Jane Iredale ma dla Was smakowite, świąteczne "czekoladki" Chocoholicks

06.12.2011 12:43

Jane Iredale, znany i ceniony na całym świecie producent kosmetyków mineralnych, przedstawia świąteczną, limitowaną kolekcję czterech wyśmienitych czekoladowych błyszczyków Chocoholicks. To zestaw czterech, przepysznych czekoladowych błyszczyków do ust o smaku: Blood Orange, Espresso, Very Berry i Chili Pepper, dedykowanych każdej nowoczesnej kobiecie.

 

 

Te świąteczne "czekoladki", zostały zamknięte w kompaktowej, eleganckiej palecie przypominającej luksusowe, świąteczne opakowanie czekolady, które możemy zabrać dosłownie wszędzie.

Wytworna paleta Chocoholicks została wzbogacona o elegancki, pozłacany pędzelek do ust Retractable Lip, który pozwoli na łatwe, a zarazem precyzyjne wykonanie makijażu. Pędzelek jest wysuwany, dzięki czemu nie musimy się martwić o to, iż resztki błyszczyka znajdujące się na pędzelku będą pozostawiały nieestetyczne ślady w naszym gustownym etui. 

 

 

Jane Iredale, prezes i CEO Iredale Mineral Cosmetics:

- Nasze pierwsze zestawy błyszczyków Chocoholicks zostały przyjęte niezwykle entuzjastycznie. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii i ogromnie się cieszymy z naszej tegorocznej kolekcji. Proces selekcji najnowszych smaków błyszczyków był niezwykle "smaczny"! Zadaliśmy sobie pytanie: jakie cztery smaki w połączeniu z czekoladą, pobudzą Wasze zmysły? Jesteśmy pewni, że znaleźliśmy cztery nasze gwiazdy: Blood Orange, Espresso, Very Berry i Chili Pepper, którym nie zdołacie się oprzeć.

 

 

Różnorodność barw i smaków znajdujących się w najnowszej paletce Chocoholicks sprawia, że możesz się nią cieszyć zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Do wyboru proponujemy cztery smaki, które poruszą Wasze zmysły:

"    Blood Orange - lśniąca połyskująca miedź o smaku jedwabistej, gorzkiej czekolady i soczystej pomarańczy
"    Espresso - głęboki, brązowy połysk o smaku łagodnej mokki
"    Very Berry - połyskująca jagoda o smaku soczystych owoców leśnych zanurzonych w czekoladzie
"    Chili Pepper - zachwycający czerwony połysk o słodko pikantnej kombinacji aromatu gorzkiej czekolady z egzotyczną przyprawą chili

 

 

Ale Chocoholicks to nie tylko niespotykane walory smakowe. Błyszczyki mają również właściwości pielęgnujące i nawilżające usta. Zawartości naturalnego olejku miętowego nada Waszym ustom wysoki połysk i nawilżenie bez uczucia lepkości, natomiast naturalny aromat kakao i wyciąg z owoców sprawią, że Chocoholicks dostarczą niewymiernych korzyści aromaterapeutycznych.

 

 

Błyszczyki Chocoholicks są także w pełni naturalne i bezpieczne dla każdego typu skóry, nawet dla osób szczególnie wrażliwych. Nie posiadają parabentów, ani pochodnych ropy naftowej.

 

 

 

 

Jane Iredale
140 PLN