Gładka skóra z The Reparative Body Lotion marki La Mer

09.07.2012 11:59

The Reparative Body Lotion to nowy, luksusowy produkt do pielęgnacji ciała w ofercie marki La Mer, który błyskawicznie odmładza i wygładza skórę. Bogaty w składniki odżywcze The Miracle Broth, a także The Reparative Ferment i wyjątkowy Marine Ferment pomaga w widoczny sposób ujędrnić i ożywić skórę.

 

 

Staje się ona natychmiast nawilżona i promienna. Widoczne uszkodzenia zostają naprawione, a podrażnienia ukojone. Z czasem przebarwienia zostają rozjaśnione, tekstura wygładzona, a bruzdy i zmarszczki wydają się płytsze.

 

 

Kluczowe składniki:

- The Miracle Broth bogaty w składniki odżywcze, drogocenny kompleks, który stanowi serce linii kosmetyków La Mer. Pomaga łagodzić podrażnienia i zaczerwienienia, działa kojąco, jednocześnie nawilżając i zmiękczając skórę.

 

 

- The Reparative Ferment to silnie działająca substancja, będąca rezultatem starannego procesu biofermentacji alg o właściwościach rozjaśniających (Asparagopsis Armata i Ascophyllum Nodosum), morskich peptydów oraz kopru morskiego, która ma za zadanie przyspieszać naturalne procesy odnowy skóry, jednocześnie optycznie zmniejszając oznaki uszkodzeń i starzenia się.

Algi pomagają rozjaśnić skórę, wyrównać koloryt i optycznie zmniejszyć przebarwienia. Peptydy morskie mają działanie wygładzające bruzdy i zmarszczki. Koper morski, roślina znana ze swoich właściwości złuszczających, podobnych do retinolu, zwiększa wymianę komórek, dzięki czemu skóra uzyskuje wyjątkową gładkość.

 

 

 

 

 

 

- The Marine Ferment - ten bogaty w lipidy suplement, to głęboko odżywczy ferment, który pomaga zapobiegać dehydratacji i wzmacniać barierę wilgoci w skórze. The Marine Ferment pozyskiwany z morskich mikroorganizmów, które znajdują się w kominach hydrotermicznych wulkanów na dnie morza i przetrwały ekstremalne zmiany temperatur, pomaga stworzyć ochronną tarczę, jednocześnie poprawiając integralność skóry.

- The Replenishing Water to opatentowane Deconstructed Waters, które pozyskuje się ze zwapniałych brunatnych alg (Padina Pavonica), które wnikają głęboko w powierzchnię skóry, by zapewnić komórkom niezbędne nawilżenie. Zawarte w nich jony wapnia pozwalają zoptymalizować zapasy wilgoci w skórze i ułatwiają swobodną dystrybucję wody w skórze.

Produkt należy rozprowadzić na skórze i delikatnie wmasować. Powinno się go stosować rano i wieczorem. Pojemność opakowania to 200 ml, za które trzeba zapłacić 450 złotych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

La Mer
450 PLN