szybciej się regeneruje, a proces starzenia zostaje znacznie spowolniony. Sposób użycia: krem nanieść na skórę twarzy i szyi i delikatnie wklepać. Pozostawić do wchłonięcia.

Krem przeciwzmarszczkowy 75+ komórki macierzyste + bioCalcium Plus
pojemność - 50 ml
sugerowana cena - 19,00 zł
cel stosowania - regeneracja DNA skóry, wygładzenie, głęboki lifting

 

 

Krem do skóry bardzo dojrzałej, z widoczną siatką głębokich zmarszczek. Unikalna receptura zawiera roślinne komórki macierzyste z jabłoni, mające zdolność do samoodnawiania się. Pobudzają one naturalną regenerację komórek skóry, utrzymują jej prawidłową strukturę poprzez dynamiczną odnowę naskórka. Ten naturalny koktajl młodości chroni komórki macierzyste znajdujące się w skórze przed starzeniem się, zapewniając im długowieczność.

Przenikające głęboko w skórę cząsteczki calcium poprawiają jej gęstość, liftingują, skracają i zmniejszają zmarszczki. Skóra staje się napięta i jędrna, proces starzenia zostaje znacznie spowolniony, rysy twarzy są wyraźniejsze. Sposób użycia: krem nanieść na skórę twarzy i szyi i delikatnie wklepać. Pozostawić do wchłonięcia.

 

 

Laboratorium Kosmetyczne AVA narodziło się 51 lat temu z miłości do naturalnego stylu życia. Istnieje i prowadzi nieprzerwanie działalność od 1961 roku. "W zgodzie z naturą" to hasło, które przyświeca działalności Laboratorium od początku jego istnienia. Kosmetyki Laboratorium Kosmetyczne AVA odznaczają się niezwykłą skutecznością i innowacyjnością. Opracowywane we własnym zakresie receptury produktów pielęgnacyjnych wykorzystują wyłącznie najbardziej wartościowe surowce naturalne, których pozytywne i skuteczne oddziaływanie na skórę zostało naukowo dowiedzione. W skład kosmetyków pielęgnacyjnych wchodzą surowce sprowadzane z całego świata m.in. tłoczone na zimno oleje roślinne, olejki eteryczne, ekstrakty z ziół, aktywne substancje czynne pochodzące z morza oraz witaminy.

Laboratorium Kosmetyczne AVA to pierwsza i jedyna polska firma posiadająca licencję na produkcję kosmetyków naturalnych i organicznych. ECO Linea, ECO Body, seria profesjonalna ECO i organiczna lina ECO Garden to pierwsze polskie naturalne i organiczne kosmetyki z certyfikatem i znakiem jakości "Kontrolowany kosmetyk naturalny i organiczny" według standardów międzynarodowej jednostki certyfikującej ECOCERT.

Firma stale poszukuje nowych rozwiązań, odpowiadających na aktualne potrzeby kobiet. W swojej bogatej ofercie Laboratorium Kosmetyczne AVA posiada kosmetyki wytwarzane już od 50 lat. Są to sprawdzone kosmetyki, które przez cały czas cieszą się dużą popularnością wśród klientek i należą do grupy najlepiej sprzedających się produktów w swojej kategorii.

Produkty są testowane w instytucjach i klinikach dermatologicznych, akredytowanych laboratoriach badawczych, gdzie bada się je pod kątem tolerancji na skórę i skuteczności działania. Efektem tych działań jest kompleksowy program pielęgnacji urody - dla każdego typu skóry i dla każdego wieku. Laboratorium specjalizuje się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała zarówno w wersji detalicznej, jak i profesjonalnej. Ostatnio na rynek został wprowadzony Brand L'ARISSE, który powstał z myślą o kobietach świadomych, ceniących wysoką jakość polskich kosmetyków w przystępnej cenie.

 

 

 

 

Laboratorium Kosmetyczne AVA
17,50 i 19,00 PLN
Tagi: