Fade to Black - nowa kolekcja jesienna Smashbox Cosmetics

22.07.2013 10:56

Ideą Smashbox Cosmetics jest stworzenie doskonałej uniwersalnej kolekcji, która rozpoczyna się od najbardziej pożądanych odcieni neutralnych i sięga dalej aż do intensywnej czerni. Czerpiąc inspirację z filmu, gdzie określenie "fade to black" oznacza przyciemnianie świateł w celu uzyskania dramatycznego efektu, kolekcja ta oferuje paletę kolorów od jasnych do zdecydowanie ciemnych.

 

 

Począwszy od podmiejskich dzielnic willowych, aż po główne stacje metra czerń powraca w pełnej okazałości i jest jeszcze bardziej fascynująca niż kiedykolwiek wcześniej w limitowanej edycji kolekcji doskonałych neutralnych odcieni - wszystko to w wytwornych metalicznych opakowaniach z wyjątkowo luksusowym efektem połysku przechodzącego od fioletu do czerni.

 

 

Kolekcja Fade to Black zawiera:

•    Paletę cieni do oczu Fade to Black (170 zł)

To doskonała paleta neutralnych odcieni, które rozpoczynają się od cielistych beży i kończą się na najbardziej ekstremalnej czerni w gamie efektów od matowych do błyszczących. Wystarczy zeskanować kod QR na odwrocie etykiety, aby uzyskać wideo instruktażowe przygotowane przez Studia Smashbox.

 

 

Do wyboru są dwa zestawy kolorystyczne: Fade In (od perłowego złota do zieleni safari) i Fade Out (od delikatnej brzoskwini do głębokiej śliwki).

 

 

•    Wodoodporną kredkę do makijażu oka Fade to Black (90 zł)

Limitowana edycja, przydymione odcienie utrzymujących się doskonale na powiece cieni oraz wyjątkowo trwałej kredki w jednym, aby stworzyć efekty od subtelnej nowoczesności aż po rockowy szyk. W końcówce ołówka wbudowana jest odpowiednia gąbka, która umożliwia zmianę charakteru makijażu w dowolnym momencie. Dostępne kolory to Blackest Black i Black Gold.

 

 

•    Szminkę Fade to Black Be Legendary Lipstic (90 zł)

Fascynujące nowe kolory najlepiej sprzedającej się szminki Smashbox, która stała się już produktem kultowym dla klientek. Dostępne kolory to Cognac (ciepły cielisty beż) oraz Black Cherry (transparentna jagoda).

 

Wszystkie produkty dostępne będą od września 2013 r. w wybranych Perfumeriach Sephora.

 

 

 

 

Smashbox Cosmetics
90 i 170 PLN